Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Pyta ktoś o Adasia? Przecież to prawie nie możliwe, żeby nikt nie był nim zainteresowany :shake:
  2. Rudasek amator sera, a serek w nadmiarze niezdrowy dla psiurków.
  3. To może ja zaczekam jak się rozwinie sytuacja, wprawdzie trochę się pogubiłam, ale jak odpocznę to zrozumiem ;)
  4. Domek mieszka na 4 piętrze i pytał, czy Polcia da radę. Wierzę, że gdzieś jest ten odpowiedni.
  5. [quote name='iwonamaj']Ktos na Fb robi ogłoszenia dla malutkiej... I jest juz ponad 40 osób na wydarzeniu... Wpis z FB [B]Sepia miała już ogłoszenia na Gumtree.pl i Tablica.pl. Oprócz tego ogłasza się na : Anonse.pl, Alegratka.pl, Lento.pl, Przygarnijzwierzaka.pl, Rozglos.net, oglaszamy24.pl, zwierzaki.a4z.pl [/B] [/QUOTE] Nie robiłam jeszcze ogłoszeń, niespodziewanie wypadł mi dzień, bo sunia mi się rozchorowała. Mam rozumieć, że ktoś inny zrobił ogłoszenia? Już nie robić?
  6. No nie, będzie się bawił pomidorem :fadein:
  7. Fela, trzymam kciuki za powodzenie akcji. Czy ci ludzie na stacji są skłonni do współpracy?
  8. Podniosę wątek, bo nic nie mogę więcej zrobić.
  9. malagos, - w jakim ona jest wieku? - jaki ma stosunek do kotów, wiesz coś? - namiary na Ciebie? - co jeszcze powinno się znaleźć w ogłoszeniu?
  10. Za to Baj ma piłeczkę w barwach narodowych ;)
  11. Zmieniłam wiek Polci tam, gdzie się dało. Tam gdzie robiłam ogłoszenia bez logowania, niestety musi tak zostać. Mam nadzieję, że jak ktoś Polcię pokocha to mu nie zrobi różnicy, że jest młodsza niż napisałam. edit. Ewo, na Twojego maila przesłałam pytanie o Polcię.
  12. Dodałam do ogloszeń to trzecie zdjęcie Miśka i zrobiłam jeszcze to: [url]http://ogloszenia.com/krakow/oferta/misiek-cudowny-biszkoptowy-nieduzy-piesek-szuka-domu-114856.html[/url]
  13. [quote name='stzw']Ogląda codziennie :-). Chyba się rozpływa ten syf, bo Rudasek zachowuje się zupełnie normalnie. Tylko ma to miejsce wrażliwe na dotyk. I nie wchodzi na schody, odprowadza nas wieczorem tylko pod schody. Rano leży u siebie a zawsze czekał na górze. Przez te parę dni dostawał dietetyczne jedzenie Rikusia, bo chory to na specjalnych warunkach. I teraz nie chce jeść suchego... Się rozpuścił.[/QUOTE] No proszę, nic nie wiedziałam, że Rudasek ma taką opiekę :) Z czego to mogło się zrobić? Kiedyś mojego ugryzł inny pies i za jakiś czas zrobił mu się w tym miejscu pod skórą ropień.
  14. O kurcze! Nie wiem skąd wzięłam te 10 lat :shake: Edytuję ogłoszenia i zmienię tam, gdzie się da.
  15. Biedne kociska, jak one przeżyją rozstanie po tylu latach bycia razem, eh życie :(
  16. Jeszcze sika jak dziewczynka, jeszcze kręgosłup wygięty, ale jeśli już pogonił innego psa, znaczy jest bardzo dobrze. Czy mi się zdaje, czy on z tych obszczekujących wszystko co się rusza?
  17. [quote name='Ziutka']Malagosku, wykupić ogłoszenia dla Sepi ?[/QUOTE] Wybacz, że ja odpowiadam a nie malagos, ale zrobię ogłoszenia Sepii, czekam na jakieś fajniejsze zdjęcia, ale Ciebie Ziutka bardzo proszę o fb, bo my tu w tym względzie zielone.
