Wieści od Mapeta (dostałam na PW):
"[I]Pies ma się dobrze. A napisałem w tym temacie bo chciałem dotrzeć do osób, które mogą coś o nim więcej wiedzieć. Ma dość skomplikowaną psychikę, taka pełna adaptacja zajęła mu rok. Wydaje mi się, że jest po przejściach, samo schronisko wywarło na nim już mocne piętno. Mapet zajął miejsce po Bandziorze, który przegrał walkę z rakiem. Mapet bardzo złagodniał, ale dostał też dużo uczucia. Na początku było trochę przebojów[/I]:smile:"
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-p6Evui6uYdM/UqIe8VY8SwI/AAAAAAAAFXM/AUigQOFYfpI/s480/mapet.jpg[/IMG]