[quote name='*Monia*'] Ważne to zmęczyć rano i zająć się nią po powrocie. [/QUOTE]
Rano to ona ma się nie rozbudzić i zaraz uderzyć w kimę ;)
[quote name='*Monia*'] Może jakoś stopniowo wydłużaj o godzinę powrót? [/QUOTE]
Nie ma szans, ona po 30 sek. zaczyna miałkać za mną, miałka też jak ktoś zostaje z nią. Teraz to chyba po prostu musi się nauczyć, że to miałkanie jej nic nie da (jak wracam to śpi). Najlepiej byłoby ja stopniowo... kto chce :D
Na szczęście Liz jest normalny i się do miałkania nie przyłącza, bo Kluch to zaczyna wyć jakby ją ze skóry obdzierali.
[quote name='*Monia*'] Hexa ważyła 3,6 kg w wieku 6 tygodni, więc albo mała jest pulpet albo kawał psiaka z niej będzie ;). Shina w wieku około 10 tygodni ważyła 5,2 kg, a teraz koło 18[/QUOTE]
Ale mała ma co najmniej 12 tyg. jak nie 14 ;) Pani wet powiedziała, ze ona ma bank nie przeskoczy 10 kg.
Ma ogłoszenia, również lokalnie. Było kilka zapytań, ale "to ja się jeszcze zastanowię" i cisza.
Byłysmy się zaszczepić.