Wszędzie taka znieczulica, niezależnie od regionu.
A swoją drogą od osoby publicznej wymaga się innego zachowania, przykład daje denny.
Należałoby mu się oprócz pały jakiś artykulik, żeby już więcej sołtysem nie był.
Kacperek do góry może ktoś jeszcze zajrzy.
Mam wrażenie, że bardzo wielu ludzi plecie głupstwa z powodu niewiedzy.
Chyba niewiele się zmieni jeśli społeczeństwo nie będzie edukowane w tym zakresie.
Bardzo się cieszę, że Kacperek próbuje chodzić. Znaczy wszystko jest na dobrej drodze.
Trzymam kciuki za dalsze postępy w rehabilitacji.
Prawdopodobnie strach przed odpowiedzialnością przemawia przez byłego "właściciela" Kacperka.
I dobrze, niech się boi.
[quote name='bahlsa']terra, dziękuję, że zaglądnęłaś.
Pamiętaj proszę o jędrzejowskich maluchach :)[/QUOTE]
Będę pamiętała i widzę, że [B]malagos[/B] też pamięta. Dziękuję :)
Bardzo się cieszę, że maluszek już we własnym domku.
Powodzenia maleńki :)
Będą jakieś wieści i foto z domku?
malagos, nie będę zdejmowała ogłoszeń, niech same wygasną, może jeszcze jakiś fajny domek zadzwoni i skorzysta inny biedulek.