-
Posts
25650 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by terra
-
~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!
terra replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Czy Sepię już ogłaszać? Jakie dane kontaktowe będą? -
opiekunka po udarze, 18 psów i 15 kotów w markach czeka na pomoc...
terra replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
[quote name='terra']Nie mam jak pomóc, co najwyżej pomoc w ogłoszeniach. Mogę ogłosić szczeniaki terierowate. Tekst jakiś wymyślę. Nie ma jeszcze jakiegoś foto?[/QUOTE] Zapytam jeszcze raz, bo jakaś niewidzialna jestem czy co? :) Trzeba któremuś psiakowi ogłoszenia zrobić? -
Fakt, pomysłowość zwierząt jest ogromna. Mój osobisty kot wszedł do kuchni sąsiadki i chciał ukraść smażącego się kotleta. Niestety oparzył sobie przednie łapki tak, że przez tydzień musiałam go nosić do miski, do kuwety a cały pozostały czas przeleżał. Może coś takiego o Rudasku: Rudasek bez oczka, pies idealny dla każdego nieduży, spokojny, posłuszny, zachowuje czystość w domu. Wykastrowany, kocha ludzi, lubi inne psy i koty. Pokochaj i zadzwoń lub napisz: .................
-
Odpisałam Pani z ogłoszenia. Wiem, że nie chciałaś nikogo lekceważyć, ale osobiście jakoś nie lubię kiedy mnie ktoś traktuje jak powietrze i dlatego sama tego staram się nikomu nie robić ;)
-
Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .
terra replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Fajnie, że Maxio już szczęśliwy. Oby jeszcze pozostałe szczeniaczki i mamusia znalazły szybko dobre domki. -
Oczywiście, że prześlij. I jeszcze prosze jakieś sugestie co do ceny i ew. opisy. Nie wiem ile uda się uzbierać kaski, czasem jakieś cioteczki hopną bazarek, ale każdy pilnuje swego interesu ;) Moja sunia też się rozchorowała, jeżdżę co chwilę do weta, trochę czasu mi brakuje. Ale damy radę :)
-
Ogromny,GUZ już po operacji ! Zbieramy na karmę i sterylizację!
terra replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Ciężka sytuacja, może uda się wynegocjować jakieś lepsze warunki u Dziadka. Cały czas mam przed oczyma zdjęcie bezdomnego siedzącego razem z psem, obaj okutani jakimiś kocami. Od tego obrazu bije zaufanie, miłość i troska wzajemnie o siebie. Jeśli to rzeczywiście prawda i Dziadek tęskni za Niunią, to chyba jest ich wspólny los na dobre i na złe. Nie wiemy, czy Niunia wzięta do pałaców, byłaby szczęśliwa bez Dziadka. To on ją przygarnął i dał kąt, gdy ktoś inny ją porzucił. -
Schody nie koniecznie oznaczają blok. Czy ktoś odpowiedział pytającej? Nie lubię lekceważyć ludzi. Mam jej odpowiedzieć?
-
Sunia w typie belga groendael-Radom, MA WYMARZONY DOM!!!!
terra replied to monikab's topic in Już w nowym domu
Na razie wspomóc nie mogę, ale trzymam kciuki za zdrowie suni. -
[B]alab108[/B], wysłałam do Ciebie na pw, skopiowane pytanie o Jagodę. Bardzo proszę o przekazanie Paulinie.
-
Ogłoszenia Jagódki: [URL]http://tablica.pl/oferta/jagoda-malenka-kudlata-suczka-jak-papillon-szuka-domu-ID2uTzJ.html#xtor=EREC-55-[/URL] [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/inowroclaw/jagoda-malenka-kudlata-suczka-jak-papillon-szuka-domu-465826309[/URL] [URL]http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/52959/jagoda--malenka--kudlata-suczka-jak-papillon-szuka-domu/[/URL] [URL]http://inowroclaw.lento.pl/jagoda-malenka-kudlata-suczka-jak,915997.html[/URL] [URL]http://www.aukcjezwierzat.pl/aukcja/29065/jagoda-malenka-kudlata-suczka-jak-papillon-szuka-domu[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Jagoda-malenka-kudlata-suczka-jak-papillon-szuka-domu,85883[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/jagoda-malenka-kudlata-suczka-jak-21945185.html?h=a825b325e03dd500[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/o/jagoda-malenka-kudlata-suczka-jak-papillon-szuka-domu/2624874[/URL] [URL]http://inowroclaw.olx.pl/jagoda-malenka-kudlata-suczka-jak-papillon-szuka-domu-iid-492809470[/URL] [B][URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Jagoda,-malenka,-kudlata-suczka-jak-papillon-szuka-domu-id61739.html[/URL][/B] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/157442/Jagoda-malenka-kudlata-suczka-jak-papillon-szuka-domu/[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,72265,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/jagoda-malenka-kudlata-suczka-jak-papillon-szuka-domu/57684[/URL] [URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/286184-jagoda-malenka-kudlata-suczka-jak-papillon-szuka-domu-oferta/[/URL] [URL]http://ogloszenia.com/inowroclaw/oferta/jagoda-malenka-kudlata-suczka-jak-papillon-szuka-domu-115439.html[/URL] [URL]http://adsy.pl/ogloszenia/68/posts/6_Spo_eczno_/10_Oddam_zwierzaka/79804_Jagoda_male_ka_kud_ata_suczka_jak_papillon_szuka_domu.html[/URL]
-
Ogromny,GUZ już po operacji ! Zbieramy na karmę i sterylizację!
