Dzisiaj przelałam 6,50 zł. tj. połowę ostatniej wpłaty na bazarku roślinnym.
Razem z poprzednią wpłatą z bazarku roślinnego, daje to kwotę 44,95 zł.
Jak pieniążki dojdą, proszę o potwierdzenie.
Na podane przez Dogo07 konto, przelałam 44,95 zł. pieniążki uzyskane za bazarku kwiatowego.
Jak dojdą, proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym, tu link:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242694-Zakonczony-Kwiaty-ogrodowe-dla-Nico-i-Poli-do-1-maja-g-20[/URL]
[quote name='Pipi']o! dzieki. . . . a co zrobic zeby wieksze były?;):oops:[/QUOTE]
Otwórz zdjęcie do oryginalnej wielkości (tylko wydaje mi się, że są za duże na dogo), następnie prawym przyciskiem myszy na zdjęciu klikasz "kopiuj adres url zdjęcia" i wklejasz adres w znaczniki [img]
[URL="http://www.sendspace.pl/file/pic/48b60d524db3dbdd4444d48/view"][IMG]http://www.sendspace.pl/file/pic/48b60d524db3dbdd4444d48/3[/IMG][/URL]
Wykasuj z każdego linku src=
Ale super wieści, to mocno trzymam kciuki, żeby Emisia szybko się przekonała jak to fajnie mieć człowieka, a nawet dwoje, na własność :)
Za Abi też oczywiście mocno zaciskam kciuki.
[quote name='Kryzia']A jak wyglądałoby finansowanie Bezy w hoteliku - deklaracje przeszłyby z tego psiaka na Bezę ?[/QUOTE]
To chyba zależy od deklarujących.
Trzymam kciuki ,żeby i Bezi się udało.
Biedna malutka, może to da się wyleczyć?
Powieki wyglądają na zaczerwienione (może jest alergikiem), chociaż przy jej umaszczeniu to może być naturalne.