Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Cudne, cudne zdjęcia, a kanapa zapewne bardzo wygodna :)
  2. To bardzo dobre wieści :)
  3. Cieszę się, że wszystko wyjaśnione. Trzymam kciuki za Amorka.
  4. Biegaj Stiwusiu po zielonych łąkach :( Trzymaj się paulina02, dałaś mu szczęście na te ostatnie lata. Dobrze, że miał Ciebie.
  5. Biedactwa, ufam,że uda się im pomóc.
  6. Bazarek w połowie dla Puzona. Zapraszam na zakupy i do podnoszenia: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239853-T-shirty-bluzeczki-swetry-na-wy%C5%BC%C5%82owate-szczeniaczki-i-leczenie-Puzona?p=20432647#post20432647[/url]
  7. Jak przebiegła wizyta pa? Wiadomo już coś? Bazarek w połowie dla szczeniaczków. Zapraszam na zakupy i do podnoszenia [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239853-T-shirty-bluzeczki-swetry-na-wy%C5%BC%C5%82owate-szczeniaczki-i-leczenie-Puzona?p=20432647#post20432647[/url]
  8. Na pewno malutka znajdzie odpowiedni domek i kochającego człowieka.
  9. To trzymam kciuki za Ninkę, żeby wszystko przebiegło bez problemów. Mizianka za uszkiem dla ślicznotki :)
  10. Odwiedzam Gamzę i życzę szybkiego powrotu do formy.
  11. Upss….znaczy milcz i płać? Raczyna, jesteś krótko na dogo i może nie wiesz, że było kilka przypadków super dt które później okazały się niewypałem (delikatnie mówiąc). Zatem każdy mając wątpliwości powinien, a nawet musi zapytać. W pytaniu Bogusik osobiście nie widzę nic obraźliwego. Nie każdy musi znać wszystkich na dogo. Znam missieek (z dogo) już kilka lat, nie sadziłam, że jakiekolwiek pytania czy wątpliwości dot. jej działalności tak mogą zagęścić atmosferę. Szczerze liczę na to, że ona sama wypowie się odnośnie zaistniałej sytuacji.
  12. Jeśli jest szansa dla suni, to myślę, że warto ją wykorzystać.
  13. Podniosę psiaczka, może ktoś zajrzy.
  14. Jakieś wieści od Stena będą?
  15. Zaciskam kciuki, za dobry domek dla szczeniorka.
  16. A jaki on jest teraz, ten nasz Adaś? Chodzi mi o stosunek do ludzi, dzieci, innych psów i suczek, no i może koteczków.
  17. Zaglądam i ja. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i kochających domków dla szczeniaków.
  18. Jeśli masz taką możliwość to myślę, że warto zasięgnąć opinii innego, doświadczonego weta. Przecież trzeba wiedzieć co Puzonowi dolega i temu zaradzić. Pies młody, ładny na pewno znajdzie dom. Jutro, pojutrze postaram się zrobić bazarek (może coś się uda sprzedać) na badania psiaczka.
  19. Cudna Czekoladka :) Mam nadzieję, że to będzie dobry domek dla szczeniaczka.
  20. Piękny pies, moim zdaniem ma coś z doga. Może dogowe cioteczki będą w stanie pomóc. Napisałam do cioteczki Alla Chrzanowska.
  21. Żeby się w końcu rozdzwoniły telefony.
  22. Mam nadzieję, że szybko się uda wyleczyć grzybicę u obu piesków.
×
×
  • Create New...