-
Posts
23614 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maciaszek
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
maciaszek replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania shirley']Jest lepiej..... Oby juz tak zostało.[/QUOTE]Oby! Kciuki zaciśnięte! ------------- [B] Jaszko[/B], jak przetrwaliście Sylwestra?! -
Aaaaaaaa.... Nie wiadomo jak to będzie z rozpoczęciem wojny o północy w tym roku. Nie wiadomo czy wojska będą zorganizowane i zdyscyplinowane, ponieważ od ponad 2 godzin nikt ich nie nadzoruje. Major Zdzisław śpi ;). [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-xNAD_stXzVg/UmVySlyBytI/AAAAAAAAFRI/KTGrsRrFfRw/s639/DSC_7196.JPG[/IMG] Słabszych wybuchów w ogóle nie słyszy. Głośniejsze a i owszem, ale miewa problemy ze zlokalizowaniem skąd one dochodzą. Pomagają rozbłyski ;). Dziadorek mój kochany :loveu:. Wojska swoje ochrzanił dziś ledwie 3 razy i od razu potem szedł odpoczywać. Cały wieczór chrapie i tylko kopytka raz na jakiś czas rozprostowuje. Starzeje nam się Major Zdzisław, ale... pewnie zdąży na czas ;) I jak co roku sekundę przed północą da znak do rozpoczęcia wojny. A potem będzie już tylko głośno. Również za sprawą wrzeszczącego Majora Zdzisława :D. Zaraz zabieram go na spacer to może rzuci okiem na swoich podwładnych, z których część robi samowolki i wybuchowe falstarty. Ale jak go znam to pewnie będzie głównie zainteresowany powrotem do domu i kolacyją, na którą to otrzyma świeżo ugotowane żarełko. Dziś bowiem było Wielkie Gotowanie ;). [CENTER][COLOR=#008000][B][SIZE=3]Dobrego, szczęśliwego i zdrowego Nowego Roku! Żeby przyniósł same fajne rzeczy i nie komplikował życia![/SIZE][/B][/COLOR] [/CENTER]
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
maciaszek replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania shirley']Juz po wizycie u weta. Znowu morfina, 2 antybiotyki, buscopan....A on tak płacze....[/QUOTE] Cholera... :( Co to może być? A nie myślałaś, żeby z drugim wetem skonsultować? Może zauważy coś, o czym ten nie pomyślał? Życzę z całych sił, żeby w Nowy Rok biedak wszedł zdrowszy i żeby z dnia na dzień było lepiej, aż do zupełnego wyzdrowienia! ----------- Jaszo, Misiu, Reksiu - trzymajcie się! Dobrego Roku :)! -
A chciałem być jamnikiem... KARBON znalazł DOM!
maciaszek replied to choba's topic in Już w nowym domu
Wrzuciłam fotkę z przybijaniem piątki :). A na Nowy Rok życzę Karbonowi najwspanialszego domku pod słońcem! -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
maciaszek replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Kurcze, ale przecież kręgosłup da się zbadać. I dotykowo, i badając przyruchy, reakcje łap (np. odciąga się łapę do tylu i sprawdza czy pies sprawnie i szybko ją z powrotem postawi). Nie wiem jak się to fachowo nazywa, ale kilka razy takie badanie widziałam No i jak trzeba to robi się rentgen. A badania krwi Koks miał? Podstawowe, no i te wątrobowe, skoro między innymi w tym kierunku idzie podejrzenie wetów. Dostaje jakieś leki przeciwzapalne? Takie garbienie się może być też objawem bolesnego brzucha (czyli, że coś się dzieje w jamie brzusznej). Miał robione USG? Misiu i Reksiu, wybaczcie że na Waszym wątku... -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
maciaszek replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania shirley']Koks od 25.12 chory (to jego 5 urodziny....) . Wyje z bólu. Kręgosłup albo kolka wątrobowa. Od dzisiaj jest na morfinie. Nic mu nie pomaga.[/QUOTE] O kurcze :(. To nie wiadomo dokładnie co mu dolega?! Biedak :( Niech zdrowieje! ----- Jaszko, trzymajcie się. Dziś, jutro i w kolejne dni. Wśród wystrzałów. Oby Misia przeszła to jak najlżej, a Ty razem z nią. Reksiu też nie się nie da! Mimo wszystko dobrego Sylwestra... w łazience ;). -
Poprawione :).
