-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Wyrzucony szczeniak - śliczna jak laleczka.... MA DOM :D
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Dzięki za allegro. Domek musi być najlepszy :) -
Wszystkie maluchy w domach :) Kubuś także :)
zerduszko replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Ale śliczne, uwielbiam czarnuszki ;) -
Ale z niej Laleczka, absolutnie się zakochałam :)
-
SZNAUCERECZKA mini - to jeszcze dziecko! Ma DOMEK!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
A ja myslę, ze zdecydowanie ten kurek ze szczekaniem trzeba przykręcać :diabloti: Krótko trzymać, krótko :eviltong: -
Wyrzucony szczeniak - śliczna jak laleczka.... MA DOM :D
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Aaaaaaaaa!!!! Miałam w końcu normalny telefon, rodzina mi się widzi super :) Z Częstochowy, znacie kogoś tam? Pani nie oddała swoich papug, na które dzieci miały uczulenie, bo nie wiadomo do kogo by trafiły i przecież można sobie jakoś poradzić! Aż nierealnie to brzmi, może to blef ;) Przez niektórych #$%^, to przestałam wierzyć w ludzi :) Trzymać i zaciskać... poślady :evil_lol: -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
zerduszko replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']przykre to jest... a najbardziej zalezało mi na tym, żeby Hena pokazali :( a najgorsze jest to, że nie powiedzą wprost, tylko tak kręcą... ale coż - samo życie...[/QUOTE] Az by sie im chciało rzec kilak słów... ciepłych słów. -
[quote name='Betta']No to szukamy transportu.... Sasasa[/QUOTE] Napisałam na transportowym i kilka pw, ale jakby co to tez zaglądajcie.
-
Wszystkie maluchy w domach :) Kubuś także :)
zerduszko replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']a maluchy w swoich domkach czują się dobrze![/QUOTE] Szczęściarze :) -
Pinczerek Roger po 2 miesiącach wrócił do właściciela!!! :):)
zerduszko replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulaa']Nie rozumiem, jeśli to jest pies z rodowodem, reproduktor po wystawach, to chyba normalne, że jest używany do krycia. Przecież w ten sposób utrzymuje się istnienie ras... Czemu od razu pseudo? Chyba, że pies nie ma wystaw, to faktycznie można było go oddać po kastracji ;)[/QUOTE] Nawet jeśli nie ma, to zawsze mogą mieć w planach zrobić. Psy nie uciekają tylko za sukami i wówczas kastracja nic nie pomoże. Jeśli pies się ucieszył, to dobra wiadomość. -
Wszystkie maluchy w domach :) Kubuś także :)
zerduszko replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Słów brakuje... ja to się tak boję szczeniaczki wydawać, jakoś więcej jest chętnych mało odpowiedzialnych delikatnie ujmując ;) -
Wyrzucony szczeniak - śliczna jak laleczka.... MA DOM :D
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']fajni ci ludzie z forum beaglowego - już widziałam w kilku miejscach, że pomagają - im się chce :klacz:[/QUOTE] Czyli jednak mi się nie śniło :) Lolka ma wątek na ich forum :) -
Wszystkie maluchy w domach :) Kubuś także :)
zerduszko replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']czary nie czary, a 13 strony nei lubimy... myk na 14 jak najszybciej![/QUOTE] No to hop :) -
Wyrzucony szczeniak - śliczna jak laleczka.... MA DOM :D
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Dziś miałam telefon z ofertą pomocy w znalezieniu jej domku :) bodajże z forum beaglowego. Nikt chętny nie dzwoni, nie pisze. Nie wiem teraz czy ona ma to allegro, czy nie. -
Pinczerek Roger po 2 miesiącach wrócił do właściciela!!! :):)
zerduszko replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
Mógł byc ten czas u kogoś i też nawiać. Trzymam kciuki. -
Wszystkie maluchy w domach :) Kubuś także :)
zerduszko replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']trzynasta strona... możecie pomóc szybko przez nią przeskoczyć?... podrzucajcie![/QUOTE] A ta jakieś czary?? :) -
[quote name='malawaszka']najgorsza krew poszła chyba na dworze z tego co widzę i ścian nie zdązył pochlapać :lol: bo on wylizał to i póki co sie nie leje... ale pazur odstaje nienaturalnie kurrdeeee a ja nie mam czym jechać do weta boskooo zaraz będę go obłaskawiać i chyba mu to zabandażuję - gorąca linia z miisieek była i kazali nie panikować :shock:[/QUOTE] A nie trza tego usunąć? Dobrze byłoby to obejrzeć.
