Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Ogłoszenia Rudaska: [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/50670/maly-rudasek-z-wybitym-oczkiem-czeka-na-dom/[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/maly-rudasek-z-wybitym-oczkiem-czeka-na-21730341.html?h=a825b325e03dd500[/URL] [URL]http://tablica.pl/oferta/maly-rudasek-z-wybitym-oczkiem-czeka-na-dom-ID2ecM3.html#xtor=EREC-55-[/URL] [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/krakow/maly-rudasek-z-wybitym-oczkiem-czeka-na-dom-453431948[/URL] kupsprzedaj czeka na moderację [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Maly-Rudasek-z-wybitym-oczkiem-czeka-na-dom,82329[/URL] [URL]http://katowice.olx.pl/maly-rudasek-z-wybitym-oczkiem-czeka-na-dom-iid-479003511[/URL] [URL]http://www.aukcjezwierzat.pl/aukcja/28367/maly-rudasek-z-wybitym-oczkiem-czeka-na-dom[/URL] [B][URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Maly-Rudasek-z-wybitym-oczkiem-czeka-na-dom-id58662.html[/URL][/B] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,69108,Lw==.html[/URL] [URL]http://ogloszenia.com/krakow/oferta/maly-rudasek-z-wybitym-oczkiem-czeka-na-dom-108328.html[/URL] [URL="http://www.petworld.pl/"]http://www.petworld.pl[/URL] do aktywacji
  2. Podniosę Gamzę, niech wszyscy patrzą na ślicznotkę :)
  3. Moim zdaniem super i też tak uważam :)
  4. Karolcia_ko5, na jakie województwo ma Adaś aktualne ogłoszenia?
  5. Tak długi tytuł raczej nigdzie się nie zmieści. Na ogłoszenia ,które zrobiłam Amorowi z danymi kontaktowymi do missieek i podaną rasą w tytule, dzwonili różni ludzie, o ile dobrze pamiętam określeni przez missieek jako oszołomy (a może mi tylko takie wrażenie pozostało?) W każdym razie i to trzeba mieć na względzie. Moim skromnym zdaniem warto napisać rasę w tytule, wzbudza większe zainteresowanie, przecież zawsze dzwoniącemu można podziękować. Tekst super, a może dać jako tytuł drugą część, a pierwszą jako początek tekstu ogłoszenia.
  6. Dzielny Rudasek, tyle wrażeń, świat mu się wywrócił do góry nogami. Ale teraz będzie tylko lepiej. Słodki ma ten pysio.
  7. Chyba ostatnie ogłoszenia ma od Karolcia_ko5 i cisza
  8. Nie, niemożliwe, żeby był pechowy :shake: Tylko jego domek nie może go odnaleźć. Na jakie województwa Adaś ma ogłoszenia? Może warto zmienić na inne.
  9. Wspaniałe wieści, pewnie już Rudasek jest na miejscu. Niecierpliwie czekam na relację :)
  10. Odżywa, odżywa słodziak :)
  11. Wzruszyłam się :) Zdjęcie cudowne. Sten wyczuł, że może swoją skołataną głowę przytulić na dzień dobry, bo przyjechał do dobrych ludzi. Bardzo się cieszę, że Diego tak dobrze przyjął Stena i teraz się nim opiekuje. Oby jak najdłużej Sten zaznawał tego szczęścia.
  12. Przepiękna suczynka, a tak ją życie doświadcza. Jest mi bardzo smutno. Dobrze, że ma Karilka Ciebie.
  13. To teraz wyrwanie ze schronu i jazda po nowe życie. Trzymam kciuki.
  14. Śliczne psiaczki, grubiutkie, zadbane i wesołe. Suńka jest słodka :)
  15. To pokaże chociaż psiaczka, może ktoś zajrzy.
  16. [quote name='Anja2201']udało mi się pożyczyć 350 zł na hotel psiaków , za chwilę będą kolejne długi , a w następnej kolejności ulica .[/QUOTE] Nadal cisza, z ogłoszeń nikt nie pyta?
  17. Cudnie, że z Rudasek staje się rekinem :) Czy dt jakiś już jest, czy nadal szukamy. Jeśli czegoś nie doczytałam, to przepraszam.
  18. [quote name='FLY'] Już pisałam do terry na pw, nie wiem jak tam się rozwinęła sprawa ze zgłoszeniem Amora do fundacji RR. Czy skończyło się na założeniu wątku czy był jakiś kontakt z nimi? Till a czy Ty już się do nich pisałaś? (albo do innej fundacji niż Pogotowie Adopcyjne Rasy RR, ale chyba takowej nie ma? ) Bo ja mogę poprosić o pomoc, ale nie chcę żeby wyszło, że 3 osoby niezależnie piszą z nimi o sprawie jednego psa.. [/QUOTE] Założyłam tylko wątek na forum rr. Z tego co pisano, kilku miłośników rasy wsparło Amora. Szczegółów nie znam, konto podane jest do missieek. Z nikim z fundacji się nie kontaktowałam, tak więc FLY działaj, mnie w paradę nie wejdziesz ;)
  19. Nieustająco ;) Adasiek w górę. Pyta ktoś o niego z ogłoszeń?
  20. Wątek Amora na forum rhodesianów, założony przeze mnie jakiś czas temu: http://www.rrclub.pl/forum/viewtopic.php?t=2577
  21. [quote name='Dogo07']Dane kontaktowe na fb są mieszane :): mail kudłaczy do adopcji i tel. do osoby która miała bezposredni kontakt z Rudaskiem. Można z nimi robi ogłoszenia.[/QUOTE] Ok, podam takie dane kontaktowe :)
  22. [quote name='Dogo07']Kochana taks przekaże dla Rudaska obróżke i smyczke, dziękujemy :). Pytanie tylko ile on może mieć w obwodzie szyi. Może ktoś zmierzyć swojego niewielkiego psiaka i podamy wymiary w przybliżeniu.[/QUOTE] Zmierzyłam szetlanda, bo mi się wydaje, że tej mniej więcej wielkości jest Rudasek. Obwód szyi 34 cm Czyje na fb są dane kontaktowe? Może z tym danymi zrobię te parę ogłoszeń?
×
×
  • Create New...