Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Może to i dobrze, jakby coś sie stało, to Haśko byłby kolejnym zwrotem... a tak pójdzie w sprawdzone ręce!
  2. Dafi wskakuj na górę. Już niedługo będziesz mogła znów biegać.
  3. [quote name='Jasza']Nie mogę iść spać...czytam o nosowce i parwowirozie. [/QUOTE] Nie czytaj, to by ją ścięło tak, że o jedzeniu czy takim chodzeniu nie byłoby mowy. Bardzo mnie te wieści ucieszyły, bo bałam się tych chorób. Jak ma apetyt, to możesz jej troszeczkę dać, ale nie takiego. Trochę rozgotowanego ryżu... itp. A co do pracy i opieki nad psem - to wiem co czujesz, a Twój maż ma rację. Ale.. jakby się nasze psy pochorowały (tfu, tfu), nie tymczasiki, to co? Jakoś to będzie, musi. Niestety finansowo nie mam jak wspomóc :(
  4. [quote name='Betta']bo z kielc moze łatwiej uda sie znaleźć transport niż ze śląska, [/QUOTE] Myślę, że nie. Przynajmniej ja obserwuję większy ruch Śląsk-Wawa, niż Kielce-Wawa. [quote name='Betta']a kto z nim pojedzie tym pociągiem ??? no i pociąg to dodatkowa kasa za przewożącego i za psa....dobrze kalkuluję ?[/QUOTE] Tylko 15 zł za psa. Transport z BB lub Katowic. Pociagniesz ten temat czy ja mam dogrywać szczegóły? [quote name='Betta']i skoro jest propozycja konkretna czemu tu nikt tego nie pisze, wiem że mi wczoraj mówiłaś zerduszko o pociagu ale myślałam że to tylko sugestia.... [/QUOTE] Dziś się pojawiła propozycja na transportowym. Pisze w odpowiednim temacie. [quote name='Betta']zgryzika zawsze mozna wcześniej wyciagnac ze schronu, wykąpać, odrobaczyc, ale z szczepieniem p/wirusowcom to nie wiem...na scieklizne oczywiscie był szczepiony (chociaz trzeba sprawdzic czy aktualne jest szczepienie)...[/QUOTE] Wymagane szczepienie p. wściekliźnie. Jest też opcja płatnego transportu samochodem, ale kwota powalajaca.
  5. [quote name='zerduszko'][FONT=Arial Black][FONT=Arial]Imię: Lola Płeć: suczka Wiek: 12 tyg. Miejsce pobytu: DT w Rybniku Województwo: śląskie Szczepienia: wirusówki Historia: znaleziona w Żorach na miejskim targowisku Rozmiar: ( S/M/L...) S Charakter: Bardzo rezolutna, sprytna i mądra. Pragnie kontaktu z ludźmi, lubi bawić się z psami, nie atakuje i nie gania małych zwierząt. Pieszczoszek kanapowy. Zadziwiająco grzeczna jak na szczyla, nie ma zapędów na dekoratora wnętrz, znaczy dewastatora ;) Kontakt[/FONT]: 519 186 694, [email protected] Wątek: http://www.dogomania.pl/threads/180309-Wyrzucony-szczeniak-A-liczna-jak-laleczka-potrzebny-DT http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/dziewczynki019.jpg Lola ma dom.
  6. [quote name='Betta']dziewczyny prawdopodobnie uda mi sie załatwic transport z rybnika do kielc za free..... trzymajcie kciuki !![/QUOTE] Ale po co do Kielc? Jest propozycja transportu pociagniem, tylko on musiałby być zaszczepiony i nie śmierdzący....
  7. Ile Ty masz kwiatków? :crazyeye: Ja mam 1 i 3 umierające :eviltong:
  8. [quote name='Dogo07']Ale Lupi przecież nie jest typowym sznaucerkiem tylko pieskiem podobnym do sznaucerka, i ile i czy w ogóle ma w sobie coś ze sznaucerka to przecież nie wiadomo.[/QUOTE] Rodowodowym na pewno nie jest ;) Ale nawet mix może mieć typowo sznupkowy charakter, szczególnie jeśli chodzi o szczekliwość, bo to cecha dominująca.
  9. [quote name='Dogo07']Ale Lupi przecież nie jest typowym sznaucerkiem tylko pieskiem podobnym do sznaucerka, i ile i czy w ogóle ma w sobie coś ze sznaucerka to przecież nie wiadomo.[/QUOTE] Rodowodowym na pewno nie jest ;) Ale nawet mix może mieć typowo sznupkowy charakter, szczególnie jeśli chodzi o szczekliwość, bo to cecha dominująca.
