-
Posts
25650 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by terra
-
No to bryndza...eh...
-
Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku
terra replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
To Adaś do góry pokazywać się. -
Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .
terra replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Trzymam mocno kciuki -
Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku
terra replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Trochę mało zdjęć Adaśka jest w tych ogłoszeniach. To jest super zdjęcie, ale pewnie już do tych ogłoszeń nie uda się dodać. Może jeszcze jakieś inne fotki są gdzie widać cała sylwetkę Adasia? [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/6130/adasp.jpg[/IMG] -
A może Ty cioteczko lapinporokoira poszłabyś razem z opiekunką Puzona do weta i przepytała go nt. wyników, leczenia i wątpliwości. Bo wiesz jak ktoś nie pyta, bo nie wie o co pytać, to wet nie informuje.
-
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
terra replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Till']dostałam odpowiedź od osoby, która pomaga rodezjanom i jak się okazało to ta sama, do której zgłosiła się terra, poniżej mail od niej: Witam, Amor już od dłuższego czasu ma wątek na forum RR i niestety to jest wszystko co możemy dla niego zrobić, rodezjany to trudne psy w adopcji, chętnych nie ma prawie wcale a na domy tymczasowe nie ma w ogóle co liczyć. Tak napisałam Pani koleżance, która pisała do mnie 3 dni temu i od tamtej pory nic się nie zmieniło. Zachęcam do aktywności w wątku amora na forum RR, link jest na dogomanii. Pozdrawiam, Monika. no więc musimy sobie radzić sami, chociaż może ktoś będzie chętny żeby co jakiś czas coś napisać na forum w wątku Amora, żeby wątek nie umarł i Ci, którzy tam zaglądają wiedzieli, że Amor wciąż jest w trudnej sytuacji To cioteczka FLY się kontaktowała z fundacją RR Przypomnę i zapraszam na wątek Amora, na forum RR: http://www.rrclub.pl/forum/viewtopic.php?t=2577 -
Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku
terra replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
No ,nie wiem, może jak Karolcia_ko5 wstawi linki to się zorientujemy. Średnio na portalach ogłoszenie jest ważne ok. 1 mca. -
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
terra replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pokazuję wszystkim Amorka -
Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .
terra replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Wstawiłam szczeniaczki do wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239511-Dam-dom-%21Szczenie-wiekszej-rasy-ON-BENEK-lub-podobne-wielko%C5%9Bcia?p=20398044#post20398044[/url] -
Biedne małe psiątko. Mam nadzieję, że mimo wszystko uda się zdiagnozować przypadłość Puzona. Do wypowiedzi Isadora7, dodałabym jeszcze magnez. Niedobór może dawać [COLOR=#000000][FONT=Verdana]objawy nerwowo-mięśniowe (drżenia kończyn i języka, tężyczka, osłabienie siły mięśniowej).[/FONT][/COLOR]
-
Śliczne to Twoje stadko :)
-
Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku
terra replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
To dobry pomysł, ale może dopiero jak wygasną aktualne, żeby nie zostały usunięte jedne i drugie? -
Śliczna obróżka, jak zresztą każda od taks :) Jeśli chodzi o oczko to wydaje mi się, że powinno się zaszyć oczodół nie tylko ze względów estetycznych. W takim otwartym zbierają się różne zanieczyszczenia i mogą powodować stany zapalne. Miałam na tymczasie kicię, która miała korygowaną powiekę, zabieg odbył się pod narkozą, ale później chyba tylko 2-3 dni chodziła w kołnierzu, bo tak szybko się zagoiło.
-
Jestem na zaproszenie cioteczki ewa gonzales :) śliczna sunieczka, i jak to terierki pełna niespożytej energii. Trzymam kciuki za odpowiedzialny, kochajacy domek.
-
Wycofana mała sunia KOKA od póltora roku w hoteliku ,co dalej???
terra replied to aagataa8's topic in Już w nowym domu
Przeczytałam wątek. Nie wiem co poradzić, chociaż... nasunęła mi się taka myśl, sunia jest w typie pinczera miniaturowego (chyba trochę większa, ale mniejsza od średniego). Ale najbardziej istotne jest to, że pinczer jest psem jednego właściciela. Znawcy rasy mówią, że zmianę może nawet przypłacić życiem. Być może sunia ma tę cechę pinczerów bardziej rozwiniętą i stąd jej tak długo trwająca nieufność do nowych ludzi, a być może nigdy się nie przekona. Może ktoś znający się na rasie będzie w stanie podpowiedzieć jak pokierować socjalizacją suni. -
Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku
terra replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za domek dla Adasia -
O, dobre wieści :) Psiaczek okazuje się być prawie ideałem :) [quote name='marako']Skąd bierze się numer i dane konta do wpłat (Na FB nie mam szans znaleźć, więc najlepiej byłoby wysłać mi na pw tutaj, na dogo)? Chciałabym przelać deklarację.[/QUOTE] W poście 225, skarbniczka pisze, że dogo jej muli i jutro wyśle na pw dane do przelewu :)
-
Wycofana mała sunia KOKA od póltora roku w hoteliku ,co dalej???
terra replied to aagataa8's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie Ania102. Zapiszę wątek i poczytam.