Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Też wierzę, że gdzieś jest domek Polci i tylko musimy go znaleźć.
  2. Wszędzie taka znieczulica, niezależnie od regionu. A swoją drogą od osoby publicznej wymaga się innego zachowania, przykład daje denny. Należałoby mu się oprócz pały jakiś artykulik, żeby już więcej sołtysem nie był. Kacperek do góry może ktoś jeszcze zajrzy.
  3. Cudne szkraby, a Dotinka jest obłędna. Piesek zaczepno-obronny :)
  4. Może mu jest za gorąco? A pazurków nie ma za długich?
  5. Ktoś chyba ma z P. Teresą kontakt? martka1982 wiesz coś?
  6. Zaglądam do sunieczki i trzymam mocno kciuki za jej zdrowie. Poszło parę groszy dla suni.
  7. Mam wrażenie, że bardzo wielu ludzi plecie głupstwa z powodu niewiedzy. Chyba niewiele się zmieni jeśli społeczeństwo nie będzie edukowane w tym zakresie.
  8. Bardzo się cieszę, że Kacperek próbuje chodzić. Znaczy wszystko jest na dobrej drodze. Trzymam kciuki za dalsze postępy w rehabilitacji. Prawdopodobnie strach przed odpowiedzialnością przemawia przez byłego "właściciela" Kacperka. I dobrze, niech się boi.
  9. Trzymaj się maleńka, będzie dobrze, musi być.
  10. [quote name='bahlsa']terra, dziękuję, że zaglądnęłaś. Pamiętaj proszę o jędrzejowskich maluchach :)[/QUOTE] Będę pamiętała i widzę, że [B]malagos[/B] też pamięta. Dziękuję :)
  11. Trzymam kciuki za kochający domek dla Polci. Mizianka dla suni.
  12. .........................................:calus:
  13. Wyobraźnia mnie ponosi ;) Mizianki dla Baja :)
  14. Gdzie się człowiek nie obejrzy, tam pełno psiej biedy. Ludzie nie szanują ani psów, ani kotów, ani ludzi, niczego.
  15. Matko kochana! Jak tragedia! Biedna, zaniedbana sunieczka i teraz jeszcze bez możliwości udzielenia jej pomocy? To niesprawiedliwe i niemożliwe.
  16. Ale dał łobuz popalić, włóczykij :shake: , może był zachęcany przez Panią? Ta pozycja na kanapie jest obłędna :)
  17. Adaśku i tak cię kochamy
  18. Trzymam kciuki za kochające domki dla maluszków.
  19. Bardzo się cieszę, że maluszek już we własnym domku. Powodzenia maleńki :) Będą jakieś wieści i foto z domku? malagos, nie będę zdejmowała ogłoszeń, niech same wygasną, może jeszcze jakiś fajny domek zadzwoni i skorzysta inny biedulek.
  20. Hmmm, gdyby kot też uciekał samochodem, no ale jak by uciekł a drzewo? Kraksa i jesteś bez autka ;) Ty lepiej pilnuj barku :)
  21. I co, nikt z ogłoszeń nie pyta o Adaśka?
×
×
  • Create New...