Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Tak mi przykro, biedny kociaczek :(
  2. Na konto Ewy przelałam kwotę 38,45 zł. tj. połowa z uzyskanych środków na bazarku kwiatowym. Dostałam info od lunarmermaid ,że kaska od niej poszła. Jak dojdzie to jeszcze połowę jej wpłaty przeleję na podane konto. Jak pieniążki dojdą, proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym i dopisanie mnie do listy na początku wątku.
  3. To ktoś dał mu do wiwatu, jeśli boi się szczotki. Biedaczek. A on musi być czesany. Trzymam kciuki za Riko.
  4. To wygląda na to ,że jeszcze nie jest gotowa do krycia a zatem nie dopuściła psa. Rzecz jasna 100% gwarancji nie dam ;) Za 4 tyg. po incydencie można zrobić usg i mieć pewność. Ale Ty jej pilnuj teraz, bo jak poczuje wolę bożą to nie ma zmiłuj się, a najgorsze są okoliczne burki, które są bardzo pomysłowe aby tylko dostać się do suki. Prowadzaj ją tylko na smyczy. Możesz też popsikać jej pod ogonem płynem maskującym.
  5. Ale fajnie, to zwiększa jego szanse :)
  6. Biedna suńka, jeszcze jakieś badziewstwo się przyplątało. Jak pisze zadra, mogło do czegoś dojść, ale nie koniecznie. To dopiero 10 dzień i może jeszcze nie jest gotowa. Jak się zachowuje suka? Połóż rękę na jej zadzie blisko ogona, nadstawia się, odchyla ogon?
  7. Bardzo się cieszę Pipi, że czujesz się coraz lepiej, tylko nie przesadź na razie z tą samodzielnością.
  8. Nico zupełnie niepodobny do siebie z wcześniejszych zdjęć. Ktoś rzeczywiście artystycznie go potraktował. Cieszę się bardzo, że już poznaje życie poza boksem i trzymam mocno kciuki za dobry domek.
  9. Tu kaski potrzeba a bazarek idzie bardzo słabo. Proszę o podnoszenie bazarku, może ktoś coś jeszcze kupi.
  10. Już sobie zlikwidowałam awarię. Wstawiłam Polcię do wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/243320-Dam-DS-psu-kt%C3%B3ry-akceptuje-koty-okolice-Warszawy"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243320-Dam-DS-psu-kt%C3%B3ry-akceptuje-koty-okolice-Warszawy[/URL] Z tymi adopcjami zagranicznymi byłabym ostrożna. Zbyt wiele było niejasności, niedomówień, braku wieści i w końcu afer.
  11. Wstawcie cioteczki Polcie do tego wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/243320-Dam-DS-psu-kt%C3%B3ry-akceptuje-koty-okolice-Warszawy"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243320-Dam-DS-psu-kt%C3%B3ry-akceptuje-koty-okolice-Warszawy[/URL] Mnie coś się stało z przeglądarką i nie mogę nic skopiować. Wszystko mi zamyka.
  12. Cudny psiaczek za tego Faficzka :)
  13. Nie poddajemy się i dalej szukamy domku.
  14. Ale wspaniałe wieści :) Jakby się dwóm kruszynkom poszczęściło, to byłoby cudownie.
  15. Są sprawy o których nie mamy pojęcia. Osobiście wierzę, że nic się nie dzieje bez przyczyny.
  16. Jeśli kociak taki osowiały to na pewno co najmniej został potłuczony zębami przez psiaki. Oby obrażeń wewnętrznych nie było. Biedulek.
  17. Zaciskam kciuki, żeby to był dobry domek dla malutkiej.
  18. No malutki, rozpoczynasz nowe życie :)
  19. Dla mnie też to jest niepojęte :shake: Domki znajdują szczeniaki zdrowe, schorowane, dziadki ledwo żywe a o Polę nawet nikt nie zapyta. Niewątpliwie Polcia czaruje.
×
×
  • Create New...