Nie dobrze, szczylek powinien się wychowywać w domu wśród ludzi a nie w schronie. :shake:
A ci państwo się nie zdecydowali? Może trzeba ich zawiadomić o zaistniałej sytuacji, wtedy przyspiesza decyzję. Liczę, że na tak.
Wstawiłam psiaka do wątku:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239448-Dom-dla-owczarka-szkockiego!?p=20534265#post20534265[/url]