Jump to content
Dogomania

maciaszek

Members
  • Posts

    23614
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by maciaszek

  1. [quote name='ania shirley']Jest lepiej..... Oby juz tak zostało.[/QUOTE]Oby! Kciuki zaciśnięte! ------------- [B] Jaszko[/B], jak przetrwaliście Sylwestra?!
  2. [CENTER][B][COLOR=#008000][SIZE=3]Dobrego Nowego Roku! Wam, Waszym podopiecznym i wszystkim zwierzakom. Niech przyniesie dużo cudownych domów, wspaniałych właścicieli i dobrych zakończeń![/SIZE][/COLOR][COLOR=#fff0f5][SIZE=3] [/SIZE][/COLOR][/B][/CENTER]
  3. Aaaaaaaa.... Nie wiadomo jak to będzie z rozpoczęciem wojny o północy w tym roku. Nie wiadomo czy wojska będą zorganizowane i zdyscyplinowane, ponieważ od ponad 2 godzin nikt ich nie nadzoruje. Major Zdzisław śpi ;). [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-xNAD_stXzVg/UmVySlyBytI/AAAAAAAAFRI/KTGrsRrFfRw/s639/DSC_7196.JPG[/IMG] Słabszych wybuchów w ogóle nie słyszy. Głośniejsze a i owszem, ale miewa problemy ze zlokalizowaniem skąd one dochodzą. Pomagają rozbłyski ;). Dziadorek mój kochany :loveu:. Wojska swoje ochrzanił dziś ledwie 3 razy i od razu potem szedł odpoczywać. Cały wieczór chrapie i tylko kopytka raz na jakiś czas rozprostowuje. Starzeje nam się Major Zdzisław, ale... pewnie zdąży na czas ;) I jak co roku sekundę przed północą da znak do rozpoczęcia wojny. A potem będzie już tylko głośno. Również za sprawą wrzeszczącego Majora Zdzisława :D. Zaraz zabieram go na spacer to może rzuci okiem na swoich podwładnych, z których część robi samowolki i wybuchowe falstarty. Ale jak go znam to pewnie będzie głównie zainteresowany powrotem do domu i kolacyją, na którą to otrzyma świeżo ugotowane żarełko. Dziś bowiem było Wielkie Gotowanie ;). [CENTER][COLOR=#008000][B][SIZE=3]Dobrego, szczęśliwego i zdrowego Nowego Roku! Żeby przyniósł same fajne rzeczy i nie komplikował życia![/SIZE][/B][/COLOR] [/CENTER]
  4. [quote name='ania shirley']Juz po wizycie u weta. Znowu morfina, 2 antybiotyki, buscopan....A on tak płacze....[/QUOTE] Cholera... :( Co to może być? A nie myślałaś, żeby z drugim wetem skonsultować? Może zauważy coś, o czym ten nie pomyślał? Życzę z całych sił, żeby w Nowy Rok biedak wszedł zdrowszy i żeby z dnia na dzień było lepiej, aż do zupełnego wyzdrowienia! ----------- Jaszo, Misiu, Reksiu - trzymajcie się! Dobrego Roku :)!
  5. Wrzuciłam fotkę z przybijaniem piątki :). A na Nowy Rok życzę Karbonowi najwspanialszego domku pod słońcem!
  6. Kurcze, ale przecież kręgosłup da się zbadać. I dotykowo, i badając przyruchy, reakcje łap (np. odciąga się łapę do tylu i sprawdza czy pies sprawnie i szybko ją z powrotem postawi). Nie wiem jak się to fachowo nazywa, ale kilka razy takie badanie widziałam No i jak trzeba to robi się rentgen. A badania krwi Koks miał? Podstawowe, no i te wątrobowe, skoro między innymi w tym kierunku idzie podejrzenie wetów. Dostaje jakieś leki przeciwzapalne? Takie garbienie się może być też objawem bolesnego brzucha (czyli, że coś się dzieje w jamie brzusznej). Miał robione USG? Misiu i Reksiu, wybaczcie że na Waszym wątku...
  7. [quote name='ania shirley']Koks od 25.12 chory (to jego 5 urodziny....) . Wyje z bólu. Kręgosłup albo kolka wątrobowa. Od dzisiaj jest na morfinie. Nic mu nie pomaga.[/QUOTE] O kurcze :(. To nie wiadomo dokładnie co mu dolega?! Biedak :( Niech zdrowieje! ----- Jaszko, trzymajcie się. Dziś, jutro i w kolejne dni. Wśród wystrzałów. Oby Misia przeszła to jak najlżej, a Ty razem z nią. Reksiu też nie się nie da! Mimo wszystko dobrego Sylwestra... w łazience ;).
  8. Poprawione :).
  9. Frędzel powędrował na stronę schroniska i na fundacyjną też. Jak zmieni się tytuł jego albumu na Picassie, daj znać, podmienię na stronie :).
  10. Cholera :( Biedny Frędzel :( Jak będziesz wiedziała jaki będzie jego nowy numer, daj znać, przywrócę go na stronę schroniska.
  11. Super :). Bardzo się cieszę. A wiadomo jak to się stało, że się zgubił?!
  12. To Ty nie wiesz, że stereotypy niewiele mają wspólnego z prawdą? ;) A Bazylek jest jedyny w swoim rodzaju :loveu:.
  13. Tamra powędrowała na stronę schroniska. Pozwoliłam sobie wrzucić inne zdjęcie, lepiej ją na nim widać. Ale jak chcesz zmienię na to, które wybrałaś. Jakiś wiek musiałam jej wpisać, wpisałam 5-6 lat. Jak dowiesz się ile ma, daj znać. Dodałam ją też na katowicki wątek i na stronę Fundacji.
  14. Maniek w nowym domu :). [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-EmosT9X8moI/UoeAOP6NBsI/AAAAAAADeqY/O78B0YiFPLA/s640/DSC04352.JPG[/IMG]
  15. Bazylek pozdrawia... ...choć poza może nie wskazuje na zbyt wielką chęć kontaktu ;). [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-DoFWQ-zKxNw/UmVyLZ0KAmI/AAAAAAAAFPo/6rqM68I86w0/s512/DSC_7168.JPG[/IMG] Zając ;). [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-U1vFhSpFNnM/UmVyMKlRp6I/AAAAAAAAFP0/EuiguJGFIa8/s639/DSC_7173.JPG[/IMG] Kopytka. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-1HFtsrygBRk/UmVyMynrKoI/AAAAAAAAFP8/-52w7UMvQXU/s639/DSC_7174.JPG[/IMG] Wara. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-9RceZkySElM/UmVyNj7F_II/AAAAAAAAFQA/1hpW80U9ceQ/s639/DSC_7176.JPG[/IMG] Zaspaniol ;). [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-F7i9IOQCJik/UmVyOHNc1cI/AAAAAAAAFQI/L_aIGCR-vz8/s639/DSC_7178.JPG[/IMG]
  16. Kama w nowym domu :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images51.fotosik.pl/67/9a00faddc09282a4med.jpg[/IMG][/URL] Nie mogę zdjąć jej ze strony schroniska, bo są jakieś problemy z serwerem.
  17. Trzymam kciuki za akcję "labek"! Czekoladowych rzeczywiście nie jest dużo.
  18. Tatuaż zaczynający się na K to hodowla z Lublina - [URL]http://www.psy.info.pl/org_p.html[/URL]. Szybkie namierzenie właściciela jest trudne. Trzeba uderzyć do odpowiedniego oddziału Związku Kynologicznego (a te na ogół czynne są w wybrane dni tygodnia), oni do hodowcy, a ten podaje namiary na właściciela. Można jeszcze próbować szukać po katalogach wystaw, ale to też nie takie ino mig...
  19. Dziękujemy :). Lenimy się... :) :) :)
  20. Jakby trzeba było zmienić opis, poproszę o nowy :).
  21. [quote name='Jasza']Gotowy do akcji czarna łapa ;-)[/QUOTE]Czarna stopa rządzi ;) ------------------------------ [CENTER][B][FONT=trebuchet ms][SIZE=3][COLOR=#006400]Wszystkim zaglądającym do galerii białasa życzymy: spokojnych, dobrych świąt, spędzonych wedle uznania, w miłej atmosferze, z chwilą relaksu i z kochanym futrzakiem u boku :). Zdrowia i wszystkiego dobrego dla Was i Waszych bliskich, tych na dwóch i tych na czterech łapach :). [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-b5ImXz954vs/Urix6-iJF3I/AAAAAAAAFZs/Lh5Q8pg3c2s/s512/Obraz 001.jpg[/IMG] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [/CENTER]
  22. Tengusiu, na te święta i na kolejne dni, tygodnie, całe życie: ZDROWIA! :)
  23. [B]Klementynko[/B], nie wiem. Trzeba by do schronu zadzwonić. ----------------------- [CENTER][FONT=trebuchet ms][COLOR=#006400][B][SIZE=3]Wszystkim zaglądającym na ten wątek życzę: spokojnych, fajnych, spędzonych w miłej atmosferze Świąt, w trakcie których będzie nie tylko chwila na spotkanie z bliskimi (rzecz jasna tymi dwunożnymi i tymi czteronożnymi ;)), ale i na pobycie sam na sam ze sobą, na złapanie oddechu i nabranie sił do dalszego działania. A naszym (i nie tylko) bezdomniakom życzę kochających, wspaniałych domów. Jak najszybciej!!![/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER]
  24. Poczekamy cierpliwie, ile trzeba będzie. Ale.... wracaj :). Wszystkiego dobrego!
×
×
  • Create New...