Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Zapożyczyłam do ogłoszenia Emi, zdjęcie Abi z Pancią. Przy tych dłuuugich nogach wygląda jak mikrusek ;)
  2. Dzisiaj przelałam 6,50 zł. tj. połowę ostatniej wpłaty na bazarku roślinnym. Razem z poprzednią wpłatą z bazarku roślinnego, daje to kwotę 44,95 zł. Jak pieniążki dojdą, proszę o potwierdzenie.
  3. Na podane przez Dogo07 konto, przelałam 44,95 zł. pieniążki uzyskane za bazarku kwiatowego. Jak dojdą, proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym, tu link: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242694-Zakonczony-Kwiaty-ogrodowe-dla-Nico-i-Poli-do-1-maja-g-20[/URL]
  4. Biedna Emisia, wielka szkoda, że ludzie nie dali jej szansy.
  5. Wielka szkoda, że Emi się tym razem nie udało. Widać domek nie był wart tej ślicznej malizny.
  6. [quote name='Pipi']o! dzieki. . . . a co zrobic zeby wieksze były?;):oops:[/QUOTE] Otwórz zdjęcie do oryginalnej wielkości (tylko wydaje mi się, że są za duże na dogo), następnie prawym przyciskiem myszy na zdjęciu klikasz "kopiuj adres url zdjęcia" i wklejasz adres w znaczniki [img]
  7. Taka wspaniała psica, może nareszcie ktoś ją zauważy.
  8. [URL="http://www.sendspace.pl/file/pic/48b60d524db3dbdd4444d48/view"][IMG]http://www.sendspace.pl/file/pic/48b60d524db3dbdd4444d48/3[/IMG][/URL] Wykasuj z każdego linku src=
  9. Stałej deklaracji dać nie mogę, ale bazarkiem wspomogę.
  10. Wspaniałe wieści, bardzo się cieszę ,że Alex ma kochający domek. :)
  11. Wcale się Emi nie dziwię, jak tu być spokojnym, kiedy nowi ludzie, nie ma siostry, nowa okolica, nowe zapachy. Trzymaj się malutka, będzie dobrze.
  12. O matko! czy on to zrobił z głodu, czy ma zapędy łowieckie? Jak go facet dopadnie..............dt by się przydał na cito
  13. Gdy człowiek zrobi to co trzeba, odczuwa spokój. Ewciu, przytulam.
  14. Do góry malutki, pokaż się wszystkim.
  15. Trzymam mocno za Beziulę.
  16. Fajne ALE :) Bardzo się cieszę, a jakieś szczegóły można? Gdzie, kto, jak.....? edit.: Już wiem, pisałyśmy równocześnie :)
  17. Ale super wieści, to mocno trzymam kciuki, żeby Emisia szybko się przekonała jak to fajnie mieć człowieka, a nawet dwoje, na własność :) Za Abi też oczywiście mocno zaciskam kciuki.
  18. [quote name='Kryzia']A jak wyglądałoby finansowanie Bezy w hoteliku - deklaracje przeszłyby z tego psiaka na Bezę ?[/QUOTE] To chyba zależy od deklarujących. Trzymam kciuki ,żeby i Bezi się udało.
  19. Biedna malutka, może to da się wyleczyć? Powieki wyglądają na zaczerwienione (może jest alergikiem), chociaż przy jej umaszczeniu to może być naturalne.
  20. [URL="http://www.youtube.com/watch?v=EijMxC-35NI"] http://www.youtube.com/watch?v=EijMxC-35NI[/URL] [img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRGfvag8Swfakf_EB8dRVxcZG0yIZP7GM9iYSM4LNLY5G5S8g8W6A[/img]
  21. Biedny Niko, mam nadzieję, że szybko wszystko się zagoi.
  22. Taka wspaniała suczka , może w końcu znajdzie własny domek.
  23. Czy ktoś pytał o psiaczka?
×
×
  • Create New...