-
Posts
25650 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by terra
-
Ogromny,GUZ już po operacji ! Zbieramy na karmę i sterylizację!
terra replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę, że Niunia już bryka :) Weci powinni coś podpowiedzieć, jak zabezpieczyć sunię na jakiś czas. Trzeba zasięgnąć języka. Wykastrowanie psa w pewnym stopniu rozwiąże problem, z tym psem szczeniaków nie będzie, ale wsiowe przylecą natychmiast. -
Śliczny piesek, czy już ma ogłoszenia?
-
W ciągu najbliższych dni zrobię na ten cel bazarek.
-
Ogromny,GUZ już po operacji ! Zbieramy na karmę i sterylizację!
terra replied to auraa's topic in Już w nowym domu
[quote name='auraa']Po takiej poważnej operacji nie można od razu robić drugiej. Ona musi dojść do siebie..[/QUOTE] Nawet nie myślałam o sterylce natychmiast, to dla mnie oczywiste. Może trzeba będzie "wyedukować" p. Dziadka, żeby zwrócił uwagę na konkretne sygnały początków cieczki (chyba ma innego psa, albo mi się pomyliło) i nie wiem, zamknąć Niunię w zagrodzie, czy gdzieś. Nie wiem, tak sobie luźno rzucam pomysłami, bo moim zdaniem o tym trzeba wcześniej to wziąć pod uwagę. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Na tablicy i gumtree skasowałam poprzednie ogłoszenia i zrobiłam nowe na pomorskie. Pozostałe wiszą na małopolskim i te jeszcze na pomorskim: [URL]http://www.gumtree.pl/fp-zwierzaki/nowy-dwor-gdanski/c9124l3200421?isSearchForm=true[/URL] [URL]http://tablica.pl/oferta/tesknie-za-toba-moj-czlowiekupola-ID2snnb.html#xtor=EREC-55-[/URL][id1]-20130311-[displayLink]-63696@1-20130311163942 [URL]http://nowy-dwor-gdanski.lento.pl/tesknie-za-toba-moj-czlowieku-pola,901417.html[/URL] pineska.pl do aktywacji [URL]http://www.neeon.pl/564407-tesknie-za-toba-moj-czlowieku8230pola.html[/URL] [URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=6302[/URL] [URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/285220-tesknie-za-toba-moj-czlowieku-85pola-oferta/[/URL] [URL]http://ogloszenia.24polska.pl/darmowe_ogloszenia/zwierzeta_248,1,0.html[/URL] sprzedasz.pl do aktywacji ojej.pl czeka na moderację [URL]http://zwierzeta.anonse.pl/pomorskie/nowy-dwor-gdanski/psy,594/tesknie-za-toba-moj-czlowieku-pola,5649753.html[/URL] [URL]http://adsy.pl/ogloszenia/64/posts/7_Kupi_Sprzedam/33_Zwierz_ta/79567_T_skni_za_tob_m_j_cz_owieku_Pola.html[/URL] -
Ogromny,GUZ już po operacji ! Zbieramy na karmę i sterylizację!
terra replied to auraa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fela'] Też się martwimy, co będzie w razie cieczki. Zobaczymy jak to dalej będzie, może Ninia dojdzie do siebie na tyle, że za jakiś czas można będzie ją wysterylizować.[/QUOTE] Trzeba o tym pomyśleć zanim sunia wróci do domu, bo przecież P. Krysia nie będzie tam siedzieć non stop a P. Dziadek może nie dopatrzyć. Ciąża może tylko skomplikować wszystko, mówiąc delikatnie. Mizianki dla Niuni :) -
W ciągłym ruchu, biegiem ,biegiem :) Nawet kooopka prawie w biegu.
-
W DS. Zjawiskowy, pięknie umaszczony 10-miesięczny pies.
terra replied to AgnieszkaO's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że psiak już bezpieczny :) Będą jakieś wieści z nowego domku? Ciekawe, jak Billemu minęła pierwsza noc i jak się odnajduje w nowym otoczeniu? -
Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .
terra replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
O szczeniaczki ktoś pytał? Pepsi jest śliczna :) -
Wycofana mała sunia KOKA od póltora roku w hoteliku ,co dalej???
terra replied to aagataa8's topic in Już w nowym domu
Fajne wieści :) ciekawe do czego jeszcze malutka się przyuczy ;) -
Ogromny,GUZ już po operacji ! Zbieramy na karmę i sterylizację!
terra replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Bardzo dobre wieści o Niuni Odkrywa na nowo jak można żyć :) Mnie osobiście ucieszyła wiadomość, że Niunia wraca na stare śmieci, a jak jeszcze do niej zaglądać będzie p. Krysia i kontrolować, to jest to rozwiązanie super ze względu na sunię jak i starszego Pana. Dodam jeszcze, że nie uważam Pana za niezaradnego życiowo. Tu po prostu brakło wiedzy nt. możliwości. Pamiętajmy, że na wsiach leczy się głownie zwierzęta gospodarskie (na szczęście to się powoli zmienia). Wet, no, szkoda słów. Jedno mnie jednak niepokoi, Niunia nie została wysterylizowana? -
Ogromny,GUZ już po operacji ! Zbieramy na karmę i sterylizację!
terra replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Biedne brzusio, takie pokiereszowane, ale za to wolne od zbędnego balastu. Jak tak patrzę na zdjęcia, to sunia nie wydaje się być chuda, wręcz wydaje mi się, że ma tu i ówdzie ciałka. Znaczy chyba Dziadek ją karmił. -
Sten - agonia emocjonalna - ponowna walka o jego życie.
terra replied to wykrywka's topic in Już w nowym domu
Tak, wynika z tego ,że Sten w swoim nieszczęściu trafił na cudownych ludzi. Tylko mam wątpliwość, jak Sten zniesie rozłąkę z ukochanym człowiekiem, bo niewątpliwie takim stała się dla niego Aga. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
W najbliższych dniach zrobię ogłoszenia na woj. pomorskie.