  10. Akurat Henowi, to by się baaardzo przydało. Widzące, mniejsze psy mają o wiele większą szansę na dom.. niestety :(
  11. [quote name='amikat']Pisze za Jeszkę.... choć nie potrafię tak jak ona..... Z Misia jest źle. Choroba się nasila . Noc była ciężka i bezsenna. Teraz są w klinice. To wygląda na wirusówkę. Moze sie uaktywniła przy spadku odporności po zabiegu???? To moze być wszystko - i parwo i nasówka.... i zwykła zatrucie..... Nie wiem do kogo z nią jechać...... kogo Jaszy podpowiedzieć. KOńczą mi sie pomysły......[/QUOTE] To straszne :( Te wstrętne wirusówki, czemu ludzie nie szczepią psów ;( A tego kto o Misię tak "dbał", wyrzucił, chętnie bym poznała :angryy:
  12. [quote name='Energy']Dość długo ją rozmasowywałam, bo kurdupel oddychać nie miał ochoty:cool3:[/QUOTE] Szukanie domu psom jest straszne i okropne. Ale hodowanie to koszmar. Nie raz budzę się w nocy, bo mi się śni, ze któryś "mój" pies umiera przy drzewie (potem rano dzwonię co tam ;) )... a jakbym miała szczylka od pierwszego oddechu... to moja hodowla wyglądałaby podobnie jak Twoja.. tylko ja nie oddałabym nic :P
  13. Uratować? A co jej było?
  14. [quote name='halbina'][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=939682471[/URL] poczytajcie... byle do końca![/QUOTE] Ciekawe ile osób cokolwiek z tego zrozumie.
  15. [quote name='leni356']Zerduszko, a to nie sznupek?[/QUOTE] Jak dla mnie tak :P Ale szefowa rzekła, że nie ;) Może mix?
  16. [quote name='__Lara']Ściągnąć jej allegro Kochani? czy zastąpić innym psem?[/QUOTE] Możesz wrzucić innego psa. Jeśli nie za dużo roboty dla Ciebie :)
  17. [quote name='Madallena']Wyrzucona z pociagu w Sulejowki roczna TUSIA. Mix pudla - kudlacz jak cholera! :) (czy mozecie tez podeslac ja na pudle?) http://psianiol.org.pl/adopcje?species=d&status=1&page=1&id=1654 Problem jest taki, ze pani, ktora znalazla Tusie codziennie do nas wydzwania i mowi, ze nie bedzie jej juz trzymala! Obawiam sie, ze odda ja na stacje kolejowa, tam gdzie ja znalazla :( A my na seiro nie mamy co z nia zrobic :( Statoil z Psiego Aniola (przeprasza, nie znam numeru) ADOPTOWANY! A jaka ona duża, dokładnie? Z pudla to ona nie ma nic.
  18. [quote name='czerda']tak ale sunia u Stefa ma cieczke a to się synchronizuje malutka jest słodka![/QUOTE] I to wystarczy żeby pies pobudził się i reagował na każdą sukę, nawet te aktualnie nie cieczkujace.
  19. Ty chcesz nam wmówić, ze je rozróżniasz nawet w okresie szczenięcym :P po takim czasie?
  20. [quote name='Jasza']Zerduszko - nie lej! Jutro się postaram o więcej optymizmu. Żeby tylko wieści od weta były dobre.[/QUOTE] Wieści będą dobre, jak Ty się rozchmurzysz :D
  21. [quote name='_ogonek_']widzę na pierwszej stronie jeszcze Remikę, proszę usuń ją, bo ona dawno w DS :) Za to mam pytanko czy sznaucerkowate , lub PONowate się kwalifikują tutaj? Mamy dwa takie.[/QUOTE] Sznaucerkowate: [url]http://www.dogomania.pl/threads/13364-Sznaucery-w-schroniskach-aktualizacja-6-2008[/url]
  22. [quote name='Jasza']Czuję się trochę, jakbyśmy "złamali" psychicznie tego psa, jakbyśmy z nią walczyli i wygrali...tylko co z tego... Tak jakby ona chciała powiedzieć: No dobrze, zwyciężyliście, dotykacie mnie, głaszczecie, kłujecie, nosicie na rękach...i co z tego..nie kocham was... nie wiecie tak naprawdę jaka jestem..nie ma porozumienia między nami..dajcie mi spokój [/QUOTE] Ale bym Ci tyłek zlała :eviltong: Po pierwsze: ona potrzebuje czasu. Pamiętaj ile ona żyła obok człowieka. Po drugie: nic na siłę. Nie chce głaskania, to na razie jej nie głaskaj. Po trzecie: za dużo na raz przezy;, diametralna zmiana miejsca, operacja itd. Po ostatnie: ona potrzebuje wsparcia. Psy czują doskonale co my czujemy, jak ona ma się nie smucić, jak Ty chodzisz przybita. Głowa do góry, bo świetnie sobie radzisz i odwalasz kawał dobrej roboty!!
  23. 400 to tylko koszt samej operacji, juz jedna konsultacja była, zdjęcia itp. Ciekawe co zaleci wet żeby zapobiec kolejnym złamaniom, bo się laleczka wykończy :(
  24. [quote name='obraczus87']Otrzymałam dzisiaj jedno zapytanie o Staszka. Wymieniłam się kilkoma mailami z zainteresowaną Pania, zobaczymy ;)[/QUOTE] Te maile rokujące? Trzymam kciuki :)
×
×
  • Create New...