-
Posts
23614 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maciaszek
-
ADOPTOWANY! Długonogi Roko szuka domku dla siebie!
maciaszek replied to Natka28's topic in Już w nowym domu
[quote name='choba']a ja mam inne pytanie - czy ktoś go widzi na stronie schroniska?[/QUOTE] Dzisiaj w schronisku podano mi jego numer jako wyadoptowany :). -
Nana powędrowała na katowicki wątek. Zaraz dodam ją na stronę Fundacji i zrobię jej nową kartę na stronie schroniska :).
-
:diabloti: [img]https://lh3.googleusercontent.com/-4xalO-nwbDk/UmVx3UicRPI/AAAAAAAAFKU/OEboCsKrQTY/s640/DSC_7078.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-Qyqamisexlo/UmVx34S0m_I/AAAAAAAAFKo/8lZWNp7_BEg/s640/DSC_7080.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-tr_CSeiOCDo/UmVx3qrlHII/AAAAAAAAFKY/rlE6N9PVMy8/s640/DSC_7079.JPG[/img]
-
ADOPTOWANY! Długonogi Roko szuka domku dla siebie!
maciaszek replied to Natka28's topic in Już w nowym domu
Roko powędrował na katowicki wątek. -
Nesi powędrowała na katowicki wątek i na stronę Fundacji :).
-
Lola powędrowała na katowicki wątek. Ma też nowy opis na stronie schroniska i fundacyjnej.
-
A jest jakaś szansa na fotki? :)
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
maciaszek replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Myślę, że większość ludzi, nawet gdyby się tam pojawiła, nie prowadziłaby takich rozważań... A ja dzisiaj w sklepie posadziłam wywrócone maskotki, żeby lepiej widziały co się dzieje :D. -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
maciaszek replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Przybyłam powiedzieć, iż bardzo się cieszę, że wnętrze Freda jest w jak najlepszym porządku!!!! :) -
Bruce, piękny, czarny pies w typie AST czeka na swoją szansę.
maciaszek replied to MagdaB's topic in Już w nowym domu
Kontakt dodany. Bruce powędrował na stronę Fundacji.- 27 replies
-
- ast
- bezdomny psiak
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Jestem i ja :). Roki powędrował na katowicki wątek. Ma też zaktualizowaną kartę na stronie schroniska i Fundacji.
-
Tajfun - duży pieszczoch w typie ON-ka ZNALAZŁ DOM!
maciaszek replied to choba's topic in Już w nowym domu
Pewnie ma jakieś problemy ze stawami :(. -
Jakby coś trzeba było zmienić w opisie, daj znać. A najlepiej podrzuć nowy opis ;).
-
Neron - po dłuuuuugim pobycie w schronisku znalazł domek!!! :)
maciaszek replied to ania91sc's topic in Już w nowym domu
Kciuki zaciśnięte! Powodzenia psiaku :)! -
[quote name='natija']a tam nie sprzątaj, bałagan nie ucieknie ;) wypoczywaj....[/QUOTE]Podpisuję się obiema ręcami :)
- 78403 replies
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
maciaszek replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='3 x']ale udało się kupić co innego co tez sposodowało, że Prodziowi nie w głowie teraz bućki ;)[/QUOTE] Do czasu, do czasu :D. -
Bruce, piękny, czarny pies w typie AST czeka na swoją szansę.
maciaszek replied to MagdaB's topic in Już w nowym domu
Bruce powędrował na katowicki wątek. Ma też zmieniony opis na stronie schroniska.- 27 replies
-
- ast
- bezdomny psiak
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
TOŚKA łaciata piękność JUŻ W NOWYM DOMU!!!
maciaszek replied to madzia.uje93's topic in Już w nowym domu
Tośka powędrowała na katowicki wątek, stronę Fundacji i ma nową kartę na stronie schroniska :). -
Doris- duża, puszysta sunia MA DOM oby do końca życia!
maciaszek replied to madzia.uje93's topic in Już w nowym domu
Dobra, już mam numer :). 1088/13. -
Doris- duża, puszysta sunia MA DOM oby do końca życia!
maciaszek replied to madzia.uje93's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania91sc']Aha jeszcze chyba informacje dla Kasi jak będzie ją dodawać na stronkę - Państwo wysterylizowali Doris.[/QUOTE] Na stronę Fundacji ją przywróciłam. Na schroniskową przywrócę jak będę znała numer. -
[quote name='3 x']szcześciara u nasz, szybki spacertzn fizjologiczny trwa z Fredziem min. 40 minut[/QUOTE] Taki w środku nocy też?!