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
maciaszek replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Super :). Bardzo się cieszę. A wiadomo jak to się stało, że się zgubił?! -
To Ty nie wiesz, że stereotypy niewiele mają wspólnego z prawdą? ;) A Bazylek jest jedyny w swoim rodzaju :loveu:.
-
Tamra spokojna, ciekwska sunia szuka swego miejsca na Ziemi.
maciaszek replied to BlauPanda's topic in Już w nowym domu
Tamra powędrowała na stronę schroniska. Pozwoliłam sobie wrzucić inne zdjęcie, lepiej ją na nim widać. Ale jak chcesz zmienię na to, które wybrałaś. Jakiś wiek musiałam jej wpisać, wpisałam 5-6 lat. Jak dowiesz się ile ma, daj znać. Dodałam ją też na katowicki wątek i na stronę Fundacji. -
Bazylek pozdrawia... ...choć poza może nie wskazuje na zbyt wielką chęć kontaktu ;). [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-DoFWQ-zKxNw/UmVyLZ0KAmI/AAAAAAAAFPo/6rqM68I86w0/s512/DSC_7168.JPG[/IMG] Zając ;). [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-U1vFhSpFNnM/UmVyMKlRp6I/AAAAAAAAFP0/EuiguJGFIa8/s639/DSC_7173.JPG[/IMG] Kopytka. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-1HFtsrygBRk/UmVyMynrKoI/AAAAAAAAFP8/-52w7UMvQXU/s639/DSC_7174.JPG[/IMG] Wara. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-9RceZkySElM/UmVyNj7F_II/AAAAAAAAFQA/1hpW80U9ceQ/s639/DSC_7176.JPG[/IMG] Zaspaniol ;). [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-F7i9IOQCJik/UmVyOHNc1cI/AAAAAAAAFQI/L_aIGCR-vz8/s639/DSC_7178.JPG[/IMG]
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
maciaszek replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za akcję "labek"! Czekoladowych rzeczywiście nie jest dużo. -
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
maciaszek replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
Trzymamy! Mocno! -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
maciaszek replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Tatuaż zaczynający się na K to hodowla z Lublina - [URL]http://www.psy.info.pl/org_p.html[/URL]. Szybkie namierzenie właściciela jest trudne. Trzeba uderzyć do odpowiedniego oddziału Związku Kynologicznego (a te na ogół czynne są w wybrane dni tygodnia), oni do hodowcy, a ten podaje namiary na właściciela. Można jeszcze próbować szukać po katalogach wystaw, ale to też nie takie ino mig... -
Dziękujemy :). Lenimy się... :) :) :)
-
Jakby trzeba było zmienić opis, poproszę o nowy :).
-
[quote name='Jasza']Gotowy do akcji czarna łapa ;-)[/QUOTE]Czarna stopa rządzi ;) ------------------------------ [CENTER][B][FONT=trebuchet ms][SIZE=3][COLOR=#006400]Wszystkim zaglądającym do galerii białasa życzymy: spokojnych, dobrych świąt, spędzonych wedle uznania, w miłej atmosferze, z chwilą relaksu i z kochanym futrzakiem u boku :). Zdrowia i wszystkiego dobrego dla Was i Waszych bliskich, tych na dwóch i tych na czterech łapach :). [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-b5ImXz954vs/Urix6-iJF3I/AAAAAAAAFZs/Lh5Q8pg3c2s/s512/Obraz 001.jpg[/IMG] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [/CENTER]
-
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
maciaszek replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
Tengusiu, na te święta i na kolejne dni, tygodnie, całe życie: ZDROWIA! :) -
[B]Klementynko[/B], nie wiem. Trzeba by do schronu zadzwonić. ----------------------- [CENTER][FONT=trebuchet ms][COLOR=#006400][B][SIZE=3]Wszystkim zaglądającym na ten wątek życzę: spokojnych, fajnych, spędzonych w miłej atmosferze Świąt, w trakcie których będzie nie tylko chwila na spotkanie z bliskimi (rzecz jasna tymi dwunożnymi i tymi czteronożnymi ;)), ale i na pobycie sam na sam ze sobą, na złapanie oddechu i nabranie sił do dalszego działania. A naszym (i nie tylko) bezdomniakom życzę kochających, wspaniałych domów. Jak najszybciej!!![/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER]
-
Poczekamy cierpliwie, ile trzeba będzie. Ale.... wracaj :). Wszystkiego dobrego!
- 78403 replies