Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Trudno się dziwić, Niunia nadrabia zaległości w poznawaniu terenu, bo przecież nie wiadomo jak długo biedactwo z tym guzem żyło. Mizianki dla Niuni
  2. No to super, że wszystko idzie ku lepszemu. :) Trzymam kciuki za szybkie postępy.
  3. Który piesek nie ma ogłoszeń? Chętnie pomogę w ogłoszeniach.
  4. Zaglądam do Amorka i przy okazji podniosę wątek
  5. Zaglądam do sunieczki. Dobrze, że ma apetyt i że Krysia ją co dzień odwiedza. Też chętnie pooglądałabym foto uwolnionej od balastu Niuni. :)
  6. Jak czytam, dobry humor nie opuszcza młodej mamuśki i tak trzymać :) Jeszcze raz gratuluję ślicznej córci, to piękna i zdrowa dziopka, taka baba rzepa :loveu:
  7. Był jakiś odzew z ogłoszeń?
  8. Powodzenia maluszki: [URL]http://tablica.pl/oferta/dudus-i-jego-rodzenstwo-5-miesieczne-szczeniaczki-szukaja-domu-ID2qRLz.html#xtor=EREC-55-[/URL] [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/nowy-targ/dudus-i-jego-rodzenstwo-5-miesieczne-szczeniaczki-szukaja-domu-462818292[/URL] ćwirek.pl do aktywacji pajeczyna.pl do aktywacji [URL]http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/52481/dudus-i-jego-rodzenstwo--5-miesieczne-szczeniaczki-szukaja-domu/[/URL] [URL]http://www.aukcjezwierzat.pl/aukcja/28908/dudus-i-jego-rodzenstwo-5-miesieczne-szczeniaczki-szukaja-domu[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Dudus-i-jego-rodzenstwo-5-miesieczne-szczeniaczki-szukaja-domu,85089[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/dudus-i-jego-rodzenstwo-5-miesieczne-21896839.html?h=97c5e87eb40d0502[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/o/dudus-i-jego-rodzenstwo-5-miesieczne-szczeniaczki-szukaja-domu/2590172[/URL] [URL]http://nowytarg.olx.pl/dudus-i-jego-rodzenstwo-5-miesieczne-szczeniaczki-szukaja-domu-iid-489090885[/URL] [B][URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Dudus-i-jego-rodzenstwo,-5-miesieczne-szczeniaczki-szukaja-domu-id61048.html[/URL][/B] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/155570/Dudus-i-jego-rodzenstwo-5-miesieczne-szczeniaczki-szukaja-domu/[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,71519,Lw==.html[/URL] petworld.pl do aktywacji [URL]http://ogloszenia.com/nowy-targ/oferta/dudus-i-jego-rodzenstwo-5-miesieczne-szczeniaczki-szukaja-domu-113777.html[/URL]
  9. Strasznie biedne te psiaki. Ale teraz już będzie tylko lepiej.
  10. Znalezienie takiego domku nie będzie łatwe, ale trzeba szukać. Czy będą jakieś zdjęcia? Co w tekście takiego ogłoszenia o Dropsiku musi się bezwzględnie znaleźć? A może ktoś napisze tekst a ja zrobię ogłoszenia.
  11. Ufff, jak dobrze, że już po wszystkim i że operacja przebiegła bez komplikacji. Aż nieprawdopodobne, że ten twór ważył 4 kg. Zdrowiej maleńka i wreszcie korzystaj z życia.
  12. Dziękuję Felka z Bagien. To wszystko jest bardzo smutne. Dlaczego P. Teresa została z tym wszystkim sama? Czy Dropsik nie miał szansy na ds? Czekamy na wiadomość od P. Teresy
  13. Świetnie, że malizny już wszystkie w domkach :) Zdjęcia są za małe do ogłoszeń, proszę o większe, może być na maila.
  14. Z wielką nadzieją myślę, że może to dt zmieni się dla Stena w ds.
  15. Do dziś tylko podczytywałam wątek, bo całkiem po prostu mnie zatkało. Wiola, gratuluję córci :loveu: i życzę szybkiego powrotu do formy. :)
  16. Anja2201, może wpisz w tytuł bazarku ogłoszeniowego, że zawieszony do odwołania.
  17. Dzisiaj też zaciskam kciuki za powodzenie operacji. Niunia, głaszczę po główce.
  18. Dziękuję inga.mm za wieści. Nic nie wiedziałam o problemach p.Teresy. :shake: Zdrowia dla p.Teresy i Dropsika życzę.
  19. To super wiadomość, trzyma kciuki za całokształt.
  20. [quote name='malagos']ale jak można nie rozróżnić przepukliny od guza/krwiaka czy jeszcze czegoś innego.......... Przeciez to nie szwc ją badał, tylko lekarze, ponoć najlepsi w warszawie![/QUOTE] A jednak malagos można. Moja sunia ['] miała takiego, wstępnie rozpoznanego jako przepuklina. A później się okazał guzem nowotworowym. Będzie dobrze, musi być. Badania są w tym wypadku bardzo ważne.
  21. Odwiedzam ONeczki, grosik na leczenie poleciał.
  22. Wiem, że P. Halinka to rzetelna i dobra osoba. A każdy ma swoje sprawy i nie zawsze może być natychmiast na czyjeś zawołanie. :) Cierpliwie czekam na wieści.
  23. Niunia, ślę do ciebie od rana dobre myśli, trzymam kciuki za dobre oko i wprawną rękę chirurga.
  24. Po podmienieniu zdjęć, z tablicy usunięto moje ogłoszenie :angryy:
×
×
  • Create New...