Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. To dobrze, że psiaki okazały się być mniej dzikawe niż się wydawało. Czyli Miziak to sportowiec :)
  2. To mocno trzymam kciuki za sterylkę mamusi i kochające domki dla maluszków :) jashowa, nie dziękuj, cieszę się, że mogę pomóc :)
  3. O, to już jest piesek brykający :) Czekamy na foteczki ze spacerków.
  4. Mus to mus. Uzbrajam się w cierpliwość. Dziękuję Felka z Bagien :)
  5. Ależ biedne udręczone ciałka :( Przeleję grosik dla psiaczków.
  6. Zaglądam i cierpliwie czekam do środy, zaciskając kciuki.
  7. To trzymam mocno ,żeby się udało.
  8. Tak bardzo się cieszę :) Teraz to już wszystko pójdzie łatwiej, dreptaj maleńki i wzmacniaj nóżki.
  9. Dziękuję Felka z Bagien. Zatem czekam na jakieś wieści, oby były dobre.
  10. Piesek w lesie zbliża się coś bardziej do Ciebie, czy nadal na dystans? Mizianki dla Jagody :)
  11. O matko! Czyli potrzebne co najmniej 14 domków? Mamusia też jest do adopcji? Pomogę w ogłoszeniach. Potrzebne zdjęcia, jak najwięcej. Na szybko ogłosiłam maluch na gumtree i tablicy (czeka na sprawdzenie) [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/nowy-targ/malenka-czekoladka-szuka-kochajacego-domu-461649500[/URL]
  12. Musiał biedaczek swoje w życiu przejść, że tak dosadnie trzeba mu powiedzieć co ma zrobić.
  13. [quote name='Felka z Bagien']MIałam kiedyś numer do Pani Teresy, ale niestety został w którymś telefonie.Może poprosić Panią Halinkę,która rehabilitowała Dropsa o pomoc?[/QUOTE] Jeśli możesz poprosić P. Halinkę aby zapytała co u Dropsika to byłoby cudnie. Może też P. Teresa zajrzy na wątek.
  14. Pozmieniałam w ogłoszeniach foto i tam gdzie się dało dane kontaktowe. Z tablicy i gumtree maile bedą przychodzić (mam nadzieję) do mnie i będę odsyłać. Powodzenia maluszki.
  15. Ja pier papier :roll: Które szczeniaczki jeszcze są do adopcji? Zmienię foto w ogłoszeniach.
  16. Nie dobrze, szczylek powinien się wychowywać w domu wśród ludzi a nie w schronie. :shake: A ci państwo się nie zdecydowali? Może trzeba ich zawiadomić o zaistniałej sytuacji, wtedy przyspiesza decyzję. Liczę, że na tak. Wstawiłam psiaka do wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239448-Dom-dla-owczarka-szkockiego!?p=20534265#post20534265[/url]
  17. [quote name='eliza_sk']Dziś do domu pojechała Nelly, czyli 3 :) Terra - poprzednie zapytanie chciało koniecznie tego szczylka na tle budy, idę odpisać na to nowe.[/QUOTE] Pasował szczylek do budy? :shake: Mam nadzieję, że ten domek będzie szczęśliwszy dla szczeniaczka.
  18. Fajnie, że Rudasek taki przytulaśny :) Trudno mu się dziwić, że go ciągnie w pole skoro tyle czasu spędził poza domem. Przydałby się kochający domek.
  19. Na maila przesłałam kolejne zapytanie o szczeniaczka.
  20. Wygląda na to, że już niedługo Kacperek będzie brykał na 4 łapkach :)
×
×
  • Create New...