Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. [quote name='Energy']Ja się do oddawania żadnych nie nadaję:evil_lol:a nasze suczydła to jest już od dawna rodzina:loveu: Zerduszko, Ty ratujesz psiaki, szukasz dobrych domów, ale na pewno jest to dla Ciebie i tak bardzo trudne:roll:[/QUOTE] Ja też się nie nadaję i za każdym razem obiecuję sobie, ze to już ostatni. Najbardziej podoba mi się takie wyjście, jak z moja majowa tymczasowiczką - została w "najlepszych rękach" :P Jak i Twoje sunie :)
  2. Ellig - dzięki za pojawienie się :)
  3. [quote name='Energy']Dzięki:lol: Troszkę za bardzo urosły, więc już nie oddamy:evil_lol:[/QUOTE] A dlaczemu, ja oddaję podrośnięte ;)
  4. Cały czas trzymam i pamiętam o NIEJ :)
  5. Jeśli 5 zł Was urządza, to na tyle mogę się zobowiązać na stale :(
  6. Ale zmiana :) Kochana laleczka :]
  7. [quote name='halbina']szybkciutko znalazła domek... fajnie! jakby co, to mam jeszcze czarną suczkę do wydania...[/QUOTE] Pamiętam :) Wczoraj był jakiś dzień na szukanie szczyla, dziś cisza. Już dostałam info po pierwszej nocy w nowym domku oraz zdjęcia poprzedniego pieska, który wygląda zupełnie identycznie jak Lola, nawet ogonka brak. Domkiem jestem zachwycona. Jakoś te moje tymczasy ostatnio znajdują szybko fajne domki, pewnie wynagrodzenie po ostatnim, który siedzi od maja ;)
  8. Mam nadzieję, że to nic poważnego. Ona pewnie nigdy szczepiona nie była, trzymaj się laleckzo.
  9. [quote name='Energy']Zerduszko sunia w nowym domku???[/QUOTE] Tak :) Ciesze się strasznie, ale te rozstania są za ciężkie ;( A jeszcze z takim małym siusiumajtkiem ;(
  10. Heniutku, kochany nasz :loveu:
  11. Naparwde cuda :) Duzie psi są fajne, ale szczeniaczki to sama słodycz :D
  12. [quote name='Energy']W najlepszych, szczera prawda:loveu:[/QUOTE] Teraz już jest w innych, ale też najlepszych :) Można się cieszyć :D A mi serducho znów na milion części pękło ;(
  13. [quote name='obraczus87']Jestem na wezwanie Kochanej Cioteczki [B]zerduszko[/B] :) Z Kundelkowej Skarbonki pójdzie dla Niuni 100zł, poproszę o numer konta na PW.[/QUOTE] Dzięki Ci serdeczne :)
  14. [quote name='UBOCZE']Zapisuję, bo dostałem informację od zerduszko. Pomóc finansowo bidzie nie mogę, bo zakopałem się po uszy w deklaracjach i muszę już kombinować, żeby nie nawalić... Ale jeśli ma to być wpłata jednorazowa, może pomógłby jakiś bazarek cegiełkowy, który mógłbym rozpropagować... Będę obserwował i podnosił wątek...[/QUOTE] Dzięki za pojawienie się, pomysł świetny :)
  15. Wow. ale te szczyle cudne :) Wiesz... przestałam się dziwić, że aż tyle dzieciów sobie zostawiałaś :lol:
  16. Jak zwykle dobrze, przecież jest w najlepszych rękach :eviltong: Ona jest słodka, całą noc śpi an psich miejscach, a nad ranem pakuje się do łóżka, liże, ale idzie jeszcze spać, jak ja ładnie poproszę :lol:
  17. To dziwne, bo ona teraz nie powinna miec urojonej? Czyli być w czasie, kiedy samców niet.
  18. [quote name='Energy']Cheritko już wiem:multi: DAGOBAH Czarna Fuga jest ojcem FANNY od Pana Waldemara:lol:AGA od Pana Waldemara jest córką FANNY od Pana Waldemara. Matką VALINOR Czarna Fuga i DAGOBAH Czarna Fuga jest PANTHERA(*) Czarna Fuga czyli VALINOR Czarna Fuga jest siostrą DAGOBAH Czarna Fuga :lol: i matką THE MYSTIC ENERGY Czarna Fuga - Kaji. Czyli wujek Kaji jest dziadkiem Agi:multi:a idąc dalej ciotecznym dziadkiem MAISIE Kajomada-Majki i MALIKA Kajomada-Kumki:lol: I wszystko jasne:loveu::evil_lol:[/QUOTE] Kręcicie telenowele?? :P
  19. [quote name='malawaszka']jak wesłzma na wątek to na pierwszy rzut oka myślałam, że to Mania jest[/QUOTE] Dokładnie :)
  20. Kilka dni temu odnowiłam niuni ogłoszenia....
  21. Za dużo masz bab w domu :P
×
×
  • Create New...