-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
[quote name='weszka'] A dziś szary dzień, siąpi deszcz, paskudnie. Smutny koniec pięknej zimy.[/QUOTE] Myślisz, ze to koniec zimy?? Oby, oby, oby... może mi się humor poprawi w końcu ;)
-
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
zerduszko replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Te chłopy :lol: A coś więcej?? -
ZEBRANY ze skrzyżowania w Olkuszu oBieżyk MA DOM!!!!!!!!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Nikt nie pyta o chłopaka? Beżyk ma nowiutkie ogłoszenia z nowiutkim zdjęciem... ech -
Wyrzucony szczeniak - śliczna jak laleczka.... MA DOM :D
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Każda pomoc się przyda. Ja tyyyyle psów obiecałam ogłaszać, że mi życia braknie :/ -
[quote name='*Monia*'] A pisałam, że powinnaś się pocieszyć jakimś czterołapem :evil_lol:. Fajne toto, takie małe :loveu:. [/QUOTE] Miał byc znów sznuperk, ale... także oddam czym predzej, chcesz?? :P Teraz zazs na zdjecia Czarnej :)
-
dddddddddddddd
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Jaka ruda.... A Lizka jak to Lizka, póki jej jest dobrze, to jest zadowolona :lol: Pro-szę [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Zimowyspacer024.jpg[/IMG] -
Su ni trzeba by odnowić ogłoszenia. Ale konieczne są lepsze zdjecia. Dałoby radę na dworze, takie nie z góry?
-
Wyrzucony szczeniak - śliczna jak laleczka.... MA DOM :D
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Moniu, ale to prezent dla Cię :) -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
zerduszko replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Madallena']Robie w miare swoich mozliwosci. Ale hotel otwarty jest codziennie. po uprzednim umowieniu mile widziane rowniez inne osoby ...[/QUOTE] Tak jak każdy, dlatego nie rozumiem czemu czepiasz się innych i ciągle strofujesz, skoro sam wiesz co to brak czasu. Ps. Skarpeta kudłaczy finansuje hotelowanie psów. -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
zerduszko replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Jasza - to wszystko dzięki Tobie, tyle serca w to wkładasz, cudownie :) -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
zerduszko replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Madallena']Przestan sie mnie czepaic tylko ciesz sie, ze chociaz ja w miare mozliwosci do niego jezdze. Nie tylko potrafie tam zadzwonic, czy pojechac tyle km nie majac czasu, ale dac mu wiecej niz 15 minut, mimo tego, ze odwiedzam tam wiecej niz 1 psa.[/QUOTE] Nie masz monopolu na czepialstwo. Zanim zaczniesz kogoś pouczać, sama rób wszystko idealnie. Czemu ja się mam cieszyć? Ja go tam nie umieściłam, nie deklarowałam się=nie marnuje się moich pieniędzy. -
Czekamy na zdjęcia, zrobimy mu w niedzielę, nie??
-
gggggggggggggr
-
[quote name='*Monia*']Twój nowy tymczasowicz/ka? :razz: Na pewno nie Klucha, bo ona nie jest grzeczna podobno :evil_lol: Dawaj zdjęcie i nie trzymaj w napięciu :mad:[/QUOTE] Dam Ci linka... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/180309-Wyrzucony-szczeniak-A-liczna-jak-laleczka[/URL] Chociaz nie wiem czy zajrzysz, bo do Lizki nie zajrzałaś... a dałam nju foto :lol:
-
Wyrzucony szczeniak - śliczna jak laleczka.... MA DOM :D
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Ona ten ogonek ma śmeiszny, kość się już kończy, a jeszcze trochę jest skóry i sierści - stad taki efekt. Zostały same w domu - było cicho :) Smyczy się nie boi, windy też. Mała cwaniara :) A jak kica na łóżka ;) -
SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
A będą? To ja czekam :lol: -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
zerduszko replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Kobitki, wejdźcie :P [url]http://www.dogomania.pl/threads/180309-Wyrzucony-szczeniak-A-liczna-jak-laleczka?p=14150377#post14150377[/url] -
[quote name='Vannes']Gdzie? Ile ona ma? Powiedz coś o niej.. ;p Może załóż jej wątek?[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/180309-Wyrzucony-szczeniak-A-liczna-jak-laleczka?p=14150377#post14150377[/url]
-
Wyrzucony szczeniak - śliczna jak laleczka.... MA DOM :D
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/szczeniuch024.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/szczeniak015.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/szczeniak009.jpg[/IMG] ...................... -
[CENTER] Lola została porzucona na jednym z osiedli. Próbowała zwrócić uwagę mijających ją ludzi, chodziła za nimi z miejsca na miejsce. Tak trafiła na miejskie targowisko, jednak i tu nikt się nie pochylił nad samotnym dzieckiem. W końcu postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i poszła za jedną z upatrzonych sobie osób do jej domu. Oczywiście najprościej wywieźć sunię do azylu.... wzięłam ją do siebie, ale mam nadzieję, że szybko znajdzie dom... nie wyobrażam sobie zostawić szczeniaka na 8 h samego. Lola ma ok. 3 m-cy, jest słodka, przytulaśna i sprytna. Bardzo towarzyska, odważna i ciekawska. Nie boi się psów i ludzi. Nic tylko kooochać :loveu: Nie wyrośnie na dużą sunię. Została odrobaczona i odpchlona. [LEFT]Przebywa w Rybniku. Kontakt: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 519 186 694 [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/szczeniuch023.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/szczeniuch021.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/szczeniak016.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/szczeniuch031.jpg[/IMG] [/LEFT] [/CENTER]
-
Gdyby Wam zbywało domków chętnych na szczeniaki, to wyrzucono taką laleczkę :( [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/szczeniuch023.jpg[/IMG]
-
Monia mam dla Cię prezent :D Małe, grzeczne i włochate. Zgadnij co to :P
-
TAMI po wspaniałym tymczasie u POKER znalazla wymarzony DOMEK! :)
zerduszko replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']dzięki za słowa otuchy.Oddanie psiaka, to oddanie kawałka serca,Właściwie jakby się dziecko oddawało. Trzeba się pozbierać do kupy i pomagać dalej , bo inaczej można by zbzikować.[/QUOTE] Ech, aż się łzy do oka cisną :-( Najgorsze są rozstania :shake: