Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Nie ćwiczył w młodości ;) Świetnie odrasta :)
  2. Nie mogę obejrzeć filmiku. Ale malina, mniam :D
  3. Przeca byłam gdzie indziej, gadalimy ;)
  4. Zgłaszać można po 24h, ale to od zaginięcia ludzia. O kablach nic nie wiem ;)
  5. Nie musisz sobie wyobrażać, tylko zrobić :lol:
  6. [quote name='Lili8522']Co do kupkania to pewnie nie wytrzymuje bo raz jest sam 8 godzin a raz 11 Alfik jest ogłaszany. [/QUOTE] To trzymam kciuki żeby ogłoszenia przyniosły skutek. Bo co innego pozostało... :/
  7. A to one byli przyjaciółmi i udało im się razem?
  8. To cioci powinna poprawić, tak żeby jednak dotarło :P :P :P
  9. Iga mogła mu z butka zasunąć, to by się na drugi raz zastanowił co czyni, sesese :P
  10. Nie mam doświadczeń jako takich, staruch mój nie kulał mimo iż się mu już działo. Dostawał leki i suplementy. Ale jeśli pies kuleje na jedną łapę, to chyba nie to? Poza tym Tosia ma mało latek ejszcze...
  11. No jak uparta, to musisz być bardziej ;) Innej rady nie ma, ma się Ciebie słuchać i tyle ;) A jak nie chce, pokaz jej drogę do schroniska :D
  12. A jakbyś kazała jej usiąść tyłem do psów i patrzeć Ci w twarz? Albo coś trzymać w mordzie?
  13. Ciekawe jaki jest powód jego załatwiania się w domu. Mój eks tymczas tez tak zaczął po przenosinach. Ja stawiałam u niego na stres + zła reakcja opiekunów, dodatkowo za mało ruchu. Ciekawam co to za przypadłość i jakie rozwiązanie. Mojej znajomej psiaca zaczęła się załatwiać w łózko po narodzinach dziecka, niby im się wydawało, że pies nie jest inaczej traktowany. Ogłaszany jest?
  14. Duzo radości z niej będzie :loveu:
  15. Oj Grosziwo, Grosziwo ;) Gratuluję :P
  16. Ja Sadie każę wówczas siedzieć, pies siedzący nie jest w stanie się szarpać i tak się skupia na próbach wytrzymania w siadzie, że mordy też nie drze. I też wprowadzam "wszystko po pozwoleniu", miska, wyjście z mieszkania, podejście do kogoś, do krzaczka itd. ale tylko za coś.
  17. Znaczy to ucho ostatnio, to ku lepszemu? ;) Jak jej znajdziesz odpowiedni dom, to nie wróci. Tylko takich mało :(
  18. [quote name='wilczy zew']to u mnie tak nie ma[/QUOTE] U Ciebie od samego początku dramat :lol:
  19. [quote name='malawaszka']ale jaki? że psy mnie nie słuchają?[/QUOTE] Tysz... ale, że na początku dają się kroić i solić, a potem jakby się psuje /
×
×
  • Create New...