Jump to content
Dogomania

maciaszek

Members
  • Posts

    23614
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by maciaszek

  1. Spóźniona radość, ale szczera :) :multi: :multi: :multi:.
  2. Maniek powędrował na katowicki wątek, na stronę schroniska i Fundacji :).
  3. Vita powędrowała na katowicki wątek.
  4. Ramis w nowym domu :). [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-tYUxfCgJe6E/UnQ97lZ55oI/AAAAAAAAFVI/I_qtlzTE5R0/s512/943-13.JPG[/IMG]
  5. Suzi powędrowała na katowicki wątek i na stronę Fundacji. Ma też nowy opis na stronie schroniska.
  6. Skiper powędrował na katowicki wątek i stronę Fundacji. Ma też nową kartę na stronie schroniska :).
  7. [quote name='maciaszek']Poproszę o tekst na stronę Fundacji, schroniska i wątek katowicki, to umieszczę Skoczka, gdzie trzeba :)[/QUOTE] Przydałby się też kontakt do opiekunki!
  8. Uwaga! Dziś wpadłam na dogo tylko na chwilę, jutro prawdopodobnie w ogóle mnie nie będzie. Wszelkie aktualizacje i porządki zrobię w sobotę!
  9. Jestem i ja. Czekam na numer Mańka, jego opis, no i może fotki jakieś za dnia robione. Wrzucę go wtedy gdzie trzeba :)
  10. Przelałam ania91sc 52 zł, opłatę za Centka (więcej info na jego wątku). Mamy teraz: [B][FONT=Verdana]283,77 zł[/FONT][/B][FONT=Verdana]. [/FONT]
  11. Latający pies ;). Poproszę o tekst na stronę Fundacji, schroniska i wątek katowicki, to umieszczę Skoczka, gdzie trzeba :)
  12. A Foks ma jakiś numer? [url]https://picasaweb.google.com/118380588009733343934/Foks?noredirect=1[/url]
  13. Tak by się chciało rzec, że będzie dobrze... Ale przecież nie będzie. Będzie inaczej. Pewnie długo będzie ciężko, potem z czasem trochę lżej, ale nigdy już tak samo... Mam nadzieję, że dacie radę. Myślę o Was ciepło!
  14. Kumpel w nowym domu :) [IMG]http://i42.tinypic.com/332mcs0.jpg[/IMG] Elmo też :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Dykiize-jpw/UnvpO6sR2cI/AAAAAAADdSs/ap0JPa0EpDo/s720/_DSC0278.JPG[/IMG] I Megan też już u siebie :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-BbIx4fXCl5Q/UcyCXFjVIKI/AAAAAAADEas/aCrJWnEurpQ/s720/DSC_0276.JPG[/IMG]
  15. Nie wróciła, uciekła. Właścicielka nie odbiera telefonu. W schronie liczą na to, że jak ją zobaczy na stronie schroniska to się po nią zgłosi. Chyba niczego nie pomerdałam...
  16. [quote name='Jasza']Minki niewinne - a Misia dzisiaj przechodzi samą siebie. Na trzecim piętrze sąsiedzi mają gości z psem, który szczeka co jakiś czas i wtedy Misiowa się odzywa i chce być głośniejsza. I tak się przekrzykują....:mad:[/QUOTE] ;) Bazylek wczoraj rozpoczął szczekaniowe domino ;). Po spacerze zaszczekał pod drzwiami do mieszkania ("otwieraj szybciej, szybciej! tam obiad na mnie czeka!), pies piętro niżej mu odszczekał, temu kolejny i po chwili pół bloku się darło :D [quote name='Jasza']A narzuta się owszem, sprawdziła. Daje radę tobołkowej sierści, pazurkom i praniu.[/QUOTE] Kupna czy szyta?
  17. Słodko wyglądają :loveu:. I te minki... :) Fajna narzuta!
  18. NA stronie Fundacji i schroniska jest taki opis: Młodziutki, pełny radości pies średniej wielkości - waży 10 kg i ma 42 cm w kłębie. Uwielbia spacery, zabawy na świeżym powietrzu. Jest przyjaźnie nastawiony do ludzi i zwierząt. Na wybiegu zaczepia każdego psa i zachęca go do zabawy. Ma niespożytą energię, uwielbia gonić, biegać, skakać. Uwielbia przeciąganie sznurkiem, oraz zabawę w berka (czy to z psem czy z człowiekiem). Bardzo szybko uczy się nowych sztuczek, jest bystry i mądry. Perfekcyjnie potrafi pokonać tor agility, zna wiele komend m.in. siad, łapa, druga, obie, waruj, obrót, poproś. Momentalnie przywiązuje się do opiekuna, na spacerze ciągle ogląda się za nim, bez problemu wraca na zawołanie, można go spokojnie spuścić ze smyczy w lesie czy parku. Niestety z tym przywiązaniem do człowieka wiążę się jego wada: zaborczość. Już trzy razy był adoptowany i wracał do schroniska, bo za każdym razem walczył o zainteresowanie opiekuna, najpierw z psem, potem z dzieckiem. Nie są to jakieś agresywne zachowania - tylko naskakiwanie, powarkiwanie, pilnowanie czy drugi pies/dziecko nie zbliża się do pana. Jest to jednak uciążliwe i dla niewprawnego opiekuna może być dużym problemem. Dlatego psiak szuka domu bez innych zwierząt i dzieci, a najlepiej kogoś, kto z różnych powodów został sam i poszukuje psiego przyjaciela. Ma również lęk separacyjny, więc idealny byłby dla niego dom, w którym większość czasu ktoś będzie. Jest bystry, więc jeśli tylko znajdzie się ktoś, kto będzie potrafił z nim popracować, na pewno w krótkim czasie stanie się psim ideałem. Poza tymi jedynymi wadami, jest to pies przyjacielski, towarzyski, nie jest może typową przylepą do wiecznego głaskania, ale kiedy potrzebuje czułości to wskakuje na kolana, tuli pysk do ręki i prosi o pieszczoty. Jest dobrze zsocjalizowany - jeździł na festyny, pokazy agility, pogadanki w szkołach, wszędzie zachowywał się wzorowo. Spacer z nim to sama przyjemność, a mądre, wpatrzone w człowieka oczy zmiękczają najtwardsze serca.
  19. Niko dodany na katowicki wątek i na stronę Fundacji. Ma też nowy opis na stronie schroniska. Jak będzie mieć album na PIcassie, proszę o info.
  20. Zna ktoś nowy numer Nessi?! [quote name='MagdaB']Jego link do zdjęć nie działa, czy Kasiu możesz to zrobić, proszę?[/QUOTE] Poprawione :).
×
×
  • Create New...