Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Ale macie zlot fajny :) Na szczęście w tej galerii można liczyć na masę fot :)
  2. Więcej, więcej... wygol ;)
  3. Mi nie chodziło o dobre karmy, tylko żeby były wysokoenergetyczne. Z kupa, to chyba dobry trop, bo nie na wsio świństwo takie standardowe odrobaczacze działają.
  4. Ale jemu też widać kości biodrowe, no i żebra. Oby to nic, może lepsza/inna karma coś by dała :roll:
  5. Ale się naprężył... zrób mu lepiej z kotem ;)
  6. [quote name='malawaszka']no oczywiście, że żal i to ogromny, ale nie lubię się ciągle tłumaczyć że nie mogę bo to jeszcze bardziej wtedy boli - to tak jakbym ja każdej z Was marudziła - no weź go weź, a czemu nie weźmiesz, on taki cudny, niekłopotliwy, kochany, no weź go :eviltong: zacznę tak jak Wy nie przestaniecie :diabloti:[/QUOTE] No bo Ty przecież możesz, a my nie :P Pamiętaj, ze pracujesz tylko poniekąd i masz wielki dom z wielkim ogrodem oraz wielki wór z kasioorą :lol: Jakbyś sie podzieliła, to byśmy też brały :P
  7. Maruda gorsza niż 100 Waszekmałych i zerduszek ;) Zaciska, żbey było ok!
  8. Parys to chłop pełną gębą ;) Tylko dziewczyny i obrona dziewczyn ;) Ale ja zawsze mam przy sobie coś na przekonanie piesków do siebie :P Chłopak jest śliczny i taki malutki, zdecydowanie mniejszy niż się wydaje na fotkach.
  9. [quote name='malawaszka']mój rozum jest mężczyzną :D[/QUOTE] A tego to już nie rozumiem całkiem. Jedyne o czym myślą męskie "rozumy" to sport, seks i piwo... Zaczynam się Ciebie bać :lol:
  10. Znaczy jego i nasze myśli są jedne ;)
  11. To można zaciskać coby się nie odbyły? ;)
  12. [quote name='malawaszka']jutro być może będzie miał odwiedziny :kciuki:[/QUOTE] Będziemy żałować :(
  13. [quote name='malawaszka']no że wz wygląda na więcej niż 3 lata :D[/QUOTE] Chyba na więcej niż 9 kg i 37 cm w kłębie :lol: Jestem i ja :D
  14. Ale o so chodzi.... jakich zon i pokoi ;)
  15. Kredka to idealny psiak :) Co tam ją obce psy będą obchodzić, jak ma swoich ukochanych ludzi :D
  16. Biszkopcik słodki :) A domki się nie zabijają jeszcze? ;)
  17. Przecudowny [url]http://img535.imageshack.us/img535/1016/dscn43712381.jpg[/url] Ale bym go ukochała :(
  18. o matko... już sterylka? Ale ten czas leci. Może jakąś fotkę, jak dziewuszka wyrosła? :)
  19. Dajcie linka.
  20. Ale jest nadzieja, Liz to zdecydowanie Damianowy charakter ;)
  21. No właśnie, fajny były taki podział :) Jak patrzę na te sunie - każda inna :D
×
×
  • Create New...