Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. [quote name='malawaszka'] tylko gorzej z ludźmi :( ciągle się boi, ciągle się kuli jak ktoś obcy chce go dotknąć, nie wiem czy to się dużo da poprawić jeszcze. [/QUOTE] A po co obcy mają macać psa? Ty siebie pozwalasz? :evil_lol:
  2. [quote name='Jasza']Mam zdjęcia Misi od Adas500, ale mi Fotosik wariuje, nie potrafię wkleić zdjęć.. Zerduszko, Magdola - mogłybyście wstawić, gdybym Wam wysłała na pocztę?[/QUOTE] Wyślij na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  3. [quote name='Jasza']Magdolko, a Twój TZ coś mówi w ogóle na temat Dejzi? Dopytuje, kiedy Mała "zniknie"? Czy to taki temat "nieruszany"?[/QUOTE] Hihihi, TŻ'ów na wspólne szkolenie trzeba wysłać pt. "Dlaczego należy pozwolić kobiecie zostawić tymczasowego psiaka" ;) A te kostki to na pewno dobry pomysł?
  4. [quote name='Energy']Tak, a co?:cool3:[/QUOTE] A niestety nic :(
  5. Piękny pies... Co za...!!!! On jest starszy?? W sensie nie szczeniak ;)
  6. [quote name='missieek']tarnowskie gory - kto chetny na wizyte? [/QUOTE] Może: [url]http://www.dogomania.pl/members/54816-OlaLola[/url]
  7. A reszta nic?? :shock: Szczęścia dla Hiltonka :multi:
  8. [quote name='Bjuta']Umówiłam się na wizytę przedadopcyjną na jutro rano na 11. Rozmawiali z hotelikiem i są przekonani, że Zosia jest ich. Zosia nie byłaby sama, mogłaby spać w łóżku itd... Robią b. dobre wrażenie przez telefon. Jeśli damy im zielone światło i polubią się z Zosią w realu, to by ją w piątek wzięli z hoteliku... Ewab - wyślij mi proszę formularz adopcyjny Waszej fundacji. Oczywiście zrobię solidną wizytę...[/QUOTE] Wspaniałe wieści :)
  9. [quote name='missieek']Wodzisław Śląski - Kokoszyce ul. Dołki[/QUOTE] Zobaczymy czy ktoś z Wodzisławia da radę.... bo ja po pracy mogę nie dać rady dojechać.
  10. Biedna Mania, to starszne gdy pies odchodzi w schronisku, dobrze, ze nie była sama :( Monika55 - wiem, ze to straszne dla Ciebie, trzyma się!
  11. [quote name='missieek']poszukiwana osoba z [B]Wodzislawia Slaskiego[/B] na wizyte[/QUOTE] Napisałam do jednej osoby, ale jakby co ja moge jechać jeśli to Wodzisław, a nie jakaś wieś 30 km od Wodzisławia ;)
  12. [quote name='betty_labrador'] :D a tu mnie rozwalilas wypowiedzia :D :D hihi. Wlasnie widzialam w sobote chyba z daleka ta babke ktora mieszka z tizzy(albo odwrotnie?:P )musze ja dorwac i spytac. A i w ogole ona codziennie ! jezdzi do rpacy do wawy, i idzie ta droga na przystanek co błąkała sie Tizzy ponad 3 tygodnie. I ciekawe ze jej jakos nie zauwazyla! eh no coz. [/QUOTE] Wiesz, że ja mam uczulenie na psio-kundliszonowe ciąże ;) Ps. O'Heare też bm chciała... mam z 5 nowych książek czekających na przeczytanieee... nie wiem po co ja to kupuję :/
  13. Z niego chyba jest mały piesek? Zawsze coś łatwiej znaleźć dla mniejszego.
  14. Jaki on cudny! Nie można się nei zakochać od pierwszego wejrzenia... kochany, naprawdę.
  15. [quote name='sunshine']Edit:P I tam pozostała?[/QUOTE] Jesli już to pozostali, bo pewnie w ciąży była.
  16. [quote name='weszka'] [B]Doginko[/B] jestem ale jakoś nie mam ani nastroju ani zbytnio czasu (głupi czas w pracy) żeby tu zaglądać. Miło mi jednak że tu ktoś zagląda :)[/QUOTE] Czekamy na jakieś fotki albo sprawozdania z seminariów ;) Ps. Gdzie można kupić te szarpaki?? Allegro się zakończyło :(
  17. [quote name='Jasza']RACZEJ wykluczyłby nosówkę i parwo, gdyż po pierwsze: przy nosowce pies ma zawsze wysoką gorączkę, a Misia nie miała ani razu. Dzisiaj 38,2 lub 38.5 - nie zapamiętałam dokładnie. [/QUOTE] Nie zawsze, najwyższa jest na samym pocz. potem jest normalna i znów wzrasta. Ale nie ma innych objawów :) Zdrowia Misiu! Wspaniale, że Pan Adam tak aktywnie działa, średnio sobie wyobrażałam tą chorą bidulkę pokonującą drogę do weta... a i Ciebie pewnie te wycieczki męczyły. [quote name='maciaszek']Duży buziak należy się też leonardzie, za niemałe wsparcie finansowe![/QUOTE] Ale Misia ma Aniołów :multi:
  18. [quote name='bonsai_88']Maks na razie nie wiadomo.... Smoka nie ma, nie wiem jaki psiak jest do dzieci.... inna sprawa to jego "ogólne" zachowanie. Mama sobie nie da rady z jego wyprowadzaniem jak jest sama, chyba że pies będzie grzecznie zostawać w domu [wtedy mogę go zabierać ze sobą do Krakowa]...[/QUOTE] Ale co Ty sugerujesz :-o S-Z-O-K :eviltong:
×
×
  • Create New...