terra replied to auraa's topic in Już w nowym domu
No to wypieszczona będzie Niunia za wszystkie czasy :) -
O kurcze, ale się porobiło :shake: Zrobię suni ogłoszenia na kujawsko pomorskie z prośbą o dt/ds, czy może lepiej na mazowieckie? Jakiś tel. znalazłam, to chyba do Pauliny.
-
Bazarek na kastrację dla Puzona: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241176-Przydatne-drobiazgi-na-kastracj%C4%99-Puzona?p=20606424#post20606424[/url] Zapraszam wszystkich na zakupy i do podnoszenia bazarku
-
W DS. Zjawiskowy, pięknie umaszczony 10-miesięczny pies.
terra replied to AgnieszkaO's topic in Już w nowym domu
To wspaniała wiadomość :) Należy się psiaczkowi domek pełen miłości i zrozumienia. -
Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku
terra replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Oczywiście, że możesz korzystać, jeśli tylko chcesz. :) -
[quote name='stzw']Ręka do góry kto NIGDY W ŻYCIU nie dał swojemu psu kawałeczka czekoladki. Drugą rękę podnoszą ci, którzy osobiście nigdy w życiu nie wypili ani łyczka coca-coli [/QUOTE] Moje NIGDY nie dostały czekolady :) za to drugiej ręki już podnieść nie mogę, zgrzeszyłam ;) Z tym jedzeniem przez dzieci różne bywa, mój wnuczek "nadgryzł" duck fresh discs. Wyjął z muszli klozetowej, bo jest amatorem żelków a mamusia wydziela. Za to jedna z moich suczek uwielbia surowe warzywa i chrupie każdą ilość. Jeśli przy obieraniu wypadnie obierka ziemniaka, też zje.
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Zobaczymy, co Pani odpisze, jeśli odpisze. Swoją drogą takie codzienne schodkowe gimnastyki pomogłyby Polci zrzucić wagę, a to sama korzyść :) Ale natura jakoś tak nierówno daje, mam pieska 11 lat, który śmiga jak torpeda, nawet młodzież musi się namachać łapkami, żeby mu dorównać :) -
Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku
terra replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Sorki, że się wcinam, ale może warto zmienić tekst ogłoszenia? Dość często ludzie czytają tylko początek, a w tym wypadku są 3 zdania o negatywnym wydźwięku. Może o tym nie pisać, jak ktoś będzie zainteresowany, wtedy wszystko się wyjaśni. Myślę o czymś takim: Kremowy Adaś, towarzysz i przyjaciel czeka na dom Adaś zamieszkał w schronisku w 2009r. gdzie przebywał 2 lata. Nie nadawał się do adopcji, dlatego pojechał do hoteliku ze szkoleniowcem nabrać ogłady i nauczyć się żyć z człowiekiem. Dzisiaj Adaś jest innym psem: łagodnym, bardzo wesołym i energicznym. Stał się bardzo towarzyski, sam domaga się kontaktu z człowiekiem. Potrafi chodzić na smyczy. Świetnie czułby się zarówno w bloku jak i w ogrodzie. Jak każdy psiak potrzebuje czasu by się zaaklimatyzować w nowym domu. Szukamy dla niego odpowiedzialnych właścicieli, którzy będą umieli postępować z psem o mocnym charakterze i będą kontynuować kierunek postępowania wyznaczony przez szkoleniowca. Toleruje inne psy i koty. Ma około 55 cm w kłębie. Jest wykastrowany. Nie nadaje się do mieszkania z małymi dziećmi. Kto da dom Adasiowi, zyska oddanego przyjaciela na zawsze oraz towarzysza pieszych wędrówek i zabaw. Zastrzegamy sobie prawo do wizyty przed i po adopcyjnej. -
Ogromny,GUZ już po operacji ! Zbieramy na karmę i sterylizację!
terra replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Niuni, jak ona się czuje? Wszystko się goi jak należy?