Trudno, niech będą fotki z Bajutkiem na szczurka :)
Nie urosła Ci trzecia ręka?
Właściwie to jeszcze zębami coś można trzymać.:eviltong:
Mnie się wydawało, że mi kiełkuje , kiedy ostatnio przy kąpieli mój psiur się otrzepał z wody.
W myśl zasady ,że nieużywany organ zanika, to niezbędny wyrasta (?)