-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Szczeniaki z kotłowni rozdane do nowych domów...
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Klaudus__'][I]Ze wszystkich psiaków została jedna dziewczynka. Jeden zostaje u właścicieli mamy maleństw... Chłopczyk... Sunia już na łańcuchu,a dwa maluchy [dzieczynka i ten co zostaje] mieszkają z Nią w budzie... Straszne...[/I][/QUOTE] Powiedz proszę, że oni ją wysterylizują... Kiedyś pewien Pan zostawili sobie psa po suce, nie bardzo chciał ją wysterylizować.... więc pytam czy mu się uda upilnować podczas cieczki.. a ona zdziwiony "to syn z matką mogą?".. ech :/ -
Cudna vel. Gabi już w nowym domu we Wrocławiu!:D:D:D
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Klaudus__'] Podobnie jak Zreducho wracam wspomnieniem do sytuacji jak Jej Czarnula skczyła z zaskoczenia na Gabi - a ta zamiast się bronić [bo przecież agresywne psy tak robią...] podwinęła ogon i się poddała... [/I][/QUOTE] O, zapomniałam o tym... a moja czarnulka to całe 7 kg psa i pół kg kudłów ;) -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
zerduszko replied to betty_labrador's topic in Galeria
[quote name='Mudik'] A co do ksiazek, to tą o Agility bym chętnie nabyła, gdzie ją można dostać? [/QUOTE] Ja kupiłam w księgarni. Oni tam zawsze mają nowości, co mnie zawsze zaskakuje.. w innych to można dostać "Okiem psa" albo którąś z książek (wszystkich jeszcze nie widziałam w jednym miejscu) Z. Mrzewińskiej. Przeczytałam początek i samo bla bla bla.. marker, nagroda itd. ;) Jak to niedobrze mieć jakąś wiedzę, nie mam motywacji do czytania dalej. A jutro chyb będzie nju dog i tyle z czytania ;) Beata - poważne rzeczy to się robi godzinę przed śmiercią ;) -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
zerduszko replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']Zerduszko, zabiję Cię! Co to za sunia? Ma wątek?[/QUOTE] Nic więcej o niej nie wiem, wątku pewnie jeszcze nie ma. Nie zabijaj - kto Ci będzie taki świetne rozwiązania podsuwał? ;) -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
zerduszko replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Mam dla Was rozwiązanie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/146370-KudA-acze-w-potrzebie-wAE-tek-dyskusyjny?p=14242372&viewfull=1#post14242372[/url] ;) -
[quote name='weszka']My też już ją kochamy :) Odbiór jest tydzień wcześniej - śmigamy po dziewczynkę do Szczecina. Ale jest szansa, że w ramach socjalu będzie z nami w Katowicach. W końcu będzie tam się pokazywał jej braciszek i mama :)[/QUOTE] Niedługo bdzie wystawa w Katowicach? Wystawiasz jakieś dziewczynki? Być może uda mi się być, to Was pooglądam :)
-
[quote name='Bjuta'] Im później tym lepiej, bo muszę go odseparować od mojej Heksy. [/QUOTE] To będziemy o 21 :eviltong: Ja się już cieszę na to miłe poniedziałkowe popołudnie, jeśli się jutro uda, to biorę innego psa na DT.. również samca - mam nadzieję, że chłopcy będą grzeczni - łącznie z moim TŻetem, którego jeszcze tylko muszę poinformować o gościach ;) W zasadzie wszystko ustalone, teraz tylko Beata musi się dodzwonić do Kasi i umówić odbiór. Przyznam, że nie wierzyłam, że naszej ślicznocie się uda.
-
Buba - kochana 'czarna czekolada' odeszła ...
zerduszko replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A wieści o księżniczce brak? :( -
[quote name='elik']Soema, bardzo przepraszam za zamieszanie. Niestety AlinaS jest nie do pokonania. Widzę to, po kilkustronnicowej wymianie zdań na wątku Foksi. [/QUOTE] Czyli AlinaS sama chce zapłacić za tą streylkę? To się chwali...
-
[quote name='Energy']Ale ja pisałam, że nie będzie przynajmniej do weekendu:cool3:a nie, że będą w weekend:eviltong::evil_lol:[/QUOTE] Dobre, piwo dla tej Pani ;)
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
zerduszko replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='adas500']FILMIKI OD MISI [URL]http://www.fotosik.pl/video/34a8b497f40bc267.html[/URL] [URL]http://www.fotosik.pl/video/a097621234573dd7.html[/URL] [URL]http://www.fotosik.pl/video/15597463e6f8b96d.html[/URL][/QUOTE] Jakby się tak historia ni skończyła, to są jakieś plusy. Misia nie jest już dzika, nadaje się do mieszkania do bloku, w duże mrozy i słoty będzie mogła spać w stróżówce. Same dobre wieści :) -
Cudna vel. Gabi już w nowym domu we Wrocławiu!:D:D:D
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Jak pies może się różnie zachowywać. Jej pańcia jest nią zachwycona, uwielbia ją , no i całe szczęście.[/QUOTE] Mi jest ciężko uwierzyć, że ta sunia się tak zachowuje. Nawet jak miałyśmy mały "wypadek" i mi zaczęła nawiewać, a ja ją złapałam za sierść, co siłą rzeczy ja zaboleć musiało, to mnie nie ugryzła. Szok ;) -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
zerduszko replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Trzeba by go tej wariatce odebrać! Jakiś koszmar :( -
No to pakujemy chłopaka :)
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='malawaszka']i ta niunia ma domek :laola: farmerka63 wzięła ją na tymczas wczoraj i dziś jużwiem, że nikomu niunia nie oddadzą :lol: no i to nie mini a średniaczka :)[/QUOTE] :multi: :multi: :multi: -
Aż ciężko się powtrzymać od komentarza! Biedny Neo nawet nie wie, że są osoby, które mogłyby go wyrwać, pomóc mu odnaleźć się wśród ludzi. Ale nie mogą, inni mają ambicję pracować nad założeniem obroży psu przez 4 miesiące BEZ REZULTATÓW... ale może za 10 lat się pochwalą, ze go na prosta wyprowadzili... ŻENADA.
-
[quote name='Agucha']Jaki cudak! :loveu: Czemu określony jako "staruszek? :roll: 8-latek to pies dojrzały, ale nie staruszek... z resztą wcale nie wygląda ;) [/QUOTE] Pewnie taki pies w naszym schronie to jeden z najstarszych.... Ale jemu moze się udać wyrwać... MUSI :)
-
Zabiedzony kudłaczek Lupi - pojechał do domku
zerduszko replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='leni356'] Część szkoleniowców zaleca faworyzować pierwszego psa, pewnie jak we wszystkim zdania są podzielone i bądź tu mądry :( [/QUOTE] Nie pierwszego w sensie przybycia do domu, tylko stojącego wyżej w hierarchii. Ale to nie moja ulubiona teoria ;) Miałam taka tymczaskę, że moje suka jej ustąpiła.. serce mi się krajało, ale nie ingerowałam (tylko jak się gryzły, to upominałam), bo żarły by się w nieskończoność. -
Zabiedzony kudłaczek Lupi - pojechał do domku
zerduszko replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='leni356'] Ale Lupiś jest spokojny i zgodny, ufam że nie będzie się panoszył :)[/QUOTE] Różnie moze być ;) Sztuczne tworzenie hierarchii nic nie da, nawet może pogorszyć sprawę. Psy to muszą same ustalić. -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
zerduszko replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']Teraz już zawsze będę się o nią martwić, o to chodzi....[/QUOTE] Ja się też martwię o wszystkie moje tymczasiki, taki los ;)