Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. JA to mam ewidentne zadatki na zbieraczkę :lol:
  2. [quote name='mshume']Witam wszystkie Ciotki :)UWAGA< UWAGA: jesteśmy na dobrej drodze do znalezienia DS dla blondyny.Co więcej potencjalny domek dołoży się do naszych uzbieranych funduszy (to co zostało plus 120 zł od Rodzice) i pokryje większą część kosztów operacji. Trzymajcie kciuki za wizytę przedadopcyjną, którą Leni odbędzie w sobotę w Warszawie :)[/QUOTE] Trzymam :)
  3. [quote name='malawaszka']jak zwykle nikt mi nie pokazał tego przystojniaka - śliczny jest!!!! mordeczke ma sznupciową!:loveu: nie będzie marzł po fryzjerze?[/QUOTE] Jak nikt, jak wysłałam Ci linka na gg :(
  4. Same ślicznotki Ci się trafiły :)
  5. [quote name='malagos']Pysia nie czuje się dobrze w domu. Zamykam ją w kuchni na noc i jak wychodzimy do pracy. Po domu boi sie chodzić, zaraz ucieka pod drzwi i czeka na wypuszczenie. Dla tego myślę o tym ogródku.[/QUOTE] Może się przyzwyczai :) Prawdziwe dzikusi się przyzwyczajają, to czemu ona nie miałaby :)
  6. Zgryzik jest już starszy, ale pisanie w ogłoszeniach, że nie jest kastrowany i w jakim schronie się znajduje, nie jest najlepszym pomysłem ;)
  7. Tak, wręcz zjawiskowo piękny :) czemu domki sie nie ustawiły w kolejce ejszcze??
  8. Tak ślicznotka, na pewno szybko znajdzie dom :)
  9. Nie chcę już żadnych tymczasów, nie a moje nerwy...
  10. Ale ona słodka, a jaką ma obróżkę :) Gdzie była i co robiłas??
  11. [quote name='Ss']są są... ale collaków do adopcji jest ponad 30 :([/QUOTE] A im jeszcze mało. Oby udało się chłopaka uratować.
  12. [quote name='Madallena']To nich koosiek zadzwoni do Azylu albo do Kuby i sie dowie a nie wiem czemu blokuje jego adopcje. [/QUOTE] Rozumiem, że Ty już zadzwoniłaś i dowiesz się wszystkiego o Goldim.... jakoś na tamtym wątku nie jesteś tak aktywna.
  13. [quote name='Od-Nowa']zerduszko, nie przekręcaj nicku i załóż grubsze szkła przy czytaniu postów...:diabloti:[/QUOTE] Chyba raczej musiałabym sobie kupić jakiekolwiek :P Czuję się usprawiedliwiona, dziś wyjatkowy dzień ;) Ps. Juz poprawiam.
  14. Ty się cieszysz za całe stado :lol: tylko raczej ze swojego szczęścia, nie z Broczkowego :P
  15. Tak, ale wówczas trzeba podać powód odwołania oferty zgodny z regulaminem allegro. Ja to już przerabiałam....
  16. [quote name='agamika']wpierw musze innemu psu tekst wymyslec ;P[/QUOTE] Ale my się nie zgadzamy :lol: Yes, yes, yes :P
  17. [quote name='weszka']Skoro od osób, które były na semi to dziwi mnie to jeszcze bardziej. [B]Kliker był używany przez AB dla psów, które go znały albo jako sygnał za dobre wykonanie ćwiczenia np. [/B]Vesper miała klikane zostawanie w siad/waruj albonp. przy kształtowaniu np. ćwiczenia kwadratu. Nie wiem zatem dlaczego ktoś uważa że używane było pudełko od klikera i co przez to rozumie :roll: [/QUOTE] No - czyli używane jest same pudełko, nie metoda klikerowa jako taka. Od-Nowa, ja bym bardzo prosiła, żeby nie przekręcać - tak się rodzą brzydkie plotki. Nigdzie nie pisałam o efektywności szkolenia pod okiem p. Boczuli. Już o tym, ze nie wiesz na czyjej opinii się opieram nie wspomnę, jakie dośw. ma ta osoba itd. :eviltong: A już teoria, że komuś nie szło na semi i stąd taka opinia jest całkiem błędna. Ja bym na bank nie pojechała z moim psem na to semi. ot tak chciałam zasiegnąć jezyka.
  18. Nieprawda, jeśli człowiek doniesie do allegro, to będzie ost. lub zostanie zablokowane konto. Odwoływanie ofert z takeigo powody jest neizdogne z regulaminem. Zachecanie do kontaktu przed licytacją, jest uznawane za nakłanianie do zakupu poza allegro.
  19. [quote name='marlenka']Jak pójdzie dobrze to od poniedziałku mamy z Barakiem wolną chate :)[/QUOTE] A nie chcesz nic nowego.... bo mój TŻ mnie dziś oświecił, ze nasza sunia bedzie samotna....
  20. :nerwy::nerwy::nerwy::nerwy::nerwy::nerwy:[quote name='malawaszka']a w ogóle to [COLOR=Black][B]AMIGA, agamika, BROK[/B][/COLOR] :kciuki:[/QUOTE]
  21. Świetnie :) Oby dzisiejszy dzień był szczęśliwy dla sznupków :)
  22. [quote name='AnkaG']Moje psy nauczone kultury - nogą przesuwam i zero reakcji. A jak na kołdrze śpią to wierzgam i złażą.[/QUOTE] Na kulturę u kotów bym ie liczyła :P Edit: Waszka, Ty zgapiaczu :angryy:
  23. [quote name='Malwi']Dodi: sunia strasznie nieufna , co prawda zaczęła już wychodzić z budy, jest z nią już dużo lepiej, ale podchodzi do krat kojca powąchać ludzia tylko wtedy gdy pierwszy zrobi to jej kumpel z kojca - Fix. szczeka, i to dużo... na obcych, na swoich, na każdego... na koty chyba nie reaguje, ale trzeba to jeszcze sprawdzić dokładniej, bo łaził dzisiaj za mną kocur i wydawało mi się że bardziej obszczekuje mnie niż jego. nowe fotki: [/QUOTE] Ile ma lat? Jaka jest duża, ile wazy?
  24. [quote name='malawaszka']Duuużo szczęscia Timi!!!!!! :laola:[/QUOTE] Dużo szczęście, to on miał tu u mnie :lol: Ja chce mojego Timisia :(
×
×
  • Create New...