Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. No to czekam na dobre wieści i oczywiście zaciskam kciuki. :kciuki:
  2. Bajowi lepiej tego nie pokazuj :) a swoją drogą to może być rozwiązanie dla tych, którzy wracają do domu po drinku.
  3. Zrobiłam na małopolskie, za jakieś 2 tyg. (jak trzeba będzie) zrobię na pomorskie: [URL]http://tablica.pl/oferta/tesknie-za-toba-moj-czlowiekupola-ID2jtgF.html#xtor=EREC-55-[/URL][id1]-20130218-[displayLink]-63696@1-20130218104311 [URL]http://krakow.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/729049-tesknie_za_toba_moj_czlowieku_8230_pola.html[/URL] [URL]http://cwirek.pl/ogloszenie/tesknie-za-toba-moj-czlowieku-pola,BqGE[/URL] [URL]http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/51507/tesknie-za-toba-moj-czlowieku---pola/[/URL] [URL]http://www.aukcjezwierzat.pl/aukcja/28622/tesknie-za-toba-moj-czlowiekupola[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Tesknie-za-toba-moj-czlowieku…Pola,83551[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/tesknie-za-toba-moj-czlowieku-8230-pola-21803935.html?h=c4fe08ecddefa8e5[/URL] [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/krakow/tesknie-za-toba-moj-czlowieku-pola-457596625[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/o/tesknie-za-toba-m-243-j-czlowieku-pola/2534955[/URL] [URL]http://krakow.olx.pl/tesknie-za-toba-moj-czlowieku-pola-iid-483513830[/URL] [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/tesknie-za-toba-moj-czlowiekupola/56712[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,70309,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/152154/Tesknie-za-toba-moj-czlowieku8230Pola/[/URL] [URL]http://ogloszenia.com/krakow/oferta/tesknie-za-toba-moj-czlowieku-pola-110628.html[/URL] Aha, w ogłoszeniach jest mój e-mail, więc jeśłi ktoś napisze, to gdzie mam przesłać?
  4. Zaglądałam na wątek Gucia i tam jest wspomniane o Dropsiku, więc chyba ok. Ale dobrze byłoby wiedzieć na pewno.
  5. Nadal cisza? To aż niemożliwe :shake:
  6. Czytałam z zapartym tchem... Wierzę, że mu się uda wyjść z tego i tak jak Dropsikowi i Guciowi, którzy pod okiem TERESA BORCZ stanęli na nogi. Wyżej wkleiłam link do wątku Dropsika, myślę ,że wiedza w nim zawarta może pomóc opiekunce psiunia w rehabilitacji.
  7. Zerknij w okolice karku i z przodu na szyi, jeśli tam są odchody pchle to i pchełki mogą być. Ale to również może być coś innego. Biedulek, tęsknił za mamusią, ale ludzia też już kocha :)
  8. Zaglądam do Dropsika, co u psiaczka słychać?
  9. Maluszek śliczny, ten gryzak większy od niego :) Trzymam kciuki za super kochający domek.
  10. Do góry słodziaku, może komuś wpadniesz w oko.
  11. Przelałam 20 zł. na transport psiaczka.
  12. Chyba nie chcesz powiedzieć, że Baj próbuje odjechać Twoim samochodem :)
  13. Trochę późno o tym pomyślałam, ale może masz w domu jakieś kartonowe pudełko, żeby w nim zrobić legowisko małemu. On odłączony od mamy może tęsknić a tak mu będzie zaciszniej i cieplej.
  14. Podczytuję i nie zawsze się odzywam :)
  15. Nieustająco zachwycam się pięknym Bajem :)
  16. Mam nadzieję, że u kici wszystko w porządku.
  17. A będą foteczki puchatego, pachnącego Rudaska?
  18. Pomyślałam o woj. małopolskim. Spróbujemy, w razie czego zawsze można odmówić.
  19. Czekam na numer konta na które mogę przelać parę groszy za transport. Dobrze, że kręgosłup nie jest uszkodzony, ale rehabilitacja może potrwać długo. Gdzieś jest wątek pieska z takim samym problemem, jak go znajdę, to wkleję. edit: Wątek Dropsa o podobnym problemie: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/204816-Sparaliżowany-Drops-już-w-bdt-nadal-potrzebne-wsparcie-na-rehabilitację-pomóż[/url]!
  20. Ale zwroty akcji z maluszkiem :) Fajnie, że jest już blisko ew. domku. Jeśli zapaszek maluszka jest nie do zniesienia można przetrzeć mu futerko wilgotną gaza lub gąbką tak, żeby niezbyt zmoczyć mu futerko i dokładnie wytrzeć ręcznikiem.
  21. Prześliczna koteczka, aż dziw, że nikt jej dotychczas nie chciał. Z ogłoszen wynika, że kiedyś była bezdomna i została przygarnięta przez starszą Panią? Ma aktualne ogłoszenia? A jak z ew. transportem?
×
×
  • Create New...