-
Posts
25650 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by terra
-
Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku
terra replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Pyta ktoś o Adasia? Przecież to prawie nie możliwe, żeby nikt nie był nim zainteresowany :shake: -
~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!
terra replied to malagos's topic in Już w nowym domu
To może ja zaczekam jak się rozwinie sytuacja, wprawdzie trochę się pogubiłam, ale jak odpocznę to zrozumiem ;) -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Domek mieszka na 4 piętrze i pytał, czy Polcia da radę. Wierzę, że gdzieś jest ten odpowiedni. -
~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!
terra replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwonamaj']Ktos na Fb robi ogłoszenia dla malutkiej... I jest juz ponad 40 osób na wydarzeniu... Wpis z FB [B]Sepia miała już ogłoszenia na Gumtree.pl i Tablica.pl. Oprócz tego ogłasza się na : Anonse.pl, Alegratka.pl, Lento.pl, Przygarnijzwierzaka.pl, Rozglos.net, oglaszamy24.pl, zwierzaki.a4z.pl [/B] [/QUOTE] Nie robiłam jeszcze ogłoszeń, niespodziewanie wypadł mi dzień, bo sunia mi się rozchorowała. Mam rozumieć, że ktoś inny zrobił ogłoszenia? Już nie robić? -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
terra replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
No nie, będzie się bawił pomidorem :fadein: -
Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku
terra replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Podniosę wątek, bo nic nie mogę więcej zrobić. -
~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!
terra replied to malagos's topic in Już w nowym domu
malagos, - w jakim ona jest wieku? - jaki ma stosunek do kotów, wiesz coś? - namiary na Ciebie? - co jeszcze powinno się znaleźć w ogłoszeniu? -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
terra replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Za to Baj ma piłeczkę w barwach narodowych ;) -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Zmieniłam wiek Polci tam, gdzie się dało. Tam gdzie robiłam ogłoszenia bez logowania, niestety musi tak zostać. Mam nadzieję, że jak ktoś Polcię pokocha to mu nie zrobi różnicy, że jest młodsza niż napisałam. edit. Ewo, na Twojego maila przesłałam pytanie o Polcię. -
Dodałam do ogloszeń to trzecie zdjęcie Miśka i zrobiłam jeszcze to: [url]http://ogloszenia.com/krakow/oferta/misiek-cudowny-biszkoptowy-nieduzy-piesek-szuka-domu-114856.html[/url]
-
[quote name='stzw']Ogląda codziennie :-). Chyba się rozpływa ten syf, bo Rudasek zachowuje się zupełnie normalnie. Tylko ma to miejsce wrażliwe na dotyk. I nie wchodzi na schody, odprowadza nas wieczorem tylko pod schody. Rano leży u siebie a zawsze czekał na górze. Przez te parę dni dostawał dietetyczne jedzenie Rikusia, bo chory to na specjalnych warunkach. I teraz nie chce jeść suchego... Się rozpuścił.[/QUOTE] No proszę, nic nie wiedziałam, że Rudasek ma taką opiekę :) Z czego to mogło się zrobić? Kiedyś mojego ugryzł inny pies i za jakiś czas zrobił mu się w tym miejscu pod skórą ropień.
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
O kurcze! Nie wiem skąd wzięłam te 10 lat :shake: Edytuję ogłoszenia i zmienię tam, gdzie się da. -
~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!
terra replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Malagosku, wykupić ogłoszenia dla Sepi ?[/QUOTE] Wybacz, że ja odpowiadam a nie malagos, ale zrobię ogłoszenia Sepii, czekam na jakieś fajniejsze zdjęcia, ale Ciebie Ziutka bardzo proszę o fb, bo my tu w tym względzie zielone. -
~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!