-
Pinczerek Roger po 2 miesiącach wrócił do właściciela!!! :):)
zerduszko replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
[quote name='OlaLola']do kolanka ledwo ;) Nie wykazuje agresji do innych psiaków, na smyczy chodzi ładnie. Zgłosiłam już do schronu w Gliwicach że go znalazłam, spisali numer tel. więc jesli ktos go będzie szukał to dadzą mój numer. Ma około roku.[/QUOTE] Do kolanka głową czy w kłębie? Dałoby radę lepsze zdjecia? -
[quote name='Osa']Już jest wszystko uzgodnione. Pan kierownik to bardzo miły człowiek. Kasia Strzelecka - szefowa "kociego Świata" dogada z nim szczegóły umowy adopcyjnej. Możecie organizować transport.Już jest wszystko uzgodnione.[/QUOTE] Huuuuuuuura :multi: A okąd dokładnie i w jakie dni/pory dnia najlepiej żeby psiak był w Wa-wie? Czy to juz obojętne i dacie radę go odebrać?
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
zerduszko replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza'] Doradźcie mi... Czy mam z nimi iść jutro na spacer w to miejsce "Misiowe"? Odwiedzić Pana Adama? Czy lepiej, żeby to On ja odwiedził u nas? Nie wiem jak Misia zareaguje...[/QUOTE] Ja bym nie szła. W ogóle lepiej, żeby na razie nic jej tego miejsca nie przypominało. Myślę, ze równiez odwiedziny Pana Adama sprawią, ze bedzie bardziej tęsknić. A jej musi powrócić apetyt. -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
zerduszko replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza'] Doradźcie mi... Czy mam z nimi iść jutro na spacer w to miejsce "Misiowe"? Odwiedzić Pana Adama? Czy lepiej, żeby to On ja odwiedził u nas? Nie wiem jak Misia zareaguje...[/QUOTE] Ja bym nie szła. W ogóle lepiej, żeby na razie nic jej tego miejsca nie przypominało. -
[quote name='malawaszka']budzę się dziś rano patrzę na Dropsikowe legowisko - NIE MA.... patrzę na łóżko - NIE MA, patrzę na kanapę gdzie sypia Luna - NIE MA, patrzę na Pepowe legowsko - JEST!!!!! RAZEM Z PEPĄ!!!!! na małym legowisku :mdleje: i ona go nie wygnała!!!!![/QUOTE] Twoja Pepa bierze przykład z mojej?? Oszalały nam te suki :D
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
zerduszko replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']Zerduszko - do klatki jakoś wchodzimy. Zamykam drzwi i potem ją troszkę miziam, tak pod brodą, no i na rączki. Reksio na smyczy za nami. Sąsiedzi krzywo patrzą ( już!)..Ale co mi tam! [/QUOTE] No to cudnie, poradzisz sobie, bo chcesz :) A jak są chęci, samozaparcie, to i efekty będą. Ps. Ja latam z trzema... dopiero się na mnie gapią. Podobno szczeniok podobny do jednej z moich suk - rozmnażaczka...... -
Pinczerek Roger po 2 miesiącach wrócił do właściciela!!! :):)
zerduszko replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
Zajmuje się ktoś adopcjami pinczerów? On jest baaardzo pinczerowaty. Dokąd sięga? -
Wyrzucony szczeniak - śliczna jak laleczka.... MA DOM :D
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Jak śpia :lol: