Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. [quote name='AnkaG']No to masz zajęcie. Dzieci nie masz to możesz opiekować się stadem :P[/QUOTE] Zawsze można mieć dzieci i się nimi nie zajmować, a zajmować się stadem :eviltong: Dziś sobie na spacerki, do weta latam, a młodzież mi tu obiadek podrychtowała :p
  2. [quote name='*Monia*']Myślisz że prześpi całą noc i później pół dnia? Chyba by musiała być moją Shiną :evil_lol:. [/QUOTE] A jak myślisz, co ona teraz robi? Śpi... to jest leń na kanapę. Super dla ludzi, którzy nie chcą zapinkalac na wielogodzinne spacery. Zresztą tak całą noc to ja psom nei daję spać... śpią od 24 do 6, a noc mają jak jestem w pracy :P Na szczęście wygląda jak dzidzia, na szczęście :)
  3. O żesz, co to się w tym kraju dzieje. A baby ile lat miały? Moja mama też ma ciśnienie na dziecko, babcią by już chciała być. Moze to to :P
  4. [quote name='*Monia*'] Ważne to zmęczyć rano i zająć się nią po powrocie. [/QUOTE] Rano to ona ma się nie rozbudzić i zaraz uderzyć w kimę ;) [quote name='*Monia*'] Może jakoś stopniowo wydłużaj o godzinę powrót? [/QUOTE] Nie ma szans, ona po 30 sek. zaczyna miałkać za mną, miałka też jak ktoś zostaje z nią. Teraz to chyba po prostu musi się nauczyć, że to miałkanie jej nic nie da (jak wracam to śpi). Najlepiej byłoby ja stopniowo... kto chce :D Na szczęście Liz jest normalny i się do miałkania nie przyłącza, bo Kluch to zaczyna wyć jakby ją ze skóry obdzierali. [quote name='*Monia*'] Hexa ważyła 3,6 kg w wieku 6 tygodni, więc albo mała jest pulpet albo kawał psiaka z niej będzie ;). Shina w wieku około 10 tygodni ważyła 5,2 kg, a teraz koło 18[/QUOTE] Ale mała ma co najmniej 12 tyg. jak nie 14 ;) Pani wet powiedziała, ze ona ma bank nie przeskoczy 10 kg. Ma ogłoszenia, również lokalnie. Było kilka zapytań, ale "to ja się jeszcze zastanowię" i cisza. Byłysmy się zaszczepić.
  5. No to ona nawet jak zostanie sama, to nie narobiła mi jeszcze. A w pon. załatwiła się o 9, ja przyszłam o 14 i nie było nic! Ale 9 h to an bank nie wytrzyma. Bardziej się martwię, że jak zostanie na tak długo sama, to sie zrazi i się jej jakis lęk włączy czy co. Ważyła ją i waży już 4,2 kg... trochę się przetaziłam, bo moja Kluska wazyła 4,5 jak ją znaleźli a miała ok. 10 m-cy. Teraz nie wiem czy ona taki pulpel, czy Kluch była aż tak zagłodzony.
  6. [quote name='Energy']I ode mnie też mizianko dla malutkiej proszę:p Zerduszko a jakie ma ząbki?[/QUOTE] Wymiziam jak znajde :P Igiełki :D
  7. A o co chodzi z Fantą?
  8. [quote name='zozolina']:loveu:Jaka słodycz:loveu: !!!!! co z nia ciotki?gdzie przebywa?dlaczemu szukacie jej dt?pomyziac ja prosze odemnie !!!!!!;)[/QUOTE] Sunia jest u mnie. Ale ja w domu jestem tylko do końca tygodnia. Potem praca i mała zostanie sama na wiele godzin.... Najlepiej DS, tylko dobry. Pomiziana :]
  9. Malutka jest bardzo grzeczna. Ja juz zapomniałam jak to ze szczeniakami jest, natomiast moja siostra stwierdziła, ze to nie szczeniak, bo nie gryzie piet jak sie chodzi, nie targa ubrań, nie niszczy rzeczy. Porządku specjalnego nie robię, są psie zabawki i te wybiera do gryzienia. Szaleją we czi jak wariaki, chociaż ciocia Klucha jest troszkę straszna ;) i trzeba sie chować za Lizkę albo za pancię. W ogóle, to pancia jest chyba za fajna, bo non stop za pancią chodzi.... na kolanka i na kolanka. Niedobrze.
  10. [quote name='AnkaG']i inne brody[/QUOTE] Jak tam widzę jedną brodę :P
  11. Cudne wieści. Pani ma szczęśliwą rękę :) Chciałabym mieć taką ;)
  12. Cieszyć się będziemy, jak już będzie na miejscu :)
  13. [quote name='malawaszka']Dobranoc laleczki, a jutro ... kto wie kto wie Luncia pokaż się śliczna :kciuki:[/QUOTE] Oby, oby :)
  14. A miałam nadzieję, ze po nowych ogłoszeniach się coś ruszy :(
  15. Dla mnie to nie jest przy okazji, bo musiałabym jechać gdzieś wydrukować. Niech się coś ruszy, niech się coś ruszy, niech się coś ruszy....
×
×
  • Create New...