Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Kocham ją! [URL]http://i790.photobucket.com/albums/yy181/Hexiula/2012/03-2012/DSC_8039.jpg[/URL] Rozmnóż :diabloti::diabloti::diabloti:
  2. Ty się coś ostatnio prezesowej za bardzo podlizujesz, uważaj bo zostaniesz wazeliniarą okrzyknięta ;)
  3. [quote name='malawaszka']hahaha ale Wy (wszyscy kimkolwiek jesteście) zawsze piszecie że tymczas nie odda psa, a potem jak się jeden taki trafi to jest "a nie mówiłam" :evil_lol: o moim każdym tak było :D[/QUOTE] O którym ja tak mówiłam? :P którego nie chciałaś zatrzymać :lol:
  4. [quote name='*Monia*']Jaka między nimi duża różnica wielkości, myślałam że one bardziej wzrostowo są do siebie zbliżone. A fryz ma świetny :evil_lol:[/QUOTE] Wagowo są zbliżone :lol: Sukcesywnie małymi kroczkami do doga się zbliżam ;) A na prześmiewców mega foch!!!
  5. [quote name='WATACHA']To ja w skrócie Zeduszko Ci opowiem ...ktoś się zainteresował Iną, Wilcza się przestraszyła i w końcu stwierdziła "moja Ci ona"[/QUOTE] Nooo jedna wprost gada. Ale, ale... to było do przewidzenia :lol: Gratki :) A do Prezesowej foch, że nic nie zdradziła!
  6. Kot nie tknie niczego co nie jest w misce, a Sadie nie zniszczyła nic od ok. 5 lat.
  7. Konserwy z Was i to nie ja :D Sadie jest tak słodka teraz, że ją ludzie napadają na spacerze ;)
  8. [quote name='malawaszka']no i co teraz?????? wszystkie fajne posty, że Ina ma dom, że się cieszymy, że... ech poszło w diabły :cry: nawet tytuł wrócił do starego[/QUOTE] O to, o to!!!!
  9. Obawiam się, że już wys*^^T%EW :D Gdyby Liz to zeżarła, to poszatkowałby to na 1000 kawałków i nie byłoby czego ratować. Kornik. Ostatnio zeżarła mi ważne pudełko, to Sadie za nią się przyznała.
  10. Ty się małąwaszką nie zasłaniaj, tylko gadaj!
  11. [quote name='malawaszka']ach skąd! od wczoraj wdrożyłam program intensywnego zrzucania sadła więc lada chwila też będę miała małe ciałko :errrr:[/QUOTE] Od wczoraj... do jutra? :lol: Łączę się w bólu, słyszałaś o nowej diecie cud? ;) [quote name='wilczy zew']ma fajną czuprynkę :)[/QUOTE] No, jedna się zna ;)
  12. Ale zamieszenie, a liczyłam, że Miś w domu będzie!
  13. Lizka musiała zeżreć :D
  14. Schudła :D Z zazdrości o to małe ciałko tak piszesz? :lol: Sesesese ;)
  15. Minęła pierwsza rocznica, mam nowe foty a kabla niet :/
  16. [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Wiosennesucze035.jpg[/IMG] Księżniczka [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Wiosennesucze001.jpg[/IMG] Mamy "nową" piłkę, ukochaną [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Wiosennesucze011.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Wiosennesucze036.jpg[/IMG] Moje ulubione! [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Wiosennesucze023.jpg[/IMG]
  17. Pamięta ktoś tego psa? :loveu: [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Wiosennesucze006.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Wiosennesucze005.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Wiosennesucze002.jpg[/IMG] Taki mały załamany piesek, z duzą Lizką ;) [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Wiosennesucze004.jpg[/IMG] Zniesmaczony [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Wiosennesucze003.jpg[/IMG]
  18. No wiesz, w prawdziwym domu nie ma moje-twoje, tylko nasze :lol: I każdy porządny pies dojada resztki po ludziach, każdy człowiek karmi swojego psa resztami po swoich posiłkach :lol:
  19. Byłaś na poprzednim pikniku?! Nie widziałam Cie.
  20. [quote name='wilczy zew'] tak ogólnie to macie rozwydrzone psy[/QUOTE] Odezwała się ta, co jej pies odgryzł prawie pół ucha :P Normalne, ze pies stara się zdobywać żarcie, ale żeby warczał, a tym bardziej gryzł swojego opiekuna... moje mają szacunek do mnie przynajmniej :lol:
  21. A ktoś go ogłasza w ogóle? Mamy tekst do ogłoszeń?
  22. Ale to badanie było dawno, a przeziębić mógł się teraz. A może to Mrów nalał?
×
×
  • Create New...