Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Śliczny jest Rudasek i jakie duże ma uszka, teraz już bezstresowo stojące. Kiciem jest zainteresowany :)
  2. No to bryndza...eh...
  3. To Adaś do góry pokazywać się.
  4. Trochę mało zdjęć Adaśka jest w tych ogłoszeniach. To jest super zdjęcie, ale pewnie już do tych ogłoszeń nie uda się dodać. Może jeszcze jakieś inne fotki są gdzie widać cała sylwetkę Adasia? [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/6130/adasp.jpg[/IMG]
  5. A może Ty cioteczko lapinporokoira poszłabyś razem z opiekunką Puzona do weta i przepytała go nt. wyników, leczenia i wątpliwości. Bo wiesz jak ktoś nie pyta, bo nie wie o co pytać, to wet nie informuje.
  6. [quote name='Till']dostałam odpowiedź od osoby, która pomaga rodezjanom i jak się okazało to ta sama, do której zgłosiła się terra, poniżej mail od niej: Witam, Amor już od dłuższego czasu ma wątek na forum RR i niestety to jest wszystko co możemy dla niego zrobić, rodezjany to trudne psy w adopcji, chętnych nie ma prawie wcale a na domy tymczasowe nie ma w ogóle co liczyć. Tak napisałam Pani koleżance, która pisała do mnie 3 dni temu i od tamtej pory nic się nie zmieniło. Zachęcam do aktywności w wątku amora na forum RR, link jest na dogomanii. Pozdrawiam, Monika. no więc musimy sobie radzić sami, chociaż może ktoś będzie chętny żeby co jakiś czas coś napisać na forum w wątku Amora, żeby wątek nie umarł i Ci, którzy tam zaglądają wiedzieli, że Amor wciąż jest w trudnej sytuacji To cioteczka FLY się kontaktowała z fundacją RR Przypomnę i zapraszam na wątek Amora, na forum RR: http://www.rrclub.pl/forum/viewtopic.php?t=2577
  7. Mizianki dla Rudaska :) Będą jakieś nowe zdjęcia psiaczka?
  8. No ,nie wiem, może jak Karolcia_ko5 wstawi linki to się zorientujemy. Średnio na portalach ogłoszenie jest ważne ok. 1 mca.
  9. Wstawiłam szczeniaczki do wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239511-Dam-dom-%21Szczenie-wiekszej-rasy-ON-BENEK-lub-podobne-wielko%C5%9Bcia?p=20398044#post20398044[/url]
  10. Biedne małe psiątko. Mam nadzieję, że mimo wszystko uda się zdiagnozować przypadłość Puzona. Do wypowiedzi Isadora7, dodałabym jeszcze magnez. Niedobór może dawać [COLOR=#000000][FONT=Verdana]objawy nerwowo-mięśniowe (drżenia kończyn i języka, tężyczka, osłabienie siły mięśniowej).[/FONT][/COLOR]
  11. Śliczne to Twoje stadko :)
  12. To dobry pomysł, ale może dopiero jak wygasną aktualne, żeby nie zostały usunięte jedne i drugie?
  13. Biedna suńka, jeszcze to tałatajstwo się przyplątało. Życzę zdrówka i ... trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia
  14. Śliczna obróżka, jak zresztą każda od taks :) Jeśli chodzi o oczko to wydaje mi się, że powinno się zaszyć oczodół nie tylko ze względów estetycznych. W takim otwartym zbierają się różne zanieczyszczenia i mogą powodować stany zapalne. Miałam na tymczasie kicię, która miała korygowaną powiekę, zabieg odbył się pod narkozą, ale później chyba tylko 2-3 dni chodziła w kołnierzu, bo tak szybko się zagoiło.
  15. Jestem na zaproszenie cioteczki ewa gonzales :) śliczna sunieczka, i jak to terierki pełna niespożytej energii. Trzymam kciuki za odpowiedzialny, kochajacy domek.
  16. Przeczytałam wątek. Nie wiem co poradzić, chociaż... nasunęła mi się taka myśl, sunia jest w typie pinczera miniaturowego (chyba trochę większa, ale mniejsza od średniego). Ale najbardziej istotne jest to, że pinczer jest psem jednego właściciela. Znawcy rasy mówią, że zmianę może nawet przypłacić życiem. Być może sunia ma tę cechę pinczerów bardziej rozwiniętą i stąd jej tak długo trwająca nieufność do nowych ludzi, a być może nigdy się nie przekona. Może ktoś znający się na rasie będzie w stanie podpowiedzieć jak pokierować socjalizacją suni.
  17. Rafi Rudasek to stateczny pan w kwiecie wieku :) Czekamy na fotki w nowej obróżce.
  18. Rafi fajne imię i też na R ;) W ogłoszeniach pisałam o nim Rudasek, więc gdyby ktoś dzwonił, to trzeba pamiętać, że to on :)
  19. Trzymam kciuki za domek dla Adasia
  20. O, dobre wieści :) Psiaczek okazuje się być prawie ideałem :) [quote name='marako']Skąd bierze się numer i dane konta do wpłat (Na FB nie mam szans znaleźć, więc najlepiej byłoby wysłać mi na pw tutaj, na dogo)? Chciałabym przelać deklarację.[/QUOTE] W poście 225, skarbniczka pisze, że dogo jej muli i jutro wyśle na pw dane do przelewu :)
  21. Jestem na zaproszenie Ania102. Zapiszę wątek i poczytam.
  22. Ale wesoła gromadka:) Niestety nie mogę pomóc i być dt
×
×
  • Create New...