-
Posts
23614 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maciaszek
-
"Wszyscy mają Mambę ..."? a teraz ma ją nowa rodzinka, w domu!
maciaszek replied to saphira18's topic in Już w nowym domu
Zmienione zatem :). -
"Wszyscy mają Mambę ..."? a teraz ma ją nowa rodzinka, w domu!
maciaszek replied to saphira18's topic in Już w nowym domu
Takie jak najbardziej :). Aniu, zmieniać? -
"Wszyscy mają Mambę ..."? a teraz ma ją nowa rodzinka, w domu!
maciaszek replied to saphira18's topic in Już w nowym domu
Hmmm... nie jestem przekonana co do tej zmiany. Na 2 i 3 zdjęciu słabo ją będzie widać (na 2 na tle czarnego psa, na 3 ciemna mordka). A na pierwszym jakaś taka "krzywa" wyszła, jakby miała krzywą mordkę. To może to zdjęcie (przycięte nieco): [url]https://lh3.googleusercontent.com/-eMBK_2ZGzOs/UrXfSnv3ZtI/AAAAAAADjrw/U8A7kac8aP8/s640/DSC09918.JPG[/url] ? No chyba, że zostawić to, które jest ;). Ono jest złe?! -
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
maciaszek replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
:( Szkoda... Ale byle ku lepszemu, to najważniejsze! Alicjo, a co z Fazą i Bolkiem? Mama Tengusi się nimi opiekuje? -
Zdjęcie zmienione :).
-
[img]https://lh4.googleusercontent.com/-ppBcMsfiKTw/UmVyJBpG7DI/AAAAAAAAFPI/dqISgauOT1U/s512/DSC_7160.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-2d3IQqrUIP8/UmVyJl6u1PI/AAAAAAAAFPQ/H9XitrjwU1M/s639/DSC_7163.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-iAni0bxAWA8/UmVyKVvBoAI/AAAAAAAAFPc/M5fZxHI36GU/s639/DSC_7166.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-Fba1mWapuyg/UmVyK9k1K0I/AAAAAAAAFPg/3QGZ8ko0PLc/s639/DSC_7167.JPG[/img]
-
Ciąg dalszy fotek zaległych :) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-0yUrk2TVTpg/UmVyE74MWaI/AAAAAAAAFOQ/cYJklF9CL1M/s639/DSC_7151.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-PgV-EpgO7BU/UmVyFbyf12I/AAAAAAAAFOc/xPhqRLTv0gY/s639/DSC_7152.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-bRJfV9_77Zc/UmVyGJC0RgI/AAAAAAAAFOg/Bw_TPy5G4yw/s639/DSC_7153.JPG[/img] I tu już z brudnym kopytkiem, usyfionym nie wiadomo kiedy ;) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-zLaertLmC-s/UmVyH27b-wI/AAAAAAAAFO4/kWE-bb3USUs/s639/DSC_7158.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-UU3-BAOVXHY/UmVyIfMufqI/AAAAAAAAFPA/idKGH68_JhE/s512/DSC_7159.JPG[/img]
-
A chciałem być jamnikiem... KARBON znalazł DOM!
maciaszek replied to choba's topic in Już w nowym domu
A to nie wiem ;). Wiem, że część psiaków dostała koło południa gnaty do pogryzania. Były super zadowolone :). Ale czy był wśrod nich Karbon to nie mam pojęcia. Po tym co napisałaś myślałam, że tak, ale teraz to nie wiem ;). -
A chciałem być jamnikiem... KARBON znalazł DOM!
maciaszek replied to choba's topic in Już w nowym domu
[quote name='choba']Poza tym chłopak załapał się dzisiaj na dwa kawałki pysznej kości :)[/QUOTE] Jeśli już była w boksie, zanim przyszłaś to nawet wiem skąd ją miał :). -
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
maciaszek replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
Przesyłam pozytywną energię i dużoooo siły życzę! -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
maciaszek replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
:laola: :cunao::cunao: :laola: -
[quote name='Jasza']Przedświąteczne porządki i przedświąteczne upiększanie ogarnęły i Was jak widzę :cool3:[/QUOTE] Już od dawna się do tego zabierałam. Zwlekałam, bo oboje tego nie lubimy, ani białas, ani ja. Ale powiem Wam, że pilnik sprawdza się o wiele lepiej niż obcinacz do pazurów, tzn. Bazyl go lepiej toleruje. Chciał mnie zjeść tylko raz :D. I prawie 50 minutowe piłowanie przeżył całkiem nieźle, pomijając 3 próby ucieczki, kopanie pani i stękanie oraz biadolenie ;). Przy obcinaniu było znacznie, znacznie gorzej... [B] 3 x[/B], ale czego się lękasz?! Chyba nie masz takich długich i twardych pazurów, żeby musiała powitać Cię pilnikiem? :) Poza tym podczas piłowania bazylkowych szponów kilkukrotnie zaserwowałam swojemu paznokciowi manicure i wiem jakie to "miłe", nie zrobiłabym komuś takiej przyjemności ;).
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
maciaszek replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Się chciał wytarzać, ale płotek mu przeszkodził :D. -
Doris- duża, puszysta sunia MA DOM oby do końca życia!
maciaszek replied to madzia.uje93's topic in Już w nowym domu
Kciuki zaciśnięte! -
Czyli powiadasz, że Nana jest w schronisku... Dziś podano mi jej numer jako wydany... :hmmmm:
-
Bazylek został dziś zmuszony do zadbania o swoją urodę i wygodę przy okazji też. Zaliczył salon piękności, gdzie zrobiony został mu manicure i pedicure :). Trochę inaczej niż to zwykle bywa, bo przy pomocy takiego oto narzędzia: [img]https://lh6.googleusercontent.com/-Cf1taPl0964/UrHgmZnXzSI/AAAAAAAAFX0/p43RGaLN3Uc/s500/pilnik.jpg[/img]
-
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
maciaszek replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
Musi być lepiej! I tego się trzymajmy. I tego niechaj trzyma się Tengusia! :) -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
maciaszek replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
One po prostu dbają, żebyś miała urozmaicone życie ;). A Damian się ucieszył z niespodzianki? :D