Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. [quote name='enia'] ps. terra, czy nadal masz skrętniki? bo ja zachorowałam.....na razie mam tylko 4 kolory...[/QUOTE] Jakieś mam, ale póki co, nie wiem co przetrwało. A nie mam melodii zająć się tym z sercem. Moje serce połamane na kawałeczki. Jestem chora z bezsilności, żałości.. W te cholerne upały 17 czerwca odeszła moja Kumcia. enia, daj mi trochę czasu, postaram się sprawdzić jak tam moje uprawy.
  2. [quote name='funia']Nie ,nie ..juz wyadoptowANE .dZIEKUJEMY .[/QUOTE] Odpowiedziałam zainteresowanej. Podesłałam jej szczeniorki pokazane przez Tolę i podałem dane kontaktowe. Ogłoszenie zmieniłam na te szczeniaczki, tak wiec łaciatka jest teraz Fifi ;) edit.: własnie dostałam wiadomość z tablicy, jest osoba chętna na pieska. Domek z kotami. Podaję dane kontaktowe.
  3. [quote name='terra']Miałam zapytanie z tablicy o szczeniaczka Fifi. Podałam dwa podane do ogłoszeń tel., zainteresowana odpisała, że nikt nie odbiera. Obiecałam ,że poinformuję, czy ogłoszenie nadal aktualne i czy można dzwonić. Domek z Krakowa, chciał oglądać szczeniaki.[/QUOTE] Czy to ogłoszenie jest aktualne? [URL]http://tablica.pl/oferta/malenka-fifi-8-tygodniowy-szczeniak-szuka-kochajacego-domu-ID2GZ9t.html[/URL]
  4. To super, że Bezia stała się bardziej towarzyska. Trzymam za jej zdrówko.
  5. Oby się malutkiej udało, trzymam mocno.
  6. Biedny psiaczek, mam nadzieję, że szybko znajdzie chociaż dt. Koniecznie wpisz w tytule, że to pies w typie wilczarza. Tu dział wilczarzy na dogo, warto założyć wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/forums/529-Wilczarz[/URL] Są też fora miłośników rasy (wpisz w wyszukiwarkę) i tam załóż watek Karo, może ktoś będzię mógł pomóc. No i ogłoszenia w necie, jak najwięcej ogłoszeń.
  7. I co, Sagan zmienił adres zamieszkania?
  8. Trzymam mocno kciuki za sunieczkę
  9. O kurcze, ale się porobiło. Biedna Pepsi.
  10. Miałam zapytanie z tablicy o szczeniaczka Fifi. Podałam dwa podane do ogłoszeń tel., zainteresowana odpisała, że nikt nie odbiera. Obiecałam ,że poinformuję, czy ogłoszenie nadal aktualne i czy można dzwonić. Domek z Krakowa, chciał oglądać szczeniaki.
  11. Można prosić link do wątku tego pieseczka?
  12. Sagan jest bardzo w typie flat coated retriever'a. Może to zwiększy jego szanse na adopcję tak go ogłaszać.
  13. Cudny Kajtuś, nareszcie bezpieczny.
  14. Ten największy na środku jest twardy? Wygląda podobnie jak przepuklina pępkowa.
  15. Jestem na zaproszenie. Czy ten psiak to nie szczeniak, jakoś tak na zdjęciu szczeniakowato wygląda: [url]https://lh3.googleusercontent.com/-IZWfRgabcs4/UbYt51M2TMI/AAAAAAAACNA/f_qQmS_j0mI/w673-h505-no/DSCN62463955.JPG[/url] Pomyślałam, że na lato rozwiązaniem byłoby podciągniecie wody do boksów wężem ogrodowym.
  16. ŚLiczna Poleńka oddaje się bez protestów miziankom i drapankom. No i teraz trochę chłodniej może.
  17. Powodzenia Kajtusiu, oby to był dla ciebie duży krok w stronę własnego ,kochającego domu. A co u Faficzka słychać?
  18. Też zaglądam do Niuni. Ciekawe jak jej się wiedzie.
  19. [quote name='iwonamaj']Beza w domku, Nico w domku, chyba czas na Fruzię. Dobra passa trwa, trzeba to wykorzystać ;) Jeśli trzeba FB zrobię, ale nie poprowadzę, bo od 27 czerwca do 11 lipca nie mam dostępu do internetu.[/QUOTE] Bezia jest w dt ;) ale moze jej się szybciutko poszczęści.
  20. Czy już coś wiadomo jaka Bazia jest do ludzi, dzieci, innych psów, ew. kotów. Czy chodzi na smyczy itp., itd. Podmieniłabym razem ze zdjęciami w ogłoszeniach.
  21. Trzymam mocno żeby Faficzkowi się poszczęściło.
  22. Oby się sunieczce poszczęściło.
×
×
  • Create New...