[quote name='Maciek777']Z burzą to właśnie odwracanie uwagi spacerem - myśli o spacerze, a nie o burzy. Widocznie petard boi się bardziej. Jesteś w lepszej sytuacji bo petardy są właściwie może 2 tygodnie w roku:roll:
Ilościowo rzeczywiście niewiele, natomiast nigdy nie wiem, kiedy coś koło mnie rąbnie. Rolnicy używają petard do podrywania gołębi do lotu, do odstraszania kuny z gospodarstwa a Odpust w okolicznych wsiach jest świetną okazją do "zabawy"
Kiedyś mi się zdarzyło podlewać kwiatki, gdy sąsiad podrywał gołębie, konewka wypadła mi z ręki, dobrze, że nie spadłam z drabiny.
Tak się wściekłam, że zarejestrowałam się na forum gołębiarzy i wypisałam to i owo.:evil_lol:
Ostatnio robiłam pps o wilkach, musiałam pogrzebać w necie za info i dowiedziałam się, że jest kilka rejonów gdzie je można spotkać.
Tak więc również w Twoich rejonach może żyć jakaś rodzina.
Dodam jeszcze ,że informacje o rzekomej agresywności wilków wobec człowieka są mocno przesadzone. Ale Bajutek lepiej niech nie goni za zwierzyną, bo nigdy nic nie wiadomo.