-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Ale macie zlot fajny :) Na szczęście w tej galerii można liczyć na masę fot :)
-
Więcej, więcej... wygol ;)
-
Maleńki PARYS - uciekł przed MYSŁOWICAMI >> prosto do CUDNEGO DOMU!
zerduszko replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Ale się naprężył... zrób mu lepiej z kotem ;) -
[quote name='malawaszka']no oczywiście, że żal i to ogromny, ale nie lubię się ciągle tłumaczyć że nie mogę bo to jeszcze bardziej wtedy boli - to tak jakbym ja każdej z Was marudziła - no weź go weź, a czemu nie weźmiesz, on taki cudny, niekłopotliwy, kochany, no weź go :eviltong: zacznę tak jak Wy nie przestaniecie :diabloti:[/QUOTE] No bo Ty przecież możesz, a my nie :P Pamiętaj, ze pracujesz tylko poniekąd i masz wielki dom z wielkim ogrodem oraz wielki wór z kasioorą :lol: Jakbyś sie podzieliła, to byśmy też brały :P
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Maruda gorsza niż 100 Waszekmałych i zerduszek ;) Zaciska, żbey było ok! -
Maleńki PARYS - uciekł przed MYSŁOWICAMI >> prosto do CUDNEGO DOMU!
zerduszko replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Parys to chłop pełną gębą ;) Tylko dziewczyny i obrona dziewczyn ;) Ale ja zawsze mam przy sobie coś na przekonanie piesków do siebie :P Chłopak jest śliczny i taki malutki, zdecydowanie mniejszy niż się wydaje na fotkach. -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']mój rozum jest mężczyzną :D[/QUOTE] A tego to już nie rozumiem całkiem. Jedyne o czym myślą męskie "rozumy" to sport, seks i piwo... Zaczynam się Ciebie bać :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Znaczy jego i nasze myśli są jedne ;)
-
To można zaciskać coby się nie odbyły? ;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
I nie chce nam powiedzieć... babon jeden ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='malawaszka']jutro być może będzie miał odwiedziny :kciuki:[/QUOTE] Będziemy żałować :(
-
Wega słodziutka, młoda sunia w typie sznaucerka MA DOMEK
zerduszko replied to WATACHA's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']no że wz wygląda na więcej niż 3 lata :D[/QUOTE] Chyba na więcej niż 9 kg i 37 cm w kłębie :lol: Jestem i ja :D -
Ale o so chodzi.... jakich zon i pokoi ;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
A co ten rozum mówi? Zaraz go przekrzyczymy ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Kredka to idealny psiak :) Co tam ją obce psy będą obchodzić, jak ma swoich ukochanych ludzi :D
-
Maleńki PARYS - uciekł przed MYSŁOWICAMI >> prosto do CUDNEGO DOMU!
zerduszko replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Biszkopcik słodki :) A domki się nie zabijają jeszcze? ;) -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Fajny ten Inuś... :( -
Przecudowny [url]http://img535.imageshack.us/img535/1016/dscn43712381.jpg[/url] Ale bym go ukochała :(
-
Wszystkie szczeniaki w domkach! Teraz Denzel czeka :) str.10 [GLIWICE]
zerduszko replied to sisay's topic in Już w nowym domu
o matko... już sterylka? Ale ten czas leci. Może jakąś fotkę, jak dziewuszka wyrosła? :) -
Dajcie linka.
-
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ale jest nadzieja, Liz to zdecydowanie Damianowy charakter ;) -
No właśnie, fajny były taki podział :) Jak patrzę na te sunie - każda inna :D