-
Posts
25650 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by terra
-
Miś na tablicy wyróżniony: [URL="http://tablica.pl/zwierzeta/psy/malopolskie/?all_categories=1&search%5Border%5D=created_at%3Adesc"]http://tablica.pl/zwierzeta/psy/malopolskie/?all_categories=1&search%5Border%5D=created_at%3Adesc[/URL] [FONT=Tahoma]Gumtree: przesuniecie do góry 9 zł., ogłoszenie pilne 9,99 zł. , galeria na str. głównej 49 zł., ogłoszenie wyróznione 19,99 zł., ogłoszenie podświetlone 9,99 zł.[/FONT]
-
O widzisz! Przeszłam dalej i okazuje się, że chcąc zapłacić sms-em 7 dni kosztuje 19,68 zł. a płatne przelewem lub kartą 9,99 zł. Czyli płacę przelewem. Gumtree za chwilę ;)
-
Bardzo smutna Fruzia .......... ma dom i cztery pańcie do kochania :).
terra replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='AniaB']To jeszcze spytam - kto mógłby - oprócz rudzi, która pomoze nam troszke na fb:loveu: - ogłosić Fuziona na innych portalach ogłoszeniowych? [/QUOTE] Ja mogę :) -
Stowarzyszenie Na Rzecz Zwierząt Koty Psy I My - Wodzisławskie zwierzaki.
terra replied to szafra's topic in Już w nowym domu
A to kyrk :) jestem zakręcona i doczytałam ,że uszate cudo to suczka i tak napisałam w ogłoszeniu. Muszę to zmienić. Będzie Czekoladek ;) -
Edytowałam swój post. Na ile wyróżniać Misia?
-
Oczywiście, że mogę wyróżnić ogłoszenia Misia. Dodam też jedno czy dwa nowe zdjęcia, widać na nich jaka z Misia malizna. Na tablicy wyróżnienie na 30 dni kosztuje 24,99 zł., na 7 dni, 9,99 zł. Jest też opcja zapłaty sms-em, jak dokładnie to działa nie pamiętam, ale chyba trzeba wpisać podany kod. To co, zaczynać wyróżnianie i które?
-
Stowarzyszenie Na Rzecz Zwierząt Koty Psy I My - Wodzisławskie zwierzaki.
terra replied to szafra's topic in Już w nowym domu
Zamieniłam ogłoszenia Czarnulka na uszatą sunię, nazwałam ją Czekoladka. Na razie cisza. Proszę o tekst dla Sagana. Zrobię mu parę ogłoszeń. -
Śpij spokojnie, maleńka [']
-
Tuptuś teraz kochany w swoim domku w Krk :). dziękujemy
terra replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam Tuptusia i podnoszę wątek -
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
terra replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paula95']Nic z tego nie rozumiem... Moge jakiej wyjasnienia? Czyli ktos wie, gdzie jest Igunia!? Jesli ktos nie chcial o tym pisac tu, mogl napisac na PW, albo do mnie zadzwonic...numer ciagle tu jest. To, że sie tu nie pojawiam jz nie oznacza, ze zapomnialam o Iguni. Po prostu sie wypalilam. Nie mam juz sil na dogo. [/QUOTE] Paula95, doskonale Cię rozumiem, ale jesteś jeszcze młoda i "co Cię nie zabije, to Cię wzmocni" ;) Może nie wiedziałaś, że na dogo jest sporo zadymiar, które chętnie wyładują swoje frustracje na innych. I na to nie ma sposobu. W mojej ocenie, w takich sytuacjach żadne racjonalne tłumaczenia nie trafiają do przekonania. Stajemy się sforą psów, wystarczy, że jeden szczeka przyłączają się następne lub jeden ugryzie i wszystkie się rzucają i szarpią. Paula95, proszę nie odpuszczaj sprawy, napisz do nesca, bo być może jest nadzieja, że Igunia gdzieś jest. -
Stowarzyszenie Na Rzecz Zwierząt Koty Psy I My - Wodzisławskie zwierzaki.
