Jump to content
Dogomania

maciaszek

Members
  • Posts

    23614
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by maciaszek

  1. Trzymaj się dzielnie!
  2. [quote name='Majkowska']Łapka najlepsza :)[/QUOTE] Widzę, że kopyton robi furorę ;). [quote name='Majkowska']czekam na jeszcze jakieś 90 ;)[/QUOTE]A dokładnie 87 ;). Już niebawem!
  3. Fajnie, że wszystko ok u Agry :). A co słychać u Ciebie?
  4. [quote name='Alicja']Ozzyemu pod faflunkami zbiera się taki ,,brudek,, wet tylko kazał nam to myć , a mi się to cholerka nie podoba , bo nie wiem co to[/QUOTE] Taki brązowy?
  5. Myślę, że zdecydowanie warto by w takich szkoleniach wzięli udział pracownicy schroniska.
  6. Wiedziałam, że kopytko Cię uraduje :). Choć to bardziej gira wielka niż kopytko ;).
  7. Taka mała prywata: szukam (w miarę pilnie) jakiegoś lokum dla matki z dwójką dzieci (9 i 4 lata). Może znacie kogoś, kto wyjechał/wyjeżdża np. za granicę albo gdziekolwiek indziej i chciałby na jakiś czas "podnająć" swoje mieszkanie (za niewygórowaną kwotę), żeby zarobić co nieco i żeby było ono "zaopiekowane". Chodzi o rejon Katowic. Jakiekolwiek informacje proszę na PW.
  8. Dajesz mu węgiel w tabletkach czy w kapsułkach? Ten w kapsułkach lepszy, bo psy często nie wyczuwają cóż to i daje się go mniej niż tego tabletkowego. Możesz jeszcze spróbować z tanninum albuminatum, też się dobrze sprawdza. Niektórzy twierdzą, że nawet lepiej niż węgiel.
  9. Kurcze, robi się błędne koło. On się rzuca, Ty się boisz, on czuje Twój strach i może się rzucać. Aniu, skontaktuj się może z Beatą Leszczyńską: [URL="http://www.hissteria.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=12&Itemid=49"]http://www.hissteria.pl/[/URL]
  10. [quote name='soboz4']za to Ferdek wrócił, bo podsikiwał[/QUOTE]A wiesz jaki ma numer?
  11. [img]https://lh6.googleusercontent.com/-Nx2Hr5A6Q5c/UmVwpWJfKFI/AAAAAAAAFGc/7088wCLE8BQ/s512/DSC_6964.JPG[/img] Podpięty do kompa ;). [img]https://lh3.googleusercontent.com/-0dzuyg6yQuI/UmVwoIWh4KI/AAAAAAAAFGU/fAEvUopUBog/s512/DSC_6956.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-yjir-o5lQL4/UmVwoPxU0GI/AAAAAAAAFGQ/_bGtXa7--Fw/s512/DSC_6958.JPG[/img]
  12. Bez komentarzy, bo mój mózg nie jest w stanie niczego sklecić ;). [img]https://lh4.googleusercontent.com/-7Wz0uOZG034/UmVwnWAlAdI/AAAAAAAAFF0/BQn2G8VtNWc/s639/DSC_6942.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-OMNInyN7Q-w/UmVwnvuCceI/AAAAAAAAFF8/NgP6wirAayw/s639/DSC_6948.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-xMrzHIV1hlU/UmVwnj0wqRI/AAAAAAAAFFw/iWykFX-AZZk/s639/DSC_6949.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-8tDfkkzsDmY/UmVwn95hK6I/AAAAAAAAFF4/UJg9hKBI5kg/s512/DSC_6950.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-PhU2WsrFfJ8/UmVwoRgYHHI/AAAAAAAAFGY/wUWWlLFcOVM/s512/DSC_6959.JPG[/img]
  13. A może to z powodu zaćmy? Może źle widzi, niepewnie się czuje, nie rozpoznał Cię? Na pewno powinnaś się skontaktować z jakimś szkoleniowcem.
  14. Shaggy w nowym domu :) [IMG]http://images64.fotosik.pl/275/24b051aa6cfa086a.jpg[/IMG]
  15. Jestem i ja. Opis na wszystkich stronach zmieniony. Kontakt zostawić taki, jaki był?
  16. Drugi wątek Jerrego: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248039-Jerry-szuka-prawdziwego-domu[/url]!
  17. Nygus nowym domu :). [IMG]http://i40.tinypic.com/w70xuv.jpg[/IMG]
  18. Musisz uwierzyć i zaufać. Zdjęcia na pewno będą, tylko muszę ogarnąć kilka spraw trudnych i pozyskać nieco czasu. A na zachętę, proszę: [img]https://lh6.googleusercontent.com/-2t3hs1ShtIc/UmVyD7EVY3I/AAAAAAAAFOA/ceQElAJ1HNQ/s639/DSC_7149.JPG[/img]
  19. Lucky dodany na schroniskową stronę!
  20. Ares za TM :(. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-G1GUA8cBbHA/TqW3eJkQYpI/AAAAAAABNoM/3pXNe7uR22I/s720/DSC_0484.JPG[/IMG]
  21. Wstawię wszystkie 95, tylko o cierpliwość proszę...
  22. Najgorsze jest tok, że coraz więcej takich debilnych właścicieli chodzi po tym świecie. I jak się tu bronić?! A raczej jak bronić swoich psiaków...?
  23. To co, wrzucać go na stronę czy się wstrzymać?!
×
×
  • Create New...