Jump to content
Dogomania

maciaszek

Members
  • Posts

    23614
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by maciaszek

  1. [quote name='choba']a ja mam inne pytanie - czy ktoś go widzi na stronie schroniska?[/QUOTE] Dzisiaj w schronisku podano mi jego numer jako wyadoptowany :).
  2. Nana powędrowała na katowicki wątek. Zaraz dodam ją na stronę Fundacji i zrobię jej nową kartę na stronie schroniska :).
  3. :diabloti: [img]https://lh3.googleusercontent.com/-4xalO-nwbDk/UmVx3UicRPI/AAAAAAAAFKU/OEboCsKrQTY/s640/DSC_7078.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-Qyqamisexlo/UmVx34S0m_I/AAAAAAAAFKo/8lZWNp7_BEg/s640/DSC_7080.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-tr_CSeiOCDo/UmVx3qrlHII/AAAAAAAAFKY/rlE6N9PVMy8/s640/DSC_7079.JPG[/img]
  4. Roko powędrował na katowicki wątek.
  5. Nesi powędrowała na katowicki wątek i na stronę Fundacji :).
  6. Lola powędrowała na katowicki wątek. Ma też nowy opis na stronie schroniska i fundacyjnej.
  7. A jest jakaś szansa na fotki? :)
  8. Myślę, że większość ludzi, nawet gdyby się tam pojawiła, nie prowadziłaby takich rozważań... A ja dzisiaj w sklepie posadziłam wywrócone maskotki, żeby lepiej widziały co się dzieje :D.
  9. Przybyłam powiedzieć, iż bardzo się cieszę, że wnętrze Freda jest w jak najlepszym porządku!!!! :)
  10. Kontakt dodany. Bruce powędrował na stronę Fundacji.
  11. Eeee tam, nie jest źle ;). Mam co robić w pracy :D.
  12. Jestem i ja :). Roki powędrował na katowicki wątek. Ma też zaktualizowaną kartę na stronie schroniska i Fundacji.
  13. Pewnie ma jakieś problemy ze stawami :(.
  14. Jakby coś trzeba było zmienić w opisie, daj znać. A najlepiej podrzuć nowy opis ;).
  15. Neron w nowym domu :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-D6XTP3Mxm_E/T99mwx4z9ZI/AAAAAAACJl0/AzD70qrOZSk/s720/_MG_8229.jpg[/IMG]
  16. Kciuki zaciśnięte! Powodzenia psiaku :)!
  17. [quote name='natija']a tam nie sprzątaj, bałagan nie ucieknie ;) wypoczywaj....[/QUOTE]Podpisuję się obiema ręcami :)
  18. [quote name='3 x']ale udało się kupić co innego co tez sposodowało, że Prodziowi nie w głowie teraz bućki ;)[/QUOTE] Do czasu, do czasu :D.
  19. Bruce powędrował na katowicki wątek. Ma też zmieniony opis na stronie schroniska.
  20. Tośka powędrowała na katowicki wątek, stronę Fundacji i ma nową kartę na stronie schroniska :).
  21. Dobra, już mam numer :). 1088/13.
  22. [quote name='ania91sc']Aha jeszcze chyba informacje dla Kasi jak będzie ją dodawać na stronkę - Państwo wysterylizowali Doris.[/QUOTE] Na stronę Fundacji ją przywróciłam. Na schroniskową przywrócę jak będę znała numer.
  23. [quote name='MagdaB']Chodzi mi o to zdjęcie:[/QUOTE] Na razie tylko takie. Na domowym kompie (teraz jestem w pracy) mam nieco większe, ale niewiele... [IMG]http://www.schronisko-katowice.eu/components/com_joomgallery/img_pictures/psy_1/1001-13-2_1_20131101_1602519355.jpg[/IMG]
  24. [quote name='3 x']szcześciara u nasz, szybki spacertzn fizjologiczny trwa z Fredziem min. 40 minut[/QUOTE] Taki w środku nocy też?!
×
×
  • Create New...