[quote name='enia']
ps. terra, czy nadal masz skrętniki? bo ja zachorowałam.....na razie mam tylko 4 kolory...[/QUOTE]
Jakieś mam, ale póki co, nie wiem co przetrwało. A nie mam melodii zająć się tym z sercem.
Moje serce połamane na kawałeczki. Jestem chora z bezsilności, żałości.. W te cholerne upały 17 czerwca odeszła moja Kumcia.
enia, daj mi trochę czasu, postaram się sprawdzić jak tam moje uprawy.