-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
zerduszko replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mi możesz posłać: [email protected] -
[quote name='WATACHA']1kg to nie tak dużo.A Saidi to mieszka u Ciebie czy u mamy ?[/QUOTE] Głównie u mamy, ale jak ma chęć, to ją biorę lub zostaje u mnie. Skomplikowane to ;) Sadie, to jedynie nad cytryną się nieco modli. Wszystko inne <łącznie z tabletami> wchłania jak szalona, nie zastanawiając się co to.
-
Nie przeszło nic a nic. Przytyła 1 kg, ale to matka moja ją upasła :D
-
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Może się przeziębił, najprościej zrobić mocz na początek. A może coś się wylało ;) -
Moja Sadie tez jak schudła, to zaczęła tak odwalać. Miała ładnie zrobione oddawanie śmieci na dworze, a jak schudła, to przestała oddawać. W domu kradnie na potęgę, nawet potrafi wleźć na blat w kuchni i zjeść obiad ojcu, pomimo iż kiedyś aż tak ją nie nosiło. Chyba to normalna reakcja ;)
-
Strasznie słodka :)
-
Ok, ja i tak wieczorem dopiero będę robić ogłoszenia. Ale ten tekst jest ok. Co o tych bidakach ze schronów więcej można powiedzieć, ech :(
-
[quote name='wilczy zew']dla mnie to normalne,że psiaste wstaje ze swoim ludziem,może być zaspane ale wstaje :)[/QUOTE] Mądry pies wie czy ma po co wstawać :lol:
-
[quote name='Avilia']Ale cisza... Pomoże ktoś ogłaszać?[/QUOTE] A robiłaś już gdzieś? Trzeba by jakiś tekścik sklecić, nie mam weny... ale coś pokombinuję.
-
Maleńki PARYS - uciekł przed MYSŁOWICAMI >> prosto do CUDNEGO DOMU!
zerduszko replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Co tam u Was? Ufff, dotarłam ;) -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']zmieniłabyś tytuł co? bo stresujący jest[/QUOTE] Jeśli myslisz, ze ja nie mam problemu ze zmianą, to się mylisz. Wkurza mnie dogo. Zaraz spróbuję ponownie... [quote name='LILUtosi']Do adopcji, jak najbardziej, tu wąteczek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/217920-DRAMAT-suczka-biega-po-obwodnicy-Amber-w-hotelu-d%C5%82ug-610z%C5%82-%21%21-powr%C3%B3t-na-%C5%82a%C5%84cuch?p=18931981#post18931981"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/217920-DRAMAT-suczka-biega-po-obwodnicy-Amber-w-hotelu-dług-610zł-!!-powrót-na-łańcuch?p=18931981#post18931981[/URL] [/QUOTE] Zajrzę :D -
[quote name='WATACHA']Czasami i o takich porach trzeba wstać.Która by nie była Leoś zawsze wstaje ze mną ;)[/QUOTE] Masakra ;) Moje wstają, bo muszą. Ale jak mieszkałam z rodzicami, to Kluska nawet oka nie otwierała jak wstawałam do pracy :lol:
-
INA - sznaucerka średnia... zostaje u Kasi w_z na STAŁE :))
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
To dobrze :lol: -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
O matko! :lol: Taki przychlast jak moja Liz, szczególnie tu [url]https://lh3.googleusercontent.com/-EHlaUME7hUI/Txq-50TFyUI/AAAAAAAAAko/q94I6aUAAeg/s512/IMG_1836.JPG[/url] Ona jest do adopcji? :P -
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Tego z avka? Dawaj :lol: Tylko ostrzegam, jak wyjdzie to będzie jeszcze gorszy ;) -
[quote name='sylwija']operacja się udała, za 2 tygodnie kontrola i zdjęcie szwów. Na razie Asik przysypia sobie, nie jest zadowolony i pewnie nie będzie, bo musi mieć ograniczony ruch, no i tym samym kontakt z naszymi zwierzakami zostanie ograniczony. Ma kołnierz, dostawać ma antybiotyki 2 x dziennie, i raz dziennie proszki przeciwbólowe[/QUOTE] Super wieści :)
-
Ty histeryczko, skąd ja to znam :lol:
-
INA - sznaucerka średnia... zostaje u Kasi w_z na STAŁE :))
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='wilczy zew']nic podobnego-nie wolno żebrać,nie wychodzi z drzwiami,nie ściąga mnie na łeb z 4piętra; w pewnych sytuacjach ją rozumiem i staram się sprawę inaczej wyjaśnić,mogłaby już od dziś nie wyszczerzyć na mnie ani jednego zęba ale byłaby [B]złamana a to nie sztuka i po co komu złamany pies,trzeba go oszlifować a nie łamać [/B][/QUOTE] Raz na sto lat się z Tobą zgadzam :lol: Ale czasem trzeba psu pokazać jego miejsce w takich sytuacjach, jak przegnie i popukać go czambo ;) -
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
W sensie, że ze mnie takie gestapo? :obrazic::obrazic: -
[quote name='malawaszka']zapakować???? :evil_lol:[/QUOTE] Czarny olbrzym, średni p&s i miniak cz-s :D
-
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']ale byś się zdziwiła jakbym Ci tu wstawiła propozycję :D ewentualnie mogę Dżordża, jak Pawlak kabana, wypastować[/QUOTE] Eeeee, małe prawdopodobieństwo :) A z pastowania nici, bo on koty gania, więc odpada ;) -
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Wiesz ile było czarnych małych samców do adopcji przez ostatnie lata? :eviltong: A jeszcze starych, ha :lol: -
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ano, ale zawsze nie było tak źle ze staruchami. Maniutek miał duże wzięcie, nawet o Swissa było trochę zapytań... głupich. A te z Katowic... kij wie jakie to domy! Załatw mi starego czarnego nie wyjącego [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_lol.gif[/IMG] -
INA - sznaucerka średnia... zostaje u Kasi w_z na STAŁE :))
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Też mnie zastanawia: jakie swoje? Moja będzie leżeć i grzać mi stópki, aż ja mole nie zjedzą.