  18. Wydarzenia na fb niestety nie zrobię, bo nie umiem :oops: może któraś cioteczka potrafi? Zrobiłam suni tablicę, którą jeszcze sprawdzają i gumtree: [B][U][URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/bielany/malenka-sepia-potrzebuje-pomocy-szukamy-dt-lub-ds-464704686[/URL] [/U][/B][B][U][URL]http://tablica.pl/oferta/malenka-sepia-potrzebuje-pomocy-szukamy-dt-lub-ds-ID2tntt.html#xtor=EREC-55-[/URL][/U][/B]
  19. Biedne maleństwo :( dobrze, że miał przy sobie kochającego człowieka.
  20. Ok, wyślij, póki co, fotki książek na maila (podam na pw) i nawet możesz wysłać od siebie, chyba, że będziesz chciała inaczej :)
  21. Ogłoszenia Miśka: [URL]http://tablica.pl/oferta/misiek-cudowny-biszkoptowy-nieduzy-piesek-szuka-domu-ID2tak1.html#xtor=EREC-55-[/URL] [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/krakow/misiek-cudowny-biszkoptowy-nieduzy-piesek-szuka-domu-464578653[/URL] [URL]http://www.neeon.pl/570039-misiek-cudowny-biszkoptowy-nieduzy-piesek-szuka-domu.html[/URL] [URL]http://krakow.lento.pl/misiek-cudowny-biszkoptowy-nieduzy,906055.html[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?id=119949[/URL] [URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=6348[/URL] [URL]http://cwirek.pl/ogloszenie/misiek-cudowny-biszkoptowy-nieduzy-piesek-szuka-domu,6ytT[/URL] [URL]http://krakow.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/733744-misiek_cudowny_biszkoptowy_nieduzy_piesek_szuka_domu.html[/URL] [URL]http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/52769/misiek--cudowny--biszkoptowy--nieduzy-piesek-szuka-domu/[/URL] [URL]http://www.aukcjezwierzat.pl/aukcja/28989/misiek-cudowny-biszkoptowy-nieduzy-piesek-szuka-domu[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Misiek-cudowny-biszkoptowy-nieduzy-piesek-szuka-domu,85573[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/misiek-cudowny-biszkoptowy-nieduzy-21925411.html?h=a825b325e03dd500[/URL] kup sprzedaj czeka na sprawdzenie [URL]http://krakow.olx.pl/misiek-cudowny-biszkoptowy-nieduzy-piesek-szuka-domu-iid-490931554[/URL] [B][URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Misiek,-cudowny,-biszkoptowy,-nieduzy-piesek-szuka-domu-id61501.html[/URL][/B] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/156702/Misiek-cudowny-biszkoptowy-nieduzy-piesek-szuka-domu/[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,71985,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/misiek-cudowny-biszkoptowy-nieduzy-piesek-szuka-domu/57548[/URL] [URL]http://ogloszenia.24polska.pl/darmowe_ogloszenia/zwierzeta_248,1,0.html[/URL] [URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/285595-misiek-cudowny-biszkoptowy-nieduzy-piesek-szuka-domu-oferta-krakow/[/URL]
  22. No to w końcu trafiłam na sunieczkę. Śliczna mała, wiele musiała przejść tym tułaczym życiu, że ząbkami zareagowała. Ale teraz już wie, że nie zmarnieje. A czy jej ktoś zrobił wydarzenie na fb, tam często udaje się znaleźć dt albo ds. Może machnę tablicę i gumtree w poszukiwaniu dt, o ile nie ma?
  23. Chyba wet powinien zobaczyć te gule, żeby coś się nie przyplątało.
  24. zyzol, bardzo się cieszę, że jesteś na dogomanii :) O tym, że u Agi Sten ma dt, wiem, i że ds na niego czeka, też wiedziałam. Ale mam nadzieję rozumiesz moje wątpliwości, pies się przyzwyczaił. Ufam, że Wasze spotkania pozwolą się poznać i zawiąże się między Wami ta nić wzajemnego porozumienia i uczucia a Sten zmianę miejsca zniesie bezboleśnie. Tego Wam z całego serca życzę :) Czekam z niecierpliwością na relację z odwiedzin i może jakieś foteczki się trafią :)
×
×
  • Create New...