Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. [quote name='salibinka']Ja jestem za, prosimy o wypowiedzi :) Terro, dziękujemy :)[/QUOTE] Czy mam czekać jeszcze na wypowiedzi czy wyróżniać?
  2. Jakie piękne stadko, szkoda, że Bajutek nie kocha kociastych, nie wie co traci ;)
  3. [quote name='szafra']Terra dziękuję Ci za ogłoszenia :loveu:. Sagan pojechał do swojego domku w dzień wywózki :multi:. Wrócił za to do punktