-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Fides79'] a co do odmawiania, to jest taki przesąd, że nie powinno się odmawiać zostania rodzicem chrzestnym, nie wiem dokładnie o co w tym chodzi, ale podobno taka odmowa negatywnie odbija się na dziecku [/QUOTE] No to jest tylko przesąd. Ja bym nie miała oporów odmówić. Sama nie wierzę, nie chodzę do kościoła i spowiedzi, a jak bym nawet chciała iść do takowej, to albo bym musiała ściemniać albo bym nie dostała rozgrzeszenia ;) to chyba się mija mocno z celem? Damian teraz ostatnio odmówił. Jak mnie rodzice chcieli ochrzcić, to też z 3 odmówiło i nie narzekam :lol: taka byłam urocza :diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']noo dokładnie!!! a szczyt szczytów to jak się dowiedziałam, że "lokale" rezerwowane są nawet DWA!!!!!!!! lata wcześniej :crazyeye:[/QUOTE] Ło matko.... wychodzi na to, ze ja obiad weselny miałam skromniejszy niż się teraz robi kominie :lol: Mi na szczęście nie grozi bycie na takiej imprezie w roli matki chrzestnej ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Jak to tak nie po katolicku, wóda na komunii :) A jeża takiego [URL]http://www.fakt.pl/Dzieci-chca-jeza-na-komunie,artykuly,157183,1.html[/URL]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Tak, grzywa pod nożyczki :D Ślicznie wyglądają, a tu naj [url]http://img839.imageshack.us/img839/1528/aaa29.jpg[/url] :)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']trwało za długo :D - lepiej było już po bo pojechałam do kuzynki i wtedy porządziłyśmy, wcześniej robiłyśmy za kierowców :D ale żebyś wiedziała - w lokalu, żarcia jak na weselu - nie do przejedzenia, no jakaś paranoja :mdleje: no jeszcze tylko tańców brakowało :mdleje:[/QUOTE] A wóda była? :P Może jakiego jeża dałaś? ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Maleńki PARYS - uciekł przed MYSŁOWICAMI >> prosto do CUDNEGO DOMU!
zerduszko replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
To będziemy trzymać :) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ciekawe czy z tym irokezem to samiec? Na necie są tez zdjęcia z gładką głową. -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
No... sikorka, ale nie ta zwyczajna tylko morda. Te moje jakieś brzydkie, ale na necie pełno pięknych zdjęć :) [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/p007.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/p009.jpg[/IMG] -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Nie, coś z żółtym :) Sandra - jeszcze się opierzą. Mam nadzieję ;) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Jaskółki nei robią gniazd na ziemi... a wróbelki blisko, tylko te są jeszcze mniejsze i o wiele ładniejsze :) -
Ale mało psów u Was ;)
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Nie, na szczęście ;) Podpowiem, że ja je dziś odkryłam przy okazji porządków - takie są dyskretne i są bardzo malutkie. -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Tekla64']zaj... , pieknie wygladaja te twoje suczydla nieekonomiczna mowisz ..... tak na to nie patrzylam[/QUOTE] Nieekonomiczna - trzeba częściej obcinać, więcej sprzątać, częściej prać ;) Ale te uroki wszyscy znamy. Dziś prawie rozwaliłam gniazdo :look3: Mam takich gości na balkonie, Jadźka siedzi non stop i podziwia jak rodzice przylatują ;) [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/DSC_0630.jpg[/IMG] Specjalistka, zgadniesz co to? :evil_lol: A poza tym, to próbuje odrabiać "zadanie domowe" i zaraz chyba pomaluję ściany... takie brudne bardzo się wydają :eviltong: -
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
zerduszko replied to Margi's topic in Foto Blogi
Prosi o coś? [url]http://i48.tinypic.com/2585l55.jpg[/url] ;) Sliczna czarnulka, jak smoła. Moja Klucha wyblakła :/ -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Agucha'][URL]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/l186.jpg[/URL] - faaaajowska gadzinka :loveu: ps. ale szybko odrasta! :crazyeye:[/QUOTE] Mówiłam. A głowa i tak jest już podcięta. Nieekonomiczna sucza z niej ;) -
[quote name='feliksik']wyobraźcie sobie, że nasz kudłacz w domku! Zjawił się właściciel - szukał go jakiś czas i znalazł na stronie azylu. Podobno uciekł. Jest w którejś wioseczki przy Żorach. Piesio ucieszył się jak zobaczył Pana, więc chyba wszystko ok - mam taką nadzieję. Przemawia do mnie to, że Pan go szukał, więc chyba nie porzucił, zresztą pewnie by go nie odebrał.[/QUOTE] To jakieś kłamstwo, bo ludzie widzieli jak go z auta wyrzucali! W to miejsce ludzie z całych Żor wywalają psy, bo tam las. I taki pies, zawsze trzyma się tego miejsca, no wygląda na wywalonego psa - nie raz je tam dokarmiałam. Jak pies ucieknie, to się prędzej czy później przemieszcza. No ciekaw, ciekawe.
-
Maleńki PARYS - uciekł przed MYSŁOWICAMI >> prosto do CUDNEGO DOMU!
zerduszko replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bgra']zaraz lejuch,a jak ma powiedzieć,że chce być jedynakiem:)[/QUOTE] Jak mu nie pasi, to może wrócić skąd przyszedł :diabloti: tam będzie sam, jak palec w kojcu ;) Też myslałam, że to Zuzia :crazyeye:Nie przyglądałam się, a na pierwszy rzut oka podobne. -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Zdradź gdzie o się wybierasz :D -
[quote name='Fides79'] ciekawe na czyje szczęście?[/QUOTE] Na moje, bo podobno to było okropne zawody od strony organizacyjnej.
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
zerduszko replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Saththa']hehehhehehehhe TZ sobie takie kapcie zażyczył coby mieć większe łapy od Tazza to ma :lol:[/QUOTE] Ech ci faceci, wszystko muszą mieć większe :lol: -
Maleńki PARYS - uciekł przed MYSŁOWICAMI >> prosto do CUDNEGO DOMU!
zerduszko replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
To lejuch brzydki :lol: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']łe jak to kameralna? znaczy sami biegacze? to ja się wstydzę :D aaa haha Dżordża wezmę :D może go kto do agility weźmie :errrr: ale Mrówka Masajka może by się nadała jakby ją ktoś oswoił elegancko :razz:[/QUOTE] Kameralna, że mało biegaczy ;) Weź Mrówkę, to ją obejrzymy :D -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Ty wyjeżdżasz? Być nie może ;)