terra replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Wydarzenia na fb niestety nie zrobię, bo nie umiem :oops: może któraś cioteczka potrafi? Zrobiłam suni tablicę, którą jeszcze sprawdzają i gumtree: [B][U][URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/bielany/malenka-sepia-potrzebuje-pomocy-szukamy-dt-lub-ds-464704686[/URL] [/U][/B][B][U][URL]http://tablica.pl/oferta/malenka-sepia-potrzebuje-pomocy-szukamy-dt-lub-ds-ID2tntt.html#xtor=EREC-55-[/URL][/U][/B] -
Ok, wyślij, póki co, fotki książek na maila (podam na pw) i nawet możesz wysłać od siebie, chyba, że będziesz chciała inaczej :)
-
Ogłoszenia Miśka: [URL]http://tablica.pl/oferta/misiek-cudowny-biszkoptowy-nieduzy-piesek-szuka-domu-ID2tak1.html#xtor=EREC-55-[/URL] [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/krakow/misiek-cudowny-biszkoptowy-nieduzy-piesek-szuka-domu-464578653[/URL] [URL]http://www.neeon.pl/570039-misiek-cudowny-biszkoptowy-nieduzy-piesek-szuka-domu.html[/URL] [URL]http://krakow.lento.pl/misiek-cudowny-biszkoptowy-nieduzy,906055.html[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?id=119949[/URL] [URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=6348[/URL] [URL]http://cwirek.pl/ogloszenie/misiek-cudowny-biszkoptowy-nieduzy-piesek-szuka-domu,6ytT[/URL] [URL]http://krakow.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/733744-misiek_cudowny_biszkoptowy_nieduzy_piesek_szuka_domu.html[/URL] [URL]http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/52769/misiek--cudowny--biszkoptowy--nieduzy-piesek-szuka-domu/[/URL] [URL]http://www.aukcjezwierzat.pl/aukcja/28989/misiek-cudowny-biszkoptowy-nieduzy-piesek-szuka-domu[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Misiek-cudowny-biszkoptowy-nieduzy-piesek-szuka-domu,85573[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/misiek-cudowny-biszkoptowy-nieduzy-21925411.html?h=a825b325e03dd500[/URL] kup sprzedaj czeka na sprawdzenie [URL]http://krakow.olx.pl/misiek-cudowny-biszkoptowy-nieduzy-piesek-szuka-domu-iid-490931554[/URL] [B][URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Misiek,-cudowny,-biszkoptowy,-nieduzy-piesek-szuka-domu-id61501.html[/URL][/B] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/156702/Misiek-cudowny-biszkoptowy-nieduzy-piesek-szuka-domu/[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,71985,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/misiek-cudowny-biszkoptowy-nieduzy-piesek-szuka-domu/57548[/URL] [URL]http://ogloszenia.24polska.pl/darmowe_ogloszenia/zwierzeta_248,1,0.html[/URL] [URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/285595-misiek-cudowny-biszkoptowy-nieduzy-piesek-szuka-domu-oferta-krakow/[/URL]
-
~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!
terra replied to malagos's topic in Już w nowym domu
No to w końcu trafiłam na sunieczkę. Śliczna mała, wiele musiała przejść tym tułaczym życiu, że ząbkami zareagowała. Ale teraz już wie, że nie zmarnieje. A czy jej ktoś zrobił wydarzenie na fb, tam często udaje się znaleźć dt albo ds. Może machnę tablicę i gumtree w poszukiwaniu dt, o ile nie ma? -
Inka znalazła swoje miejsce na kanapie i swój dom :)
terra replied to szafra's topic in Już w nowym domu
Ja też zaciskam kciuki. -
Sten - agonia emocjonalna - ponowna walka o jego życie.
terra replied to wykrywka's topic in Już w nowym domu
zyzol, bardzo się cieszę, że jesteś na dogomanii :) O tym, że u Agi Sten ma dt, wiem, i że ds na niego czeka, też wiedziałam. Ale mam nadzieję rozumiesz moje wątpliwości, pies się przyzwyczaił. Ufam, że Wasze spotkania pozwolą się poznać i zawiąże się między Wami ta nić wzajemnego porozumienia i uczucia a Sten zmianę miejsca zniesie bezboleśnie. Tego Wam z całego serca życzę :) Czekam z niecierpliwością na relację z odwiedzin i może jakieś foteczki się trafią :)