Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. [quote name='Anna_33']Dokladnie tak, poza tym moim zdaniem Ciaputka potrzebuje domowego dt, ona wymaga troche pracy, do obcych jest nieufna. [/QUOTE] Ciężko będzie taki znaleźć, jeśli ona nie do końca domowa. Musiałby być dom z ogrodem i ktoś w tym domu przez większość dnia, w razie jakby nie miała problemy z czystością i zostawaniem.
  2. [quote name='Jasza']Jasne, że trzymamy! A jakie pierwsze wrażenie?[/QUOTE] Pozytywne :)
  3. Fotki przydałyby się bardzo, ja ją non stop ogłaszam, od początku i cisza... :(
  4. Jestem umówiona na 15 w sobotę, trzymajcie kciuki :)
  5. Bosch poleca do odchudzenia, zdecydowanie szybciej idzie niż na innych karmach.
  6. No to będzie miał chłopak poślizg!! Hahahaha ;)
  7. [quote name='betty_labrador']no wiem, ja tez.. ale nie wiem co teraz , bo do sterylki ich nie zmusze. ale mam jeszcze nadzieje ze nie jest zaciążona. Gdyby była w ciaży, to juz by urodziła. Jakie masz ksiazki jesli mozna wiedziec?;>[/QUOTE] Coren x 2, P. McConnell "Z miłości do psa", "Agility", "Teriery", "Dobermany"... chyba wsio :mdleje: Nie pytaj od kiedy je mam :oops: Za dożo psów mi się przewija przez dom, cięgle czasu brak :roll:
  8. [quote name='Jasza']No, może nie jest jeszcze tak całkiem świetnie.. Misia jest jeszcze nieufna, nawet jak idzie ze mną na smyczy a ja się schylę, żeby poprawić jej smycz jak się zapląta, to cała sztywnieje. Ale jak wyciągam w jej stroną rękę i robię to bardzo powolutku, to czasami zbliża nosek i wącha leciutko.. Je z ręki, ale ogonek jeszcze najczęściej jest pod pupą.. Generalnie najlepiej jest na spacerach.. No i Misia ma genialne podejście do wszystkich napotkanych psów. Jest do każdego nastawiona przyjaźnie, jednych się bardziej boi i pochodzi po chwili, do innych zbliża się od razu.. Delikatnie i dostojnie. Mała księżniczka.[/QUOTE] Moim zdaniem jest rewelacyjnie :) Postęp niesamowity. Ona może już do końca życia mieć odrobinę nieufności do obcych, dystansu.
  9. Ja myślałam, ze moja Liza jest chuda... ;) Prze-piekna :D
  10. Dajcie mi ten nr, bo chyba nic z tego. Czy na coś szczególnie mam zwracać uwagę, czy Fizia ma jakieś spacejalne życzenia co do domku? ;)
  11. I co z tym psem, będziesz miała 3?
  12. Luna to jest taka ładna, że aż dziw, że jeszcze tam siedzi.
  13. Dzwoniła do mnie Pani z Poznania chętna na suczkę. Podałam linka do allegro, bo o szczylkach z tamtych rejonów nie wiem.
  14. Nie mogę uwierzyć, że ona jeszcze nie ma domu :(
  15. [quote name='NusiaiJa'] Ech....jeszcze tak na mnie wyglądała i wyciągała łepek za mną gdy odchodziłam od samochodu....:-([/QUOTE] A jak zaczynają się wyrywać i piskać... ;( serce pęka. Ale szybko im przechodzi, nie to co nam ;)
  16. No to świetnie :) Jeszcze tylko 2 sprawy do dogrania i we wtorek chłopak byłby w Wawie :)
  17. Wszystko fajnie, tylko ten czas oczekiwania za długi ;) Kciuki nam poodpadają.
×
×
  • Create New...