-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
zerduszko replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Izis1984']Ja to widze troszke inaczej- stawianie warunkow i decydowanie o wspolnym zyciu to raczej domena kobit :diabloti: [/QUOTE] To pewnie zależy których, a i tak przyczyna jest prosta: brak własnego zajęcia. Już sobie wyobrażam, jak któryś facet rezygnuje z meczu, bo żona chce obejrzeć z nim komedię romantyczną, albo nie idzie na piwo z kumplami, tylko na spacer z żoną, jak kupuje samochód, którym żonie będzie się łatwo parkowało, a nie taki co ma dużo koni pod maską. A co żona w tym czasie? Gary, latanie na szmacie, dzieci - żyć nie umierać :multi: Nic dziwnego, że wówczas dostaje piany na samą myśl o kolejnym wyjściu męża czy nowej zabawce w postaci samochodu. Jakby facet miał tendencję do zagracania chałupy duperelami, to na pewno bym z nim nie mieszkała, jak komuś moje zwierzaki nie pasują, to po co się wiązał? -
SUNIA) grzyb,brud i plotki MA DOMEK dziękujemy
zerduszko replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
A kiedy do domu Zoś się wybiera? W okolicach weekendu? -
[quote name='Bjuta']Zgryek pojechał sobie elegancko pierwszą klasą (drugi wagon za lokomotywą). Zaraz wkleję fotki i propozycję jakiegoś opisu.[/QUOTE] Czekam na wieści na szpilkach :) Tak się cieszę :) Bjutka [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/Rose.gif[/IMG] A jak nocka? Twoją sunię molestował?
-
Liza Delikatność- w hotelu rozkwitła - W DOMU ZOSTAŁĄ PRAWDZIWĄ DAMĄ
zerduszko replied to agamika's topic in Już w nowym domu
Ja to kiedyś zawału dostanę przez jej ogłoszenie, co jakieś robię, to widzę Liza i mi serce podskakuje, ze to moja ktoś chce oddać ;) Ale to jest nic, bo już kilka razy natknęłam się na ogłoszenie mojego tymczasa, który u mnie odszedł :( Do domku piękna :) -
Przekochany psiak, NARESZCIE MA DOM! :D :D :D
zerduszko replied to Pinesk@'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Pinesk@']..... nasz Filcak vel Snoopi vel Siwy MA DOM! :sweetCyb::laugh2_2: Zamieszkał w miejscowości k. Pruszcza Gdańskiego (zabijcie mnie, nie pamiętam tej nazwy, coś na 'R'). Ludzie podobno bardzo fajni, z tego co mi mówił pracownik bardzo dobrze trafił. Teraz tylko trzeba sie umówic na herbatkę u Filcaczka :lol:[/QUOTE] SZOK :-o Wspaniele :cunao: -
Zabiedzony kudłaczek Lupi - pojechał do domku
zerduszko replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']zaciskam :kciuki:[/QUOTE] Teszzzzz ;) -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
zerduszko replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Rano po 7 na pewno będzie relacja ;) -
Napisałam bym chętnie jakis błyskotliwy komentarz, ale padam na twarz... Ach te kundle ;) To tylko pozdrowię ;)
-
Tak - zdecydowanie domowy pieseczek, winda, schody, do samochodu na hop i spał mi na kolankach - całą godzinę :multi: Grzeczny i wie czego chce. Jak wyszłam z Bimsem, a jego siłą zawróciłam, to poszedł ostentacyjnie osiorać mi ścianę :mad: Odjajcowienie by mu się przydało, nosi go całkiem mocno ;) Mój tymczas to niekastrowany samiec ;) Tak bardzo się cieszę, w pojedynkę by nam się nie udało, ale tyle osób się zaangażowało i tadam - nasza pięknota poza schronem :bigcool::Rose:
-
Sznaucer mini - niewidzialny, wyrwany po roku więzienia, MA DOM :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Sprawozdanie z dziś: - wycie: 0 h 0 minut :multi: - obsikane rogi: 0 :multi: - zniszczona przedmioty/meble: 0 :multi: - obwarkotane samce, w ramach obrony dziewczyny: 1 :mad: - wpuszczone samce na swój teren: 1 :multi: Jajuszka tniemy w pt :kciuki: -
[quote name='Betta']ty to mieszasz chlopom w głowach :P ale sie uraduje jak Zgryzia zobaczy :)[/QUOTE] Się żony nie słucha, się sobie samemu jest winnym ;) Chłopak już u mnie, Betta go wyciągnęła, wykąpała.. teraz sie suszy tam gdzie wszystkie psy lubią najbardziej. Na początku się odrobinę pobudził, zapałał jednostajną miłością do mojego tymczasa, ale teraz już odpoczywa. Czekam na mojego kierowce i w drogę ;) Ależ ma mięciutki futerko :loveu: [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Zgryz002.jpg[/IMG]
-
Sznaucerek Amant - zaginął. Odnaleziony w nowym domu ;)
zerduszko replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='PaulinaT']Nie wierzę... w tę przemianę Bisa... padłam normalnie. To na pewno ten sam pies???? [/QUOTE] Chybaza dużo sznaucerów się już naoglądałam, bo całkiem zwyczajna ta przemiana ;) -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
zerduszko replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kisiaraf'] A męża pewnie rozmiękczy dzisiejsze święto ;)[/QUOTE] Właśnie, właśnie.. ;) -
Goldi z Szydłowca, ma wymarzony dom :)!!!
zerduszko replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aimez_moi'] Golden Evita [/QUOTE] Może do niej niekoniecznie ;) -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
zerduszko replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']Oooo! A to ile teraz psów u Ciebie Zerduszko? Ja się boję, bo Misia mnie w mieszkaniu na krok nie odstępuje...wchodzę do łazienki i się zamykam, żeby trochę ode mnie odpoczęła.... Mam nadzieję, że Reksio ją trochę "popilnuje"... Aż mi niedobrze.....[/QUOTE] Tylko 2, bo jedna moja suka u dziadków (znaczy moich rodziców ;) ), ale po pracy będzie jeszcze jeden, na szczęście tylko do wieczora. Bardzo dobrze robisz :multi: -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
zerduszko replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']Kurczę, siedzę jak na szpilkach........[/QUOTE] Dziś też zostawiłam pierwszy raz tymczasika samego, więc też szpilki... Mam wprawdzie fajnych sąsiadów, ale mój tymczas z deczka przecieka... ;) -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
zerduszko replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Ale macie tu ruch! -
MOTO w hotelu u Leny13..proszę o ZAMKNIĘCIE TEGO WĄTKU.
zerduszko replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
Masz rację, psy psami, ale nie kosztem dzieci. Jesli ktoś ma dośw., sam chce - to sie to da zrobić. Ale nie siłę nie ma szans. Ile on ma czasu? -
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
zerduszko replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Jak mu można pomóc? Tylko DS na już wchodzi w grę? -
Punia vel Bella - przylepa szuka najlepszego domku
zerduszko replied to Betta's topic in Kotki już w nowych domach
Piękna kocia :) I charakter ma fajny :) -
ZEBRANY ze skrzyżowania w Olkuszu oBieżyk MA DOM!!!!!!!!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']ooooooo NIE!!! FOCH jak stąd do :hmmmm: honolulu!!! O!!! :obrazic:[/QUOTE] Masz za swoje, ja Ci dam do doopy tekst [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/obrazic.gif[/IMG]