Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Dzięki za allegro. Domek musi być najlepszy :)
  2. Ale śliczne, uwielbiam czarnuszki ;)
  3. Ale z niej Laleczka, absolutnie się zakochałam :)
  4. A ja myslę, ze zdecydowanie ten kurek ze szczekaniem trzeba przykręcać :diabloti: Krótko trzymać, krótko :eviltong:
  5. Aaaaaaaaa!!!! Miałam w końcu normalny telefon, rodzina mi się widzi super :) Z Częstochowy, znacie kogoś tam? Pani nie oddała swoich papug, na które dzieci miały uczulenie, bo nie wiadomo do kogo by trafiły i przecież można sobie jakoś poradzić! Aż nierealnie to brzmi, może to blef ;) Przez niektórych #$%^, to przestałam wierzyć w ludzi :) Trzymać i zaciskać... poślady :evil_lol:
  6. [quote name='malawaszka']przykre to jest... a najbardziej zalezało mi na tym, żeby Hena pokazali :( a najgorsze jest to, że nie powiedzą wprost, tylko tak kręcą... ale coż - samo życie...[/QUOTE] Az by sie im chciało rzec kilak słów... ciepłych słów.
  7. [quote name='Betta']No to szukamy transportu.... Sasasa[/QUOTE] Napisałam na transportowym i kilka pw, ale jakby co to tez zaglądajcie.
  8. Ale z Dropsa kogut rasowy!! Kicajki tez mają ciągłe problemy z pazurami, ale u nich inaczej to wygląda, bo ja to robiłam sama :lol:
  9. [quote name='halbina']a maluchy w swoich domkach czują się dobrze![/QUOTE] Szczęściarze :)
  10. [quote name='Ulaa']Nie rozumiem, jeśli to jest pies z rodowodem, reproduktor po wystawach, to chyba normalne, że jest używany do krycia. Przecież w ten sposób utrzymuje się istnienie ras... Czemu od razu pseudo? Chyba, że pies nie ma wystaw, to faktycznie można było go oddać po kastracji ;)[/QUOTE] Nawet jeśli nie ma, to zawsze mogą mieć w planach zrobić. Psy nie uciekają tylko za sukami i wówczas kastracja nic nie pomoże. Jeśli pies się ucieszył, to dobra wiadomość.
  11. Słów brakuje... ja to się tak boję szczeniaczki wydawać, jakoś więcej jest chętnych mało odpowiedzialnych delikatnie ujmując ;)
  12. [quote name='malawaszka']fajni ci ludzie z forum beaglowego - już widziałam w kilku miejscach, że pomagają - im się chce :klacz:[/QUOTE] Czyli jednak mi się nie śniło :) Lolka ma wątek na ich forum :)
  13. [quote name='halbina']czary nie czary, a 13 strony nei lubimy... myk na 14 jak najszybciej![/QUOTE] No to hop :)
  14. Dziś miałam telefon z ofertą pomocy w znalezieniu jej domku :) bodajże z forum beaglowego. Nikt chętny nie dzwoni, nie pisze. Nie wiem teraz czy ona ma to allegro, czy nie.
  15. Mógł byc ten czas u kogoś i też nawiać. Trzymam kciuki.
  16. [quote name='halbina']trzynasta strona... możecie pomóc szybko przez nią przeskoczyć?... podrzucajcie![/QUOTE] A ta jakieś czary?? :)
  17. [quote name='malawaszka']najgorsza krew poszła chyba na dworze z tego co widzę i ścian nie zdązył pochlapać :lol: bo on wylizał to i póki co sie nie leje... ale pazur odstaje nienaturalnie kurrdeeee a ja nie mam czym jechać do weta boskooo zaraz będę go obłaskawiać i chyba mu to zabandażuję - gorąca linia z miisieek była i kazali nie panikować :shock:[/QUOTE] A nie trza tego usunąć? Dobrze byłoby to obejrzeć.
  18. [quote name='OlaLola']do kolanka ledwo ;) Nie wykazuje agresji do innych psiaków, na smyczy chodzi ładnie. Zgłosiłam już do schronu w Gliwicach że go znalazłam, spisali numer tel. więc jesli ktos go będzie szukał to dadzą mój numer. Ma około roku.[/QUOTE] Do kolanka głową czy w kłębie? Dałoby radę lepsze zdjecia?
  19. [quote name='Osa']Już jest wszystko uzgodnione. Pan kierownik to bardzo miły człowiek. Kasia Strzelecka - szefowa "kociego Świata" dogada z nim szczegóły umowy adopcyjnej. Możecie organizować transport.Już jest wszystko uzgodnione.[/QUOTE] Huuuuuuuura :multi: A okąd dokładnie i w jakie dni/pory dnia najlepiej żeby psiak był w Wa-wie? Czy to juz obojętne i dacie radę go odebrać?
  20. [quote name='Jasza'] Doradźcie mi... Czy mam z nimi iść jutro na spacer w to miejsce "Misiowe"? Odwiedzić Pana Adama? Czy lepiej, żeby to On ja odwiedził u nas? Nie wiem jak Misia zareaguje...[/QUOTE] Ja bym nie szła. W ogóle lepiej, żeby na razie nic jej tego miejsca nie przypominało. Myślę, ze równiez odwiedziny Pana Adama sprawią, ze bedzie bardziej tęsknić. A jej musi powrócić apetyt.
  21. [quote name='Jasza'] Doradźcie mi... Czy mam z nimi iść jutro na spacer w to miejsce "Misiowe"? Odwiedzić Pana Adama? Czy lepiej, żeby to On ja odwiedził u nas? Nie wiem jak Misia zareaguje...[/QUOTE] Ja bym nie szła. W ogóle lepiej, żeby na razie nic jej tego miejsca nie przypominało.
  22. [quote name='malawaszka']budzę się dziś rano patrzę na Dropsikowe legowisko - NIE MA.... patrzę na łóżko - NIE MA, patrzę na kanapę gdzie sypia Luna - NIE MA, patrzę na Pepowe legowsko - JEST!!!!! RAZEM Z PEPĄ!!!!! na małym legowisku :mdleje: i ona go nie wygnała!!!!![/QUOTE] Twoja Pepa bierze przykład z mojej?? Oszalały nam te suki :D
  23. [quote name='Jasza']Zerduszko - do klatki jakoś wchodzimy. Zamykam drzwi i potem ją troszkę miziam, tak pod brodą, no i na rączki. Reksio na smyczy za nami. Sąsiedzi krzywo patrzą ( już!)..Ale co mi tam! [/QUOTE] No to cudnie, poradzisz sobie, bo chcesz :) A jak są chęci, samozaparcie, to i efekty będą. Ps. Ja latam z trzema... dopiero się na mnie gapią. Podobno szczeniok podobny do jednej z moich suk - rozmnażaczka......
  24. Zajmuje się ktoś adopcjami pinczerów? On jest baaardzo pinczerowaty. Dokąd sięga?
×
×
  • Create New...