Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Weekend spędziłyśmy w Rzeszowie na zawodach... mamy drobne sukcesy i chyba z 500 zdjęć natrzaskałam ;) ale padam na twarz, więc foty później.
  2. [quote name='malawaszka'] mam wrażenie, że jakby została w schronisku to jeśli by przeżyła te wielkie mrozy to już by miała dom, a tak to czeka i czeka :( [/QUOTE] A jeśli by nie? Nie gdybaj, musi znaleźć dom lalunia!
  3. [quote name='WATACHA']Zerduszko a Państwo nie chcą na razie drugiego psa-suki?[/QUOTE] A to nie pisałam? :) Państwo sami odnaleźli nową sznupkową stronę i nawet jedna dziewuszka im się spodobała, ale muszą poczekać. Chcą dużą dziewuszkę :) Oczywiście sznupkę :)
  4. Hm.... chyba dotarło do mnie, że wszystko jest ok i rozdałam spadek po Ryjku - info w pierwszym poście.
  5. [quote name='evel']Fajowsko. Jednak wybacz, ja tak przez pryzmat Waszych fotek "gryzieniowych". Nie mogę się otrząsnąć po prostu. Tym bardziej, że - jak twierdzisz - masz tak duże doświadczenie. [B]Bo staż posiadania psów jeszcze o niczym nie świadczy, można całe życie mieć psy i wiedzieć o nich niewiele.[/B] Ja nie chcę Ci dokopać czy co tam sobie myślisz, tak tylko zasugerowałam parę rzeczy.[/QUOTE] Niestety mi to doświadczenie i wiedza WZ o psach nie pasuje bardzo przy jej opowieściach o problemach z psami. I co więcej uważam, że osoby mające duże mniemanie o swoim doświadczeniu są słabe w pracy z psami - nie ma pokory, otwartości na nowe, słuchania innych i tu moim zdaniem tkwi problem, bo WZ nie słucha nikogo, bo ona wie i kropka. Nie chce mi się kolejnej dyskusji wywoływać, ale po prostu nie mogę :lol:
  6. Ło matko, takie wybory są najgorsze :(
  7. Kobitki nie mam czasu czytać wszystkiego, dziś wyjeżdżam i będę dopiero w niedzielę. Dajcie nr konta - jak widzę ustaliłyście na sunię z lasu. Mi to jedno tylko podeślijcie mi na pw dane, bo ja ostatnio mam mało czasu na dogo.
  8. [quote name='WATACHA']Ale nie mogę się powstrzymać muszę to napisać : Do Zerduszko :diabloti:[/QUOTE] A skąd taki pomysł? Niepoważny :P
  9. Dogo padło i poznikały posty z ok. 7-10 dnia przed awarią.
  10. [quote name='mmd']Jeśli nie zjawi się nikt bardziej potrzebujący, to zbieramy na sterylkę Tuni, na razie mamy zero, będę robić bazarek dziś-jutro. [/QUOTE] A gdzie ta psinka boska :D jest? Do kogo się zgłaszać ad. nr konta?
  11. Z tym demolowaniem, to nie jest tak pięknie, bo to pewnie stresowe... a po przeprowadzce stres murowany. Muszą dać mu szanse i czas na zadomowienie. Trzeba będzie ostro kciukać ;)
  12. Gdyby to było takie piękne, że młode psy znajdują domy ze schronisk ot tak.... to schroniska byłyby puste. Ja tam biorę tylko młode i teoretycznie zdrowe, uroda rzecz względna. Mam kilka zł do oddania, najchętniej na sterylkę.
  13. Trzymam kciuki za przeprowadzkę. Najgorsze pierwsze tygodnie, oby tym razem trafił na wyrozumiałych ludzi :)
  14. [quote name='Soema']Wszędzie jest.... na FB się ogłasza jakiś nowy hotel, ale w Wielkopolsce. Dziś byliśmy u weta z Bonem, ale opróżniliśmy gruczoły tylko i daliśmy Advocate. Jutro robimy badania krwi i zaczynamy wspomaganie Betaglukanem. Musimy też przejśc na karmę dla psów aktywnych ze względu na wysoką kaloryczność. Jakby ktoś się chciał dorzucić do wora, będę wdzięczna :)[/QUOTE] Daj konto :)
  15. Biedulka :(
  16. Teraz widzę. Biedna dupinka :( [url]http://sznaucery.eadopcje.org/galeria/127/6.jpg[/url] Te cieczki :/ Ostatnio patrze przez okno w pracy, a tak piękny średniak p&s pomyka. Zero kontaktu... Mam nadzieję, że wrócił do domu.
  17. Co to kur.... :angryy::angryy: Nie widzę większości fot :roll:
  18. Chyba już ok, bo mnie przekierowuje normalnie do galerii.
  19. Klucze też nie pilnują się same :lol:
  20. Gdyby mój pies mnie gryzł, to bym była przerażona. Albo psem, że jest popier..., albo moim sposobem prowadzenia psa. Ja poniekąd patrzę na to inaczej, przez pryzmat Swissa i wiem, że czasem się nie da odkręcić szybko - inaczej niż u psa młodszego. Powtórzę - WZ ma swoje podejście i chyba to lubi skoro tak się i nas raczy zdjęciami ;) w przeciwieństwie do zdjęć psów. To przecież nie pierwszy pies pod jej opieką, który jest w stosunku do niej agresywny. Ale po prostu daremne nasze gadanie.
×
×
  • Create New...