-
Posts
25650 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by terra
-
Całkiem zwykła Misia przegrała wyścig o życie TM
terra replied to soboz4's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przelałam grosik dla Misi. Nie doczytałam, gdzie Misia teraz przebywa, w schronisku czy ma dt? -
Suczka z martwymi szczeniakami w brzuchu - schronisko w Ostrowie Wlkp.
terra replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
Cioteczko, powiedz mi, czy ona chodzi na spacerki? -
Abi za TM :(4 cudne szczeniaki - już wszystkkie w swoich domach:)
terra replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Szkoda, że się Gufiemu jeszcze nie udało znaleźć domku, ale się znajdzie. -
[quote name='malagos']Terra, Tola - ja po znajomości - nasza tymczasowiczka Sepia ma wydarzenie na fb, zrobione przez Iwonamaj, ale koniecznie musimy znaleźć kogoś, by to przejął. Iwona wyjeżdża, ja z fb mam niewiele wspólnego. Bardzo proszę o pomoc![/QUOTE] [B]malagos[/B], niestety z fb nie mogę pomóc :( [B]handzia[/B], czekam zatem na dane do ogłoszeń. Czy Gracja jest wysterylizowana, wiadomo coś.
-
Kaleka Narnia vel Rumba zostaje na zawsze w DT – uzbieralismy na ortezę :)
terra replied to Tola's topic in Już w nowym domu
U Narni sytuacja jest o tyle lepsza, jeśli tak można powiedzieć, że to tylna łapka. Zad jest lżejszy niż tułów z głową i jednej łapie łatwiej unieść tył niż przód. Też uważam, że warto Narnię pokazać specjaliście, sprawna ma większe szanse na dom. -
W schronisku w Ostrowie Wielkopolskim przebywa smutna suczka w typie Welsh corgi. Źle znosi pobyt w schronisku. Szukamy domku na cito. Wątek suni: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241491-Suczka-z-martwymi-szczeniakami-w-brzuchu-schronisko-w-Ostrowie-Wlkp[/URL] [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/6440/32422519.jpg[/IMG]
-
Piękna jest, ni to wyżełek, ni to dog :) Zrobię jej ogłoszenia, ale potrzebuję więcej info o suni. Wiek, wielkość, stosunek do innych psów, kotów, szczepienie, kastracja, chodzenie na smyczy itp. itd. Im więcej tym lepiej.
-
Suczka z martwymi szczeniakami w brzuchu - schronisko w Ostrowie Wlkp.
terra replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
Witaj maleńka ślicznotko :) Tak jak wcześniej deklarowałam ,zrobię suni ogłoszenia. Czy pisać też prośbę o dt? Jak z transportem, gdyby znalazł się domek gdzieś dalej? Zaszczepiona jest? W jakim wieku mniej więcej? I jaka duża jest, wielkości jamnika czy większa? edit. sunia w wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/116130-Corgi-w-potrzebie?p=20646767#post20646767[/url] -
Kaleka Narnia vel Rumba zostaje na zawsze w DT – uzbieralismy na ortezę :)
terra replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Trzymaj się Funiu, będzie dobrze :calus: -
Kaleka Narnia vel Rumba zostaje na zawsze w DT – uzbieralismy na ortezę :)
terra replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam Narnii ogłoszenie na tablicy i gumtree, może coś dobrego z tego wyniknie: [COLOR=#414141][FONT=Verdana][URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/zamosc/kaleka-narnia-czy-jest-dla-niej-nadzieja-szukamy-dt-ds-468506809[/URL][/FONT][/COLOR] [COLOR=#414141][FONT=Verdana][URL]http://tablica.pl/oferta/kaleka-narnia-czy-jest-dla-niej-nadzieja-szukamy-dt-ds-ID2yCh1.html#xtor=EREC-55-[/URL][/FONT][/COLOR] -
[B]lapinporokoira[/B], mnie również było bardzo miło poznać cioteczkę :)
-
[COLOR=#333333][FONT=Tahoma][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] komu na pw przekopiować tą wiadomość? [/FONT][/COLOR]
-
Kaleka Narnia vel Rumba zostaje na zawsze w DT – uzbieralismy na ortezę :)
terra replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Śliczna sunieczka. Czyli szukamy dt? Zrobię jej kilka ogłoszeń, może się uda znaleźć jeśli nie ds to dt. edit. Jaka ona jest duża? -
Ogłoszenia Abi: [SIZE=2] [URL="http://tablica.pl/oferta/suczka-jak-jamnik-malenka-abisia-do-adopcji-ID2yw7B.html#xtor=EREC-55-[id1]-20130325-[displayLink]-63696@1-20130325195239 http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/krakow/abisia-mala-pregowana-sunia-jak-jamnik-do-adopcji-468343702"]http://tablica.pl/oferta/suczka-jak-jamnik-malenka-abisia-do-adopcji-ID2yw7B.html#xtor=EREC-55-[id1]-20130325-[displayLink]-63696@1-20130325195239[/URL] [/SIZE][URL="http://tablica.pl/oferta/suczka-jak-jamnik-malenka-abisia-do-adopcji-ID2yw7B.html#xtor=EREC-55-[id1]-20130325-[displayLink]-63696@1-20130325195239 http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/krakow/abisia-mala-pregowana-sunia-jak-jamnik-do-adopcji-468343702"]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/krakow/abisia-mala-pregowana-sunia-jak-jamnik-do-adopcji-468343702[/URL] [URL]http://krakow.lento.pl/suczka-jak-jamnik-malenka-abisia-do-adopcji,936336.html[/URL] pineska do aktywacji [URL]http://www.neeon.pl/604053-suczka-jak-jamnik-malenka-abisia-do-adopcji.html[/URL] [URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=6547[/URL] cwirek do aktywacji pajeczyna do aktywacji [URL]http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/53355/suczka-jak-jamnik-malenka-abisia-do-adopcji/[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Suczka-jak-jamnik-malenka-Abisia-do-adopcji,86488[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/suczka-jak-jamnik-malenka-abisia-do-21987633.html?h=7e7d3819117219a0[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/o/suczka-jak-jamnik-malenka-abisia-do-adopcji/2649671[/URL] [URL]http://krakow.olx.pl/suczka-jak-jamnik-malenka-abisia-do-adopcji-iid-495660601[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Suczka-jak-jamnik-malenka-Abisia-do-adopcji-id62338.html[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/159025/Suczka-jak-jamnik-malenka-Abisia-do-adopcji/[/URL] pet Word do aktywacji [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,72781,Lw==.html[/URL] [URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/287365-suczka-jak-jamnik-malenka-abisia-do-adopcji-oferta/[/URL] [URL]http://ogloszenia.com/krakow/oferta/suczka-jak-jamnik-malenka-abisia-do-adopcji-117095.html[/URL] [URL]http://petsy.pl/ogloszenia/1/1_Psy/34_Wielorasowe/31367_Suczka_jak_jamnik_male_ka_Abisia_do_adopcji.html[/URL]
-
Abi za TM :(4 cudne szczeniaki - już wszystkkie w swoich domach:)
terra replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Wstawiłam sunieczki do wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240870-piesek-sunia-do-1-roku-kr%C3%B3tki-w%C5%82os-do-rodziny-z-2-letnim-dzieckiem-Piaseczno-Wawa?p=20642349#post20642349[/url] -
Super, że jest zainteresowanie psiaczkami. Potrzeba tylko po jednym super domku, reszta może się peszyć przed wizytą pa :)
-
[quote name='salibinka']Czy mogłabyś mi bliżej wyjaśnić kwestię ulotki? Jak tę opcję zrealizować? Czy chodzi o druk profesjonalny - jeśli zrobimy wzór, czy zrobienie do druku na domowych drukarkach?[/QUOTE] Jeśli masz podłączoną drukarkę, kliknij w linka który podałam i tam w prawym dolnym rogu jest ikonka z napisem ulotka. Klikasz w nią, otwiera się ulotka w pdf-ie i drukujesz (plik,drukuj,ok) Ulotka jest formatu A4, nic specjalnego, ale z braku laku.... ;)