terra replied to szafra's topic in Już w nowym domu
Ten maluszek z budy nie żyje? Biedactwo, nie zaznało niczego dobrego na tym świecie. Biegaj Malutki po zielonych łąkach, razem z moją Kumcią :( -
Suczka z martwymi szczeniakami w brzuchu - schronisko w Ostrowie Wlkp.
terra replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
Cieszę się, że już ma własny domek, oby była kochana i szczęśliwa. -
Tuptuś teraz kochany w swoim domku w Krk :). dziękujemy
terra replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Śliczniutki Tuptuś, jeszcze będzie brykał radośnie. -
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
terra replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
O kurcze! To aż nieprawdopodobne. Kawał drogi musiałaby iść Igunia. Ale może trzeba rozpytać ciotki z okolic o behawiorystkę w Borów. -
Stowarzyszenie Na Rzecz Zwierząt Koty Psy I My - Wodzisławskie zwierzaki.
terra replied to szafra's topic in Już w nowym domu
O rety! W ogłoszeniu napisałam ,że szczeniaczek bez mamy, bo tak mi się ze zdjęcia wydaje. Z ew. zmianą poczekam jak będzie wiadomo kim maluszek jest. -
[quote name='sybisia']Nikt nie widział "życzeń" giselle, dano wiarę słowom super Wioli, odsądzono giselle "od czci i wiary" i wcale Jej się nie dziwię, że nie tłumaczyła się i nie podejmowała dyskusji. Odpowiedzcie z ręką na sercu, czy ktokolwiek dałby Jej wiarę, czy pozwoliłby cokolwiek wyjaśniac'? Nie, bo wszyscy kochali Wiolę i tylko jej wierzyli, giselle opluto za wszystko, za złą opiekę, za brud, za pchły, za biegunkę Daszy (bo tak napisał sieropsiniec). Z góry zdecydowano, że giselle jest be, a Wiola - anioł opiekuńczy. Może giselle nie miała za co przepraszac', bo tekst był wymysłem tej psycholki? Biedna Daszeńko, niech Tęczowy Most wynagrodzi Cię za to wszystko, czego musiałaś zaznac' po tej stronie :-(. Bądź tam szczęśliwa na wieki :candle::candle::candle: Jak to nikt nie widział "życzeń" giselle? w&m przekopiowała owo pw na wątek, wystarczyło wtedy zaprzeczyć. Pw nadal jest na wątku, nie będę cytować, bo mi się robi nie dobrze, ale chętni mogą przeczytać: post z dn.6.03.2013, nr 926, str 38 Dla mnie w&m była zbyt egzaltowana, nawet mi przyszło do głowy, że jej życiem można obdarować co najmniej trzy osoby. Ale takich osób jest wiele, wszędzie. Co nie znaczy, że nie mogą pomagać innym, często są motorem różnych akcji.
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam Polcię i pozdrawiam cioteczki. -
Dziękuję Cioteczki, staram się normalnie funkcjonować, ale wszystko mi Kumcię przypomina, na spacerze ją odliczam, miskę przygotowuję i po lekarstwo wołam. Moje serce...........
-
Tuptuś teraz kochany w swoim domku w Krk :). dziękujemy
terra replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Biedactwo, oby szybko doszedł do siebie. Czekam na zdjęcia. -
Stowarzyszenie Na Rzecz Zwierząt Koty Psy I My - Wodzisławskie zwierzaki.
terra replied to szafra's topic in Już w nowym domu
Zrobię tablicę i gumtree tamu maluszkowi. Na jaki rejon zrobić ogłoszenie i jakie dane kontaktowe? -
Wczoraj wieczorem miałam pytanie o sunię Fifi, pani chce ją adoptować. Podałam kontakt tel. i mailowy. Jest taka cudna, że szybciutko znajdzie domek.
-
Bardzo smutna Fruzia .......... ma dom i cztery pańcie do kochania :).
terra replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
O Fruzi to my na razie niewiele wiemy. -
Tuptuś teraz kochany w swoim domku w Krk :). dziękujemy
terra replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
zapisuję się u Tuptusia -
Bezia czekała 13 mcy - wczoraj pojechała do ds :).
terra replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Za kilka dni postaram się zrobić bazarek dla Bezi.