Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. str.45, post 1112 [quote name='Paula95']Ja teraz jestem zupełnie innego zdania... Iga powinna zostać z nami... Tutaj miała zawsze jedzonko, ciepło i kumpla do towarzystwa... :( Już nigdy nie przyczynię się do wyadoptowania takiego psa... Myślałam nawet o całkowitym zrezygnowaniu z tego wszystkiego... Ale ktoś dał mi do myślenia. Jeśli mam komuś przesłać $$$ za drukowanie plakatów lub cokolwiek, co mogłoby pomóc w odnalezieniu Iguni proszę o informację. EDIT Ale ja czytałam, pytałam... Było ok... :( Co do osoby, która zawoziła tam Igę-całkowcie mogę poświaczyć, że to jest osoba, która KOCHA zwierzęta. Dzięki jej pracy wszystko zaczęło zmieniać się w schronisku, tylko i wyłącznie na lepsze... I gdyby miała jakiekolwiek podejżenia, że coś jest nie tak, jak powinno, nie zostawiłaby tam Iguni. Jeśli chodzi o te słowa, że to było do przewidzenia, że Iga ucieknie, nie wiem,czy one się w ogóle pojawiły, a nawet jeśli, to na pewno nie miały mieć wydźwięku typu:" E tam...Przecież i tak prędzej, czy później by zwiała".[/QUOTE]
  2. Z tego co pamiętam (mam nadzieje, że niczego nie pokręciłam) Igę zawoziła sama kierowniczka schroniska. Igunia została odebrana przez K. na podwórku. To wszystko było napisane w tym wątku.
  3. Podnoszę wąteczek Bezi, niech wszyscy widzą cudną dziewuszkę.
  4. Na razie jest na tablicy, gumtree i alegratce: [URL]http://tablica.pl/oferta/fruzia-malenka-suczka-mix-yorka-szuka-domu-ID3aIZW.html?action=show&id=46885263#xtor=EREC-55-[/URL] [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/krakow/fruzia-malenka-suczka-mix-yorka-szuka-domu-500042869[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/fruzia-malenka-suczka-mix-yorka-szuka-22516773.html?h=502a23a10ac453a8[/URL]
  5. [quote name='funia']Tak szukaja ,tylko w tej kwestii bardziej handzia zorientowana . Odezwie się na pewno niedługo.[/QUOTE] Ok, odpowiedziałam ,że adopcja aktualna i podałam dane kontaktowe.
  6. Biedulinka, czasem ludziska napalają się na zwierzaka na podstawie wyglądu a później tragedia. Życzę ślicznotce najlepszego domku na świecie.
  7. Z ogłoszeń nikt nie dzwoni?
  8. Jak nie ta sama suńka. Zdrowiutka, okrąglutka i ma ślicznego towarzysza zabaw.
  9. Czy szczeniaki piesek Złotek i sunia Gwiazdeczka z poniższych ogłoszeń jeszcze szukają domu? Mam pytania i nie z ogłoszenia. [URL]http://tablica.pl/oferta/zlotek-maly-ok-5-miesieczny-piesek-czeka-na-dom-ID2Wr77.html[/URL] i [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/ochota/gwiazdeczka-mala-ok-5-miesieczna-suczka-czeka-na-dom-487069665[/URL]
  10. Tak właśnie pomyślałam, żeby info z prośbą o niekarmienie psów wywiesić na kojcu w miejscu, najbardziej widocznym. A obok postawić przykrywane wiaderko z prośbą o wrzucanie kanapek do niego. Toficzku, trzymam za ciebie kciuki, zdrowiej kruszynko.
  11. Cudna kicia, cała biała? Na ogonku też nie ma czarnego? Nie ma żadnych wad typu głuchota itp.? Toż to rarytasik dla wielbicieli białasków. Wymiziaj proszę, kicię i Kacperka ode mnie :) Żeby Polcia nie czuła się pokrzywdzona, też ją miziam za uszkiem :)
  12. Hopsa, hopsa, gdzie te rączki :)
  13. O matko kochana! Toficzku trzymaj się maleńki. Takie folie bywają bardzo niebezpieczne. Skąd się wzięły te parówki?
  14. [URL]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qDyuc6I1-Jo[/URL]
  15. Taki zupełny golasek to on nie jest. I proszę, domaga się na rączki ;)
  16. Co słychać u Fruzi? Dzwonią telefony po ślicznotkę?
  17. [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/6683/img9417u.jpg[/IMG][IMG]http://imageshack.us/a/img849/7382/35hn.jpg[/IMG] Po mojemu to nie jest ten sam pies. Umaszczenie bardzo podobne i zakładając, że została ostrzyżona to na nosie powinno być mniej białego. Wydaje mi się też, że Igunia ma na zadzie czarną łatę. Ale 100% pewności nie mam, psa na żywo nie widziałam.
  18. Trzymam kciuki, żeby się Narnii udało.
  19. Cieszę się, że piesek już w domku :)
  20. U nas się ochłodziło, jest +18, mgła, że oko wykol i mży. Pokaż Ewo tą kicię. :)
  21. Hmm, czemu zawsze ktoś chce suczkę jak jest piesek i odwrotnie?
  22. Jestem na zaproszenie Ewy. Śliczne maleństwo, tak pomyślałam gdy napisałaś , że dużo je, czy aby ona nie jest w ciąży?
×
×
  • Create New...