Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Na podane konto przelałam 40 zł. z bazarku. Jak pieniążki dojdą, proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym.
  2. Dziwimy się, że ludzie źle traktują zwierzęta, ale nic lepiej nie traktują siebie nawzajem :shake: Co tej kobiecie szkodziło przeprosić za pomyłkę i postarać się pomóc w miarę możności. Pipi, tak mi przykro.
  3. To bardzo rozsądne podejście do sprawy. To duży, silny pies i na tyle młody ,że może się wszystkiego nauczyć. Zaciskam kciuki za decyzje "za"
  4. Kochana sunia, przytulanka :) Jeszcze kilka dni ...........
  5. Opiekunka Puzona uznała, że nie są na cito potrzebne pieniążki na badania i wyraziła chęć przekazania ich dla wyżlątek. Zatem cały dochód z bazarku czyli 40 zł. idzie dla szczeniaczków. Proszę o dane do przelewu, bo sobie skasowałam wszystkie poprzednie pw.
  6. To dobra wiadomość, trzymam kciuki, żeby wszystko się udało.
  7. malagos, nie dziękuj, przecież każda z nas robi co może dla tej rzeszy nieszczęśników. A ja się cieszę, że na coś się zdały moje ogłoszenia :) Teraz jeszcze sunieczce przydałoby się znaleźć kochający domek.
  8. Zaglądam do Nuini żądna wieści. Sunieczka pewnie poczuła się jak w domu, szkoda tylko, że kontakt z człowiekiem utrudniony, no, ale to już niedługo.
  9. lapinporokoira, dziękuję, ale jednak pamiętaj, jakby co, to robię bazar :) Na takim jedzonku to Puzon się utuczy, trzeba trzymać rękę na misce ;)
  10. Ale cudny potfforek z Froda. Szczęśliwy chłopaczek :)
  11. Wszystko będzie dobrze, trzymaj się Pipi.
  12. Czytałam gdzieś w necie o chyba 8 letnim chłopcu chorym na padaczkę, któremu podawano magnez i wit. B i ataki ustąpiły całkowicie. Szczegółów nie znam. [B]lapinporokoira[/B], jeśli uważasz, że pieniążki z bazarku nie są niezbędne dla Puzona, to przeznaczę je dla szczeniaków, tych dla których była druga cześć dochodu z bazarku. Oczywiście muszę zapytać o zdanie kupujących. Jeśli Puzon jedna będzie potrzebował kaski na badania to zrobię dla niego kolejny bazarek.
  13. Oby spacerki z P. Marią przyniosły Rudaskowi szczęście w postaci kochającego domku.
  14. Ha, a to Polcia jest zachłanna. Mordeczka kochana.
  15. Jak dobrze, że znalazł się domek dla maluszka :)
  16. Na podanego na początku maila wysłałam skopiowane pytanie o szczeniaczka. Trzymam kciuki za domek.
  17. Też mam nadzieję, że wyniki będą dobre. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i czekam na wieści. Ps. bazarek się zakończył, nie udało się zebrać jakiejś zawrotnej sumy. Teraz czekam na wszystkie wpłaty, jak dojdą, przekaże kaskę dla Puzona.
  18. Jak widać kanapa ma powodzenie nie tylko u Rudaska :)
  19. Co tam słychać u Puzona? Udało się zrobić badania krwi?
  20. [quote name='Anja2201']Niestety z domku nici , dom nie najgorszy , ale nie dla tego psa :( Szukamy nadal . Terra miałam pytać już dawno , ale ciągle zapominam , a ciekawa jestem :roll:Ty jesteś może na wegedzieciaku ? Bo jest dziewczyna z takim samym nickiem i zawsze się zastanawiam czy to Ty :)[/QUOTE] Wielka szkoda, że się nie udało żadnej maliźnie znaleźć domku. Anja2201, nie jestem na wegedzieciaku :) To jakaś inna terra ;)
  21. Nie mam jak pomóc, co najwyżej pomoc w ogłoszeniach. Mogę ogłosić szczeniaki terierowate. Tekst jakiś wymyślę. Nie ma jeszcze jakiegoś foto?
  22. Tak, bardzo dobre wieści :) Mizianki dla Kacperka
  23. Oby szybciutko odezwał się kochający domek dla Rudaska.
  24. Jaki maleńki biedulek z wygiętym kręgosłupem :( Tez uważam, że na ogólnym forum więcej osób zajrzy i jest większa szansa na znalezienie dt.
  25. Dobrze, że samopoczucie Niuni się poprawia. I trzymam kciuki ,żeby to rzeczywiście była przepuklina.
×
×
  • Create New...