Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Nie sądzę, żeby to była choroba grzybowa, bo przecież puszcza obok młode zdrowe odrosty, no ale nigdy nic nie wiadomo. Pomyślałam jeszcze, ze taki efekt byłby, gdybyś podlała roślinę na słońcu.
  2. Mnie ta psinka przypomina grzywacza chińskiego [COLOR=#000000][FONT=sans-serif]Powder Puff[/FONT][/COLOR]
  3. Prześliczna suńka, mam nadzieję, że teraz kogoś zauroczy i szybko znajdzie domek.
  4. Czy Imbirek nadal szuka domu? Dzisiaj miałam kolejne zapytanie o niego, podałam namiary na Ciebie Tolu, mam nadzieję ,że ludzie się odezwą. Są zdecydowani. Nieustająco mocno trzymam kciuki za Tolcię. Za Kajtusia też trzymam.
  5. Wygląda tak, jakby liście zostały poparzone. On był cały czas na słonku? A może jakiś psiak go osikał? Łodygi ma zdrowiutkie, więc ja bym go przycięła na ok. 10 cm i za tydzień będziesz miała zieloną kępkę. Frodzik wśród kwiecia.
  6. Dziękuję Wam za dobre słowa. Biedna Tolcia. Miziam ją po główce.
  7. Dziękuję Cioteczki za dobre słowa. Idę podnosić bazarek.
  8. Jestem na zaproszenie. Śliczny kociak i miał szczęście, że go znalazłaś. Historia prawie jak z moim Wrzaskunem, też znalezionym. Zdrowiej mały, domki to w kolejce staną po cudaczka.
  9. [quote name='Tola']Zaglądam, czytam. Nie mam teraz dobrego czasu; moja Tolka po raz kolejny wymknęła się chyba śmierci. Na razie powoli dochodzi do siebie.[/QUOTE] Trzymam kciuki za Tolcię, oby jak najdłużej żyła w zdrowiu. Mojej Kumci się nie udało. 17 wieczorem, po tym cholernym upale odeszła za TM :placz: Rozsypałam się na kawałeczki :(
  10. Odwiedzam Polcię. Jak się czuje w te upały? Moja Kumcia wieczorem 17 odeszła za TM :placz:
  11. A poza tym całe życie był jedynakiem i centrum świata swojej pani.
  12. [quote name='Maciek777']Z burzą to właśnie odwracanie uwagi spacerem - myśli o spacerze, a nie o burzy. Widocznie petard boi się bardziej. Jesteś w lepszej sytuacji bo petardy są właściwie może 2 tygodnie w roku:roll: Ilościowo rzeczywiście niewiele, natomiast nigdy nie wiem, kiedy coś koło mnie rąbnie. Rolnicy używają petard do podrywania gołębi do lotu, do odstraszania kuny z gospodarstwa a Odpust w okolicznych wsiach jest świetną okazją do "zabawy" Kiedyś mi się zdarzyło podlewać kwiatki, gdy sąsiad podrywał gołębie, konewka wypadła mi z ręki, dobrze, że nie spadłam z drabiny. Tak się wściekłam, że zarejestrowałam się na forum gołębiarzy i wypisałam to i owo.:evil_lol: Ostatnio robiłam pps o wilkach, musiałam pogrzebać w necie za info i dowiedziałam się, że jest kilka rejonów gdzie je można spotkać. Tak więc również w Twoich rejonach może żyć jakaś rodzina. Dodam jeszcze ,że informacje o rzekomej agresywności wilków wobec człowieka są mocno przesadzone. Ale Bajutek lepiej niech nie goni za zwierzyną, bo nigdy nic nie wiadomo.
  13. A co z nowymi zdjęciami? Będą jakieś?
  14. Niestety bazarki idą słabo, może każdy kupuje to co najpotrzebniejsze przed wakacjami? Trudno powiedzieć. Ale zauważyłam, że trzeba wystawiać ponownie, bo może następnym razem ktoś kupi. I jeszcze jedno. Niektóre bazarki wciąż są na początku, grupa ciotek zainteresowanych psem podnosi wątek i wtedy jest szansa ,że więcej osób zajrzy. kaja8888, przekopiuj nie sprzedane rzeczy na nowy bazarek i niech hula ;), osobiście będę podnosić :)
  15. Szczęśliwa Melunia :)
  16. Super, że znalazła się wolontariuszka, która będzie mogła poświęcić psu czas, co wcześniej było niemożliwe. A p.Magda na pewno udzieli bezcennych rad. Trzymam kciuki za Ineczkę.
  17. A to ponoć początki upałów. Mają być po 30 st. Jak sobie pomyślę o tych biedakach ,które nie mają się gdzie schronić przed słońcem, to już mi się słabo robi. Polcia na którymś zdjęciu maszeruje przez chaszcze nadwodne, pewnie lubi się taplać. :)
  18. Już niedługo Bezia opuści schron
  19. Odwiedzam Misia, oby już niedługo zadzwonił ten odpowiedzialny domek.
×
×
  • Create New...