Upss….znaczy milcz i płać?
Raczyna, jesteś krótko na dogo i może nie wiesz, że było kilka przypadków super dt które później okazały się niewypałem (delikatnie mówiąc).
Zatem każdy mając wątpliwości powinien, a nawet musi zapytać. W pytaniu Bogusik osobiście nie widzę nic obraźliwego. Nie każdy musi znać wszystkich na dogo.
Znam missieek (z dogo) już kilka lat, nie sadziłam, że jakiekolwiek pytania czy wątpliwości dot. jej działalności tak mogą zagęścić atmosferę.
Szczerze liczę na to, że ona sama wypowie się odnośnie zaistniałej sytuacji.