-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
zerduszko replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']Mam zdjęcia Misi od Adas500, ale mi Fotosik wariuje, nie potrafię wkleić zdjęć.. Zerduszko, Magdola - mogłybyście wstawić, gdybym Wam wysłała na pocztę?[/QUOTE] Wyślij na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
zerduszko replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']Magdolko, a Twój TZ coś mówi w ogóle na temat Dejzi? Dopytuje, kiedy Mała "zniknie"? Czy to taki temat "nieruszany"?[/QUOTE] Hihihi, TŻ'ów na wspólne szkolenie trzeba wysłać pt. "Dlaczego należy pozwolić kobiecie zostawić tymczasowego psiaka" ;) A te kostki to na pewno dobry pomysł? -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
zerduszko replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Jazgotnik pospolity? ;) -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
zerduszko replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy']Tak, a co?:cool3:[/QUOTE] A niestety nic :( -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
zerduszko replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Piękny pies... Co za...!!!! On jest starszy?? W sensie nie szczeniak ;) -
Szczenięta zawrócone z drogi z deszczu pod rynnę - W DOMACH
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='missieek']tarnowskie gory - kto chetny na wizyte? [/QUOTE] Może: [url]http://www.dogomania.pl/members/54816-OlaLola[/url] -
Szczenięta zawrócone z drogi z deszczu pod rynnę - W DOMACH
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
A reszta nic?? :shock: Szczęścia dla Hiltonka :multi: -
SUNIA) grzyb,brud i plotki MA DOMEK dziękujemy
zerduszko replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bjuta']Umówiłam się na wizytę przedadopcyjną na jutro rano na 11. Rozmawiali z hotelikiem i są przekonani, że Zosia jest ich. Zosia nie byłaby sama, mogłaby spać w łóżku itd... Robią b. dobre wrażenie przez telefon. Jeśli damy im zielone światło i polubią się z Zosią w realu, to by ją w piątek wzięli z hoteliku... Ewab - wyślij mi proszę formularz adopcyjny Waszej fundacji. Oczywiście zrobię solidną wizytę...[/QUOTE] Wspaniałe wieści :) -
Jamniczkowata malutka słodka Fizia szuka domu - ADOPTOWANA!!!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='missieek']Wodzisław Śląski - Kokoszyce ul. Dołki[/QUOTE] Zobaczymy czy ktoś z Wodzisławia da radę.... bo ja po pracy mogę nie dać rady dojechać. -
Czy to sznaucerka? kłebek strachu- Mania za TM*
zerduszko replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biedna Mania, to starszne gdy pies odchodzi w schronisku, dobrze, ze nie była sama :( Monika55 - wiem, ze to straszne dla Ciebie, trzyma się! -
Jamniczkowata malutka słodka Fizia szuka domu - ADOPTOWANA!!!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='missieek']poszukiwana osoba z [B]Wodzislawia Slaskiego[/B] na wizyte[/QUOTE] Napisałam do jednej osoby, ale jakby co ja moge jechać jeśli to Wodzisław, a nie jakaś wieś 30 km od Wodzisławia ;) -
SZNAUCERECZKA mini - to jeszcze dziecko! Ma DOMEK!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Umarłam, ale laleczka :) -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
zerduszko replied to betty_labrador's topic in Galeria
[quote name='betty_labrador'] :D a tu mnie rozwalilas wypowiedzia :D :D hihi. Wlasnie widzialam w sobote chyba z daleka ta babke ktora mieszka z tizzy(albo odwrotnie?:P )musze ja dorwac i spytac. A i w ogole ona codziennie ! jezdzi do rpacy do wawy, i idzie ta droga na przystanek co błąkała sie Tizzy ponad 3 tygodnie. I ciekawe ze jej jakos nie zauwazyla! eh no coz. [/QUOTE] Wiesz, że ja mam uczulenie na psio-kundliszonowe ciąże ;) Ps. O'Heare też bm chciała... mam z 5 nowych książek czekających na przeczytanieee... nie wiem po co ja to kupuję :/ -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
zerduszko replied to betty_labrador's topic in Galeria
[quote name='sunshine']Edit:P I tam pozostała?[/QUOTE] Jesli już to pozostali, bo pewnie w ciąży była. -
było 6 małych suczeki z OLKUSZA u missieek już W DOMKACH!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Zdrówka Dafii i domków! -
[quote name='weszka'] [B]Doginko[/B] jestem ale jakoś nie mam ani nastroju ani zbytnio czasu (głupi czas w pracy) żeby tu zaglądać. Miło mi jednak że tu ktoś zagląda :)[/QUOTE] Czekamy na jakieś fotki albo sprawozdania z seminariów ;) Ps. Gdzie można kupić te szarpaki?? Allegro się zakończyło :(
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
zerduszko replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']RACZEJ wykluczyłby nosówkę i parwo, gdyż po pierwsze: przy nosowce pies ma zawsze wysoką gorączkę, a Misia nie miała ani razu. Dzisiaj 38,2 lub 38.5 - nie zapamiętałam dokładnie. [/QUOTE] Nie zawsze, najwyższa jest na samym pocz. potem jest normalna i znów wzrasta. Ale nie ma innych objawów :) Zdrowia Misiu! Wspaniale, że Pan Adam tak aktywnie działa, średnio sobie wyobrażałam tą chorą bidulkę pokonującą drogę do weta... a i Ciebie pewnie te wycieczki męczyły. [quote name='maciaszek']Duży buziak należy się też leonardzie, za niemałe wsparcie finansowe![/QUOTE] Ale Misia ma Aniołów :multi: -
[quote name='bonsai_88']Maks na razie nie wiadomo.... Smoka nie ma, nie wiem jaki psiak jest do dzieci.... inna sprawa to jego "ogólne" zachowanie. Mama sobie nie da rady z jego wyprowadzaniem jak jest sama, chyba że pies będzie grzecznie zostawać w domu [wtedy mogę go zabierać ze sobą do Krakowa]...[/QUOTE] Ale co Ty sugerujesz :-o S-Z-O-K :eviltong: