Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. A ona jest niedotykalska??
  2. Jest chętna osoba na terierowatego małego psa (odp. na moje ogłoszenie o psa moze trochę podobnego do yorka), piesek powinien tolerować inne psy i małe zwierzaki....
  3. Piękny kwiatuszek.... ciekawe czy znajdzie się ktoś, kto ją pokocha.
  4. [quote name='Jasza'] Według Pani Ani to jest pies ktory potrzebuje swojego miejsca, nie nadaje się do domu, do chodzenia na smyczy.. [/QUOTE] W jakim sensie sie nie nadaje? Teraz?? Ile ona ma? Jakbym myślała takimi kategoriami, to bym jednej suczy w domu nei miała, bo do bloku to ona się nie nadawała...
  5. Ile ten pies siwych włosów ludziom przysparza... łobuz...
  6. Dopisz moze, że tymczasowym opiekunom może liczyć na pomoc.
  7. Nie... zadzwonię tam.
  8. Domek się na pewno znajdzie, jak ktoś miał sznuacery, ma doświadczenie z takimi gagatkami, to pewne rzeczy nie sa takie straszne.
  9. Więcej, więcej :) Ale z Ciebie ładny krasnalek :P
  10. A jakiej jest płci?? Kot fajny ;) Gdzie czarna??
  11. Tiaaa... ciezko mi uwierzyć, ze wstałam o 9 i nie było niespodzianek :) Ogłoszenia niunia już ma porobione, jeszcze allegro osobiste.
  12. [quote name='malawaszka']ooo to super, że było :klacz: a robale były? :roll:[/QUOTE] Nie... Może powinnam poszukać w domu kooo ;)
  13. Było koo, ładne i małe - sceniacki chyba takie małe robią :hmmmm: 3 lata jej nie będę trzymała dla Ciebie ;)
  14. [quote name='Energy']No tak zachwyt jest wypisany na pyszczku:evil_lol:a te oczka mówią wszystko:diabloti: [/QUOTE] Podobną miała minę na jednym zdjeciu z Supełkiem. Rozpuszczone dziewuchy, zawsze stroją fochy jak im konkurencji przybywa. Mam nadzieję, ze będzie koooo, już mam stresa.
  15. Nie było kupki... a gazy, matko, co ona jadła :lol: Musze ja zacząć ogłaszac, a zdjecia takie ..... ble [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/LiziLola016.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/LiziLola006.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/LiziLola005.jpg[/IMG] Liz jest wniebowzięta :evil_lol: [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/LiziLola001.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/LiziLola004.jpg[/IMG]
  16. Lizka jets piękna tylko cięzko jej zrobić dobre zdjecie :) Cofam zdanie, że jej jest dobrze z powodu nowej koleżanki :lol: [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/LiziLola001.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/LiziLola004.jpg[/IMG]
  17. Proszę :p ...... [IMG]http://x.garnek.pl/ga9363/f43f79ff3a5d59a8813111a3/fini_wersja_zima.jpg[/IMG] [IMG]http://x.garnek.pl/ga5547/1fb5250a5a2ed5a8813113a3/bieg.jpg[/IMG]
  18. Masz jakiś plan? Albo choć iskierkę? ;)
  19. Domki by pewnie były, jakby chłopak był mnie charakterny ;)
  20. Mam w domu durszlak :lol: Martwi mnie brak kupki i gazy.... mordercze ;) Ale za to jaka ona jest grzeczna. Wie czym się można bawić i co można niszczyć, jak ciocię Lizkę wyrolować :lol:
×
×
  • Create New...