Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Podniosę wątek Bezi, może ktoś ją wypatrzy.
  2. Dobrze, że Fafik się odnalazł.
  3. Chętnie poczytam to i owo, bo wiedzy nigdy za wiele ;)
  4. Fajny psiaczek z tego Misia :)
  5. Trzymam kciuki za Daszę. O kurcze! Pierwsze słyszę, żeby coś takiego było możliwe. Jeśli jednak tak, to wywraca do góry nogami wiele spraw. :shake:
  6. Jaka ona jest śliczna i wdzięczna za zainteresowanie.
  7. Dobrze, że Baj się przestawia. U mnie tak jak u Toli jedne się boją inne wręcz przeciwnie. Jak sąsiad odpalił petardę, to mój staruszek Dathi sforsował płot wys. 150 cm i pobiegł do lasu. Dodam, że żadnej dziury ani podkopu nie było. Do dzisiaj nie rozumiem, dlaczego nie pobiegł do domu.
  8. [quote name='Tola']Już tydzień nie ma Fafika:placz:[/QUOTE] O matko! Nikt nic nie wie? Faficzku wracaj
  9. [quote name='handzia']Może być do mnie, nr tel. chyba masz :)[/QUOTE] Tak, mam tel. do Ciebie :) A ta biała jaka jest duża i czy coś o niej wiadomo? [url]http://img211.imageshack.us/img211/9905/p5290380.jpg[/url]
  10. Cudne psiaki i tyle ich tam siedzi. Chciałabym ogłosić sunie mix collie. Jakie dane kontaktowe dawać?
  11. W zamojskim schronisku jest sunia mix collie z chartem, obok jej dwie córki [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/136450-Zamojskie-psiaki-szukają-domów-i-miłości/page414[/URL] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/8987/p5290419r.jpg[/IMG] córki suni mix collie [img]http://img849.imageshack.us/img849/1859/20130529131430.jpg[/img]
  12. Piękna ta suka mix collie dla mnie z chartem, ale może tylko tak na zdjęciu wyszła. Córki podobne do matki? Wstawię ją na collie w potrzebie. [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/8987/p5290419r.jpg[/IMG]
  13. Cieszę się Ewo ,że wszystko ok i oby tak dalej. Też nie lubię na plaży leżeć plackiem, ale iść ,zbierać kamyki i bursztyny...
  14. Wspaniałe wieści, bądź szczęśliwy malutki :)
  15. Natura martwa bywa złośliwa ;) Czekam zatem do jutra :)
  16. Też żałuję, że morze jest tak daleko i niestety "już nie ma dzikich plaż" Z kwaterami nie mam jak pomóc. Ewo, jak wypadły badania, przepraszam ,że tak na forum pytam.
  17. funia, a może nada się ten leżący bernardynek? Pytających o szczeniaczki odesąłłam pod nry telefonów. Miałam też pytanie o pieska, ale napisałam, że są same suczki. Ale skoro może są nowe, to może są i pieski? Tak na marginesie opisanej przez Ciebie historyjki. Szkoda, że nie cyknęłaś zdjęć z komentarzem, uhhh, ale mnie brzucho rajcuje, pokażę koleżance ;) A poważnie: pan urzędas i tyle.
  18. Tez zaglądam i na wieści czekam
  19. [quote name='Anja2201']właśnie na konto wpłynęło 23 zł od Terry , bardzo dziękuję :)[/QUOTE] Dziękuję za informację. Bardzo proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym, link w podpisie.
  20. Mam pytanie z ogłoszenia, czy sunie szczeniaczki nadal szukają jeszcze domu?
  21. Super tekst, już sobie skopiowałam. Tylko chyba w tytule nie będę pisała wieku Misia. Może coś takiego 'Niewielki Miś jak ratlerek prosi o dom' Kontakt ten sam? No i jakieś foto by się przydało.
  22. No to jest problem... Czy wolontariuszka może być codziennie w schronisku? Jeśli tak to, może behawiorysta "ustawi leczenie" Inki na warunki schroniskowe. Czy to coś pomoże, trudno powiedzieć, ale jak się nie spróbuje, to nie będzie wiadomo. No i czy są inne możliwości?
  23. Bardzo się cieszę, że Misiu już bezpieczny i otworzył się do ludzi. Mogę zmienić w moich ogłoszeniach tekst i zdjęcia Misia. Ma ktoś propozycję tekstu?
×
×
  • Create New...