-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Weekend spędziłyśmy w Rzeszowie na zawodach... mamy drobne sukcesy i chyba z 500 zdjęć natrzaskałam ;) ale padam na twarz, więc foty później. -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Duży najlepszy :D- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='WATACHA']Zerduszko a Państwo nie chcą na razie drugiego psa-suki?[/QUOTE] A to nie pisałam? :) Państwo sami odnaleźli nową sznupkową stronę i nawet jedna dziewuszka im się spodobała, ale muszą poczekać. Chcą dużą dziewuszkę :) Oczywiście sznupkę :)
-
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Hm.... chyba dotarło do mnie, że wszystko jest ok i rozdałam spadek po Ryjku - info w pierwszym poście. -
INA - sznaucerka średnia... zostaje u Kasi w_z na STAŁE :))
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='evel']Fajowsko. Jednak wybacz, ja tak przez pryzmat Waszych fotek "gryzieniowych". Nie mogę się otrząsnąć po prostu. Tym bardziej, że - jak twierdzisz - masz tak duże doświadczenie. [B]Bo staż posiadania psów jeszcze o niczym nie świadczy, można całe życie mieć psy i wiedzieć o nich niewiele.[/B] Ja nie chcę Ci dokopać czy co tam sobie myślisz, tak tylko zasugerowałam parę rzeczy.[/QUOTE] Niestety mi to doświadczenie i wiedza WZ o psach nie pasuje bardzo przy jej opowieściach o problemach z psami. I co więcej uważam, że osoby mające duże mniemanie o swoim doświadczeniu są słabe w pracy z psami - nie ma pokory, otwartości na nowe, słuchania innych i tu moim zdaniem tkwi problem, bo WZ nie słucha nikogo, bo ona wie i kropka. Nie chce mi się kolejnej dyskusji wywoływać, ale po prostu nie mogę :lol: -
Ło matko, takie wybory są najgorsze :(
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='WATACHA']Ale nie mogę się powstrzymać muszę to napisać : Do Zerduszko :diabloti:[/QUOTE] A skąd taki pomysł? Niepoważny :P -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ale mróweczka malutka :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
~~ Mikro Milka << POCIESZNY IDEAŁ - MA DOM >> ~~
zerduszko replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Dogo padło i poznikały posty z ok. 7-10 dnia przed awarią. -
[quote name='Soema']Wszędzie jest.... na FB się ogłasza jakiś nowy hotel, ale w Wielkopolsce. Dziś byliśmy u weta z Bonem, ale opróżniliśmy gruczoły tylko i daliśmy Advocate. Jutro robimy badania krwi i zaczynamy wspomaganie Betaglukanem. Musimy też przejśc na karmę dla psów aktywnych ze względu na wysoką kaloryczność. Jakby ktoś się chciał dorzucić do wora, będę wdzięczna :)[/QUOTE] Daj konto :)
-
Biedulka :(
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Teraz widzę. Biedna dupinka :( [url]http://sznaucery.eadopcje.org/galeria/127/6.jpg[/url] Te cieczki :/ Ostatnio patrze przez okno w pracy, a tak piękny średniak p&s pomyka. Zero kontaktu... Mam nadzieję, że wrócił do domu. -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Co to kur.... :angryy::angryy: Nie widzę większości fot :roll: -
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
zerduszko replied to Margi's topic in Foto Blogi
Chyba już ok, bo mnie przekierowuje normalnie do galerii. -
Klucze też nie pilnują się same :lol:
-
INA - sznaucerka średnia... zostaje u Kasi w_z na STAŁE :))
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Gdyby mój pies mnie gryzł, to bym była przerażona. Albo psem, że jest popier..., albo moim sposobem prowadzenia psa. Ja poniekąd patrzę na to inaczej, przez pryzmat Swissa i wiem, że czasem się nie da odkręcić szybko - inaczej niż u psa młodszego. Powtórzę - WZ ma swoje podejście i chyba to lubi skoro tak się i nas raczy zdjęciami ;) w przeciwieństwie do zdjęć psów. To przecież nie pierwszy pies pod jej opieką, który jest w stosunku do niej agresywny. Ale po prostu daremne nasze gadanie.