-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Maleńki PARYS - uciekł przed MYSŁOWICAMI >> prosto do CUDNEGO DOMU!
zerduszko replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Jak zawsze jest ciężko :( -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Ja tam nie wiem ;) Sama wychowałam się na wsi i widziałam jak się zabija zwierzaki i na mnie to wrażenia nie robi. Ale może dlatego mięsa nie jadam ;) Choć na pewno jestem znieczulona. Dla mnie zabicie krowy jest o wiele bardziej okrutne niż utopienie kociaka czy szczeniaka, więc pewnie jakoś tam przeżycia na nas się odbijają. Ale rto może dlatego, że ja mam realny obraz obu... -
Fajne miejsce :)
-
Misiu ma KOCHAJĄCY DOMEK ELU, DZIĘKUJEMY!
zerduszko replied to Marycha35's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Wiesz, to naprawdę niezwykłe... Niesamowite, że Misiek zamiast go gnębić tak sobie Dolarka pozytywnie upodobał.[/QUOTE] Im pewniejszy siebie pies, tym ma mniejsze zapędy na gnębienie słabszych? A może to kwestia przewodnika, Miś czuje władze i już nie musi rządów swych wprowadzać ;) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
No trza było gadać, bo ja mam kieckę na sprzedanie. Jakiś bazarek czy cuś ;) Aaaaale jutro kupujesz i jutro impreza? Szacun :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
zerduszko replied to betty_labrador's topic in Galeria
Też ni się rzuciło w oko, że bardzo schudłaś. Zdrówka raz jeszcze :) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ej, a ja widziałam kiedyś u nas "sarnę" z łopatami, ale przeca u nas nie ma jeleni... Chyba, ze z wrażenia, jak szybko łapałam psy mi się przewidziało, bo byłam z trzema z czego cztery krnąbrne ;) Ale dałabvym rękę, że rogi były duże.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Wiecie, jak ktoś przeżył wojnę, to pewnie jest poniekąd znieczulony... i czym jest takie postępowanie wobec zwierząt, jak widzieli okropne okrucieństwo wobec ludzi na porządku dziennym... -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Ja jak zwykle bez ogródek: żeby ją szlag trafił :boom:Oddawanie psa do schroniska czy wywalanie go na ulicę, to straszne draństwo, ale danie zwierzakowi nadziei i .... zgotowanie mu drugi raz tego samego, to już nawet słów nie ma jak kogoś takiego nazwać. Jeszcze jak kogoś "życie" zmusi - no bywa bardzo różnie... ale ot tak? Po kiego czorta było go brać :( -
Oj, teraz to juz tych fot za duzo dla mojego neta i widzę co piątą :/
-
Może zaraz zechcą ;)
-
Protestuję, dawaj więcej!
-
Co to za obroża... kolejna? ;)
-
Nie pytałam, ale pewnie pamięta. On taki dobry psiak, nie zapomniałby ;) Zawsze uśmiechnięty i zadowolony :)
-
[quote name='Mysia_']Lilu, własnie na mnie ta Pani też zrobiła dobre wrażenie, ale miała sporo pytań, wiec wolałam, żeby pogadała też z Tobą :) Zerduszko, a mogłabyś kogoś poprosić, bardziej się jednak orientujesz chyba w tamtejszych dogomaniakach? ;)[/QUOTE] Wiecie.... do tej pory to ja miałam sporo zapytań o wizyty w J.Z., bo nikt nie chciał. Także nie jestem zorientowana czy coś się ruszyło. Ale jakby co czuwam...... chociaż czasu i kasy brak na tak odległe wizyty.
-
Klementynka Sznaucerka mini już NIE hipopotam i MA DOM!!! :)
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Brawo, sporo schudła :) -
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
A z kupa ok? -
Sznaucerek Amant - zaginął. Odnaleziony w nowym domu ;)
zerduszko replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Brzuch, to mu nie maleje... ale czarny jak smoła znaczy dobrze odżywiony ;) Ma się chłopak zacnie :) -
Widziałam kilka dni temu Anisia - wygląda jak szczeniaczek w nowej fryzurze :)
-
A fotasy z pływania gdzie?
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
zerduszko replied to betty_labrador's topic in Galeria
Nie miałam czasu nadrabiać... lepiej już ze zdrowiem?