-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Widze, ze fociszcze i z zawodów agi są, ale nikogo znajomego nie widzę. Na - na szczęście - mnie nie było ;)
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Maniuś widzę, ma swoją Jadzię ;) Super, super :) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='wieso']no to trzymamy kciuki i czekamy na sprawozdanie najlepiej filmowe....:smile:[/QUOTE] Nie wiem czy pobiegamy z powodu mojego kolana, ale na pewno będę. [quote name='malawaszka']ale ładne foty!!!!!! a te zawody to gdzie? na powietrzu czy jakaś hala? może w końcu bym ruszyła grube dupsko....[/QUOTE] Na powietrzu, jakieś boisko przy Stadionie Śląskim. Przybądź, impreza bardzo kameralna. Weź Mrówkę :lol: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
My się ostro naprawiamy, bo za tydzień zawody w Chorzowie :roll: Obrażony pies [img]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/l184.jpg[/img] Zrezygnowany pies [img]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/l186.jpg[/img] Załamany pies [img]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/l185.jpg[/img] I Liz :love: [img]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/l183.jpg[/img] [img]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/l175.jpg[/img] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Zbieram na nowe kolano, więc nie chcem, ale muszem :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
zerduszko replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Kiepsko.... a jak z domkiem? Coś chociaż daleko na horyzoncie? -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']to Ty musisz do nas bo przecież spec ma zobaczyć zachowania psa w naturalnym terenie - Mrówka w mieście dostałaby kociokwiku już całkiem :mdleje:[/QUOTE] To zaraz Ci spec policzy jaka ma stawkę paliwową :lol: A co do terenu... to zależy od psa :P- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznaucerka średnia - 2 domy, 2 schroniska - W NOWYM DOMU :))))
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
No pewnie tak... jak Pani płaczliwa, to pewnie pogarsza psie leki. Wbrew pozorom, przy lękowcach wcale miękki właściciel nie jest taki super. -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']ale JAK?! jak to sprawić, żeby chciała jak ona nie chce :placz: bo na świecie jest tak super ciekawie, w domu to ona pędzi jak tylko o niej pomyślę, ale na dworze jest amba[/QUOTE] Każdy pies ma inaczej. To trzeba pokombinować kiedy i co. Nie ma uniwersalnego klucza. Przyjedź do nas :P To jest trudne przełamać taki schemat, szczególnie z psem starszym.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']ale, że jak wygląda? bo ja wołam i ona musi przyjść bo mam ją na smyczy, ale chodzi mi o to, że sama się nie zrywa i nie pędzi do mnie - a pani "sesesese" napisałaby jak zrobić, żeby było dobrze, a nie tylko sesese :diabloti:[/QUOTE] Juz ze 100 razy gadałam, ze najpierw musisz sprawić, by chciała przyfruwać i wołać tylko jak jesteś pewna, ze przyjdzie. Nie wolno strzępić jęzora na darmo, komendę mówi się tylko raz :razz:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
zerduszko replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Buahahaha, myslałam, że to pod stołem, to Tazza łapa :lol: [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2012/maj/DSC_0246.jpg[/url] -
Sznaucerka średnia - 2 domy, 2 schroniska - W NOWYM DOMU :))))
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Znaczy jak zwykle nic w sumie nie wiadomo... -
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
No widzisz, czyli jednak wszystko wiesz Ty ;) -
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ratuję kolano, to w koło lekarze i ćwiczenia :/ Artykuł mi zginął, ale pamiętam, że chodziło o nieswoiste zapalenie jelit :roll: No to tfu, tfu za brak srakulca :multi: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']jak mam smakołyki to tez jest to tak, że raz zareaguje, a pięć razy nie... [/QUOTE] Błąd w sztuce, tak wygląda nauka nie-reagowania na wołanie :lol: sesesese ;) Focisza boskie :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Czi krowy na pastwisku :lol: [url]http://img163.imageshack.us/img163/3623/dsc00717jg.jpg[/url]
-
Sznaucerka średnia - 2 domy, 2 schroniska - W NOWYM DOMU :))))
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']byli z nią w Oświęcimiu u zoopsychologa, ale niewiele pomogła - powiedziała, że Luna ma za sobą wiele złych przeżyć i nie wiadomo czy coś się da z niej wyciągnąć jeszcze, trzeba by dużo pracy w nią włożyć, [/QUOTE] A Państwo z nią Pracują lub chcą? Może ktoś inny by pomógł? -
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Miałam Ci podesłać ciekawy artykuł o srakulcach, ale zapominam zawsze. Może w weekend znajdę czas. A jak dziś? -
Ejno...ale chyba nie wstawiasz zdjęć licząc na masę komentarzy? Szczególnie jak są one podone do siebie. Dla naszego oka... ;) co? ;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']noo Twoją kieckę to bym na pewno założyła - chyba na jedna nogę :D [/QUOTE] Wbrew kur*a wszelkim pozorom, to ta moje kiecka jet rozmiar 42... nawet jeśli to chińska rozmiarówka, to minimum 40. A wątpię czy Ty więcej niż 40 nosisz.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
~~ Mikro Milka << POCIESZNY IDEAŁ - MA DOM >> ~~
zerduszko replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Ech... ja dziś spałam cały dzień prawie :/ To teraz nie usne ;) :lol: -
[quote name='evel']Co ja bym dała, żeby to moje chociaż kuper pomoczyło :roll: Monia, może masz jakiś magiczny sposób? :evil_lol:[/QUOTE] Ty się zastanów, bo moje po naukach brodzą i tyle :lol: Teraz mam psy niepływające, ale w każde kałuży się moczą... :/
-
~~ Mikro Milka << POCIESZNY IDEAŁ - MA DOM >> ~~
zerduszko replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Alez z niej jest sportowa psina :lol: