-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Sznaucer mini - niewidzialny, wyrwany po roku więzienia, MA DOM :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Nie mam jeszcze z Sadulcem. Jakby miał coś przynieść, to wolę mieć tylko jedną do leczenia. Wysokość 35-36 cm, a dł 40, czyli tak jak Sadula. Cos mamy problem z kupa, nie chce sie robić. Tylko małe bobeczki sadzi. Z sikaniem troszkę lepiej ;) -
Sznaucer mini - niewidzialny, wyrwany po roku więzienia, MA DOM :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Wołałaś?? :loveu: [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Bims-spacer035.jpg[/IMG] Tu foch na[B] maławaszkę[/B], bo mu od krótkonogich wymyśla :mad: [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Bims-spacer040.jpg[/IMG] I zabawy :multi: [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Bims-spacer052.jpg[/IMG] Latam :multi: [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Bims-spacer054.jpg[/IMG] -
Sznaucer mini - niewidzialny, wyrwany po roku więzienia, MA DOM :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Próbowałam coś fajnego pstryknąć.. [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Bims-spacer017.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Bims-spacer019.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Bims-spacer028.jpg[/IMG] -
Też się cieszymy na jutro ;) A mój genialny mąż myślał, że jutro zawozimy psa, którego wyciągnęłam wczoraj... co za pech :lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] od razu tłumaczę - różnice kolorów wynikają z tego, ze dorabiałam ciasta bo wzięłam za dużą blachę i było za mało chyba, albo za gęste, no i to dorabiane jaśniejsze chyba dlatego, że nie miałam już ojejku :evil_lol: wygląda jak wygląda, ale nikt nie umarł, podobno nawet smakowało hahaha [/QUOTE] :lol: z Ciebie to widzę gospodyni pełną gębą. Jak piekłam ostatnio (w kwietniu) ciasto, to też zrobiłam za mało.... powinni w przepisach pisać na jaką blachę :mad:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
MOTO w hotelu u Leny13..proszę o ZAMKNIĘCIE TEGO WĄTKU.
zerduszko replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
Ech, taki piękny pies :shake: -
Jamniczkowata malutka słodka Fizia szuka domu - ADOPTOWANA!!!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
No to super :) Można zawsze spróbować odprawić Panią z dwiema :eviltong: -
ZEBRANY ze skrzyżowania w Olkuszu oBieżyk MA DOM!!!!!!!!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='kanna']a ja jestem ciekawa na co to L-4 ...na gościec chyba:icon_roc: :lmaa:[/QUOTE] To chyba widać na pierwszy rzut oka... na głowę :stupid: Po lekach widać, ze humorek dopisuje :diabloti: -
Sznaucer mini - niewidzialny, wyrwany po roku więzienia, MA DOM :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']dopsz :scared: specjalnie napisałaś o tym czesaniu? bo wiesz, ze Drops się nie da nawet dotknac szczotką? :cry:[/QUOTE] Kolejność była odwrotna, najpierw ja napisałam tu, a potem Ty na gieeee. Ale jeśli myślisz, że on stoi i czeka aż skończę, to Cię pocieszę: nie. Nawet sie tak samo wyrywa jak moja suka :) Oni to są chyba rodzeństwem jednak ;) -
Sznaucer mini - niewidzialny, wyrwany po roku więzienia, MA DOM :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']zapakować? :errrr:[/QUOTE] Ty się moimi kąskami nie rozporządzaj :eviltong: Czeszemy się :diabloti: -
Sznaucer mini - niewidzialny, wyrwany po roku więzienia, MA DOM :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
[quote name='AMIGA']Ile on tak mniej więcej może mieć wiosenek?[/QUOTE] Ze dwie, góra trzy na moje oko. -
Sznaucer mini - niewidzialny, wyrwany po roku więzienia, MA DOM :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Brzuszek i koopy obserwuję. Fajny z niego psiak, ale w bloku to on chyba nie mieszkał. Trzeba będzie z niego zrobić domowego przytulaka ;) -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Wątek mojego sioorka ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/181301-Sznaucer-mini-niewidzialny-wyrwany-po-roku-wiAE-zienia-szuka-DS[/url] -
Sznaucer mini - niewidzialny, wyrwany po roku więzienia, MA DOM :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']przecieka znaczy się lejek jak Drops? ale po roku w schronie to co się dziwic[/QUOTE] Mam nadzieję, że całkiem inaczej niż Drops, tzn. niebawem sobie przypomni gdzie się sioora ;) Z sikaniem może być jedyny problem. Czy ja go mogę umawiać na odjajcowienie i na kiedy? Muszę czekać, czy kilka dni obserwacji wystarczy? Mój mąż, to chyba w końcu zaskoczył o co z tymi psiami chodzi. Bardzo się ubawił tym, że mi oblał buta.... i stwierdził, że przez rok mógł sioorać gdzie chciał, to co ja się dziwię. Ja! hahahaha ;) -
Goldi z Szydłowca, ma wymarzony dom :)!!!
zerduszko replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
Może warto napisać do kogoś innego? [url]http://mapapomocy.dogomania.pl/region2.php?cid=15®ion=2[/url] -
Stricz-pies w typie Sznaucera-na bezpłatnym DT
zerduszko replied to gazzy's topic in Już w nowym domu
A przez te pare dni nic się nie udało dowiedzieć, zrobić zdjęć, znaleźć hotel? Biedak :( -
Szczenięta zawrócone z drogi z deszczu pod rynnę - W DOMACH
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']Hamilton ma domek :laola:[/QUOTE] Wspaniale :multi: Został Krecik i baby :razz: -
Sznaucer mini - niewidzialny, wyrwany po roku więzienia, MA DOM :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Uwaga, ten pies przecieka!! :lol: Ale ma twardy brzuchol, a jak mu się przelewa :shake: Nie boli przy dotyku, więc się nie martwię. Ostatnio był Timi, więc wolałabym różne imię. Co powiecie na BIMS? :p Było zapoznanie z moim królikiem, zero agresji. Póki królik stał, to go lizał, zapraszał do zabawy; jednak jak królik ruszył, to on też chciał. Ale bez szaleństwa. Jest naprawdę spokojny. Ale jak ładnie prosił, zeby go do łózka wpuścić :loveu: Jak sie cieszy na wyjście ... nasze, zawsze mu się wydaję, że on też pójdzie :eviltong: -
ZEBRANY ze skrzyżowania w Olkuszu oBieżyk MA DOM!!!!!!!!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Dogo nie działa i ciężko wysłać posta ;) -
[quote name='iwona213']tylko Kropeczka to nie była taka staruszka, dziadzio ledwo chodzi... może załatwiać się pod siebie itp. a kropeczka jak widziałam na zdjęciach to jeszcze z zabawką szalała...[/QUOTE] Ale kontaktu to z nią nie było ;) Chociaż Pani była zaskoczona, że ona w takiej dobrej kondycji jest. Była przygotowana na starszego staruszka ;)
-
[quote name='iwona213']Ludzie z ogłoszeń często nie zdają sobie sprawy z tego ze stary pies wymaga tylko opieki, nie pobawi się, nie będzie kochanym szczeniakiem. [/QUOTE] Jeśli mieli już takiego psa, to sobie na pewno zdają sprawe. Ja wiozłam Kropeczkę od Was do Bielska i powiem szczerze, jej nowa właścicielka zdawała sobie sprawę o wiele bardziej niż ja ;)