-
Posts
25650 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by terra
-
[quote name='Tola']Małego psiaka nazwałam Karmelek [URL]http://tablica.pl/oferta/sliczny-nieduzy-karmelek-do-adopcji-ID2vDHP.html#xtor=EREC-55-[/URL][id1]-20130321-[displayLink]-5520627@1-20130321184049 Kto moze pomóc w ogłoszeniach? [/QUOTE] Pomogę w ogłoszeniach. Będą potrzebne dane kontaktowe. Resztę skopiuję z Twojego ogłoszenia.
-
Witaj Ewuniu u Puzona :)
-
~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!
terra replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Powodzenia maleńka :) [U]Tablica czeka na sprawdzenie[/U] [B][U][URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/praga-polnoc/malenka-bezproblemowa-mloda-sunia-czeka-na-dom-467318767[/URL][/U][/B] [B][U][URL]http://warszawa.lento.pl/malenka-bezproblemowa-mloda-sunia-czeka-na,928084.html[/URL][/U][/B] [U]pineska do aktywacji[/U] [B][U][URL]http://www.neeon.pl/594773-malenka-bezproblemowa-mloda-sunia-czeka-na-dom.html[/URL][/U][/B] [B][U][URL]http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/53188/malenka-bezproblemowa-mloda-sunia-czeka-na-dom/[/URL][/U][/B] [B][U][URL]http://www.aukcjezwierzat.pl/aukcja/29138/malenka-bezproblemowa-mloda-sunia-czeka-na-dom[/URL][/U][/B] [B][U][URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Sepia-malenka-bezproblemowa-mloda-sunia-czeka-na-dom,86211[/URL][/U][/B] [B][U][URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/malenka-bezproblemowa-mloda-sunia-czeka-21969219.html?h=8bfd9e57f1d0231d[/URL][/U][/B] [U]kup sprzedaj czeka na sprawdzenie[/U] [URL]http://warszawa.olx.pl/malenka-bezproblemowa-mloda-sunia-czeka-na-dom-iid-494570087[/URL] [B][URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Malenka-bezproblemowa-mloda-sunia-czeka-na-dom-id62068.html[/URL][/B] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/158202/Malenka-bezproblemowa-mloda-sunia-czeka-na-dom/[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,72534,Lw==.html[/URL] pet Word do aktywacji ojej czeka na sprawdzenie [URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/286845-malenka-bezproblemowa-mloda-sunia-czeka-na-dom-oferta/[/URL] [URL]http://ogloszenia.com/warszawa/oferta/malenka-bezproblemowa-mloda-sunia-czeka-na-dom-116409.html[/URL] [URL]http://adsy.pl/ogloszenia/61/posts/7_Kupi_Sprzedam/33_Zwierz_ta/79956_Male_ka_bezproblemowa_m_oda_sunia_czeka_na_dom.html[/URL] [URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=6481[/URL] -
~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!
terra replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Malagos, gdyby to ode mnie zależało, Sepulka już miałaby domek najlepszy na świecie :) Zaraz idę kopiować i zabieram się za ogłoszenia. -
~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!
terra replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Terra, oceń proszę, czy ten mój tekst trzeba rzeczywiscie skrócić? Tak siew ysilałam, by było ładnie.....[/QUOTE] Osobiście jestem zwolenniczką krótkich, konkretnych tekstów. W Twoim tekście widać wielkie uczucie i zaangażowanie w losy Sepii i dzieciaczka ;) Nie, żeby było coś w tym złego, ale ludzie rzadko czytają długie teksty. Czytają początek i cześć. Albo patrzą na foto i też koniec. Ja oczywiście ogłoszenia zrobię ze wskazanym tekstem ;) -
Trzymam kciuki za domek.
-
~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!
terra replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Wszystko może być na wątku, skopiuję sobie To czekam na tekścik i wybrane foteczki :) -
~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!
terra replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Może Mękoła ? ;) Malagos, już ogłaszać? -
opiekunka po udarze, 18 psów i 15 kotów w markach czeka na pomoc...
terra replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
Ok, to jak już coś będziesz miała, to zrobię. W razie czego, proszę o przypominające pw ;) -
Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku
terra replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
I jeszcze brakuje kasy :shake: -
Ogromny,GUZ już po operacji ! Zbieramy na karmę i sterylizację!
terra replied to auraa's topic in Już w nowym domu
[quote name='zachary']Terra, sunia wyjdzie na siusiu na podwórko w czasie cieczki i już po niej...Pan przecież nie będzie jej pilnował skrupulatnie przez całą cieczkę...[/QUOTE] Tak czy siak, trzeba będzie tę sprawę rozwiązać do czasu sterylki. -
Ogromny,GUZ już po operacji ! Zbieramy na karmę i sterylizację!
terra replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Miejsce w przedsionku może być wskazane w czasie, gdyby sunia dostała cieczki. -
Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku
terra replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Adaśku, sio do domku.............. -
Książki dodane do bazarku. Zapraszam na zakupy i do hopania ;)
-
Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku
terra replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Ile czasu już jest w hoteliku? Cały czas pod okiem szkoleniowca? -
Po prostu ręce opadają. :shake: To pociągnięcie moda jest stronnicze. Poczytałam regulamin i chyba podstawowym zarzutem w stosunku do Wioli było ujawnienie pw, które jest zabronione.(pkt 3) Ale w pkt. 2a jest mowa o spamowaniu (cyt.pisanie niechcianych wiadomości na priv) Nie sądzę, aby wiadomość, którą dostała Wiola była przez nią chcianą, tym bardziej, że zagroziła zdrowiu i życiu jej i dziecka. Nie jestem pewna, czy na to nie znalazłby się paragraf. Wiola chyba tego nie zgłosiła modowi. Postaram się też zrobić dla Daszki jakiś bazarek, o ile nie zostanę zbanowana :)