[quote name='halbina']szybkciutko znalazła domek... fajnie! jakby co, to mam jeszcze czarną suczkę do wydania...[/QUOTE]
Pamiętam :) Wczoraj był jakiś dzień na szukanie szczyla, dziś cisza.
Już dostałam info po pierwszej nocy w nowym domku oraz zdjęcia poprzedniego pieska, który wygląda zupełnie identycznie jak Lola, nawet ogonka brak. Domkiem jestem zachwycona. Jakoś te moje tymczasy ostatnio znajdują szybko fajne domki, pewnie wynagrodzenie po ostatnim, który siedzi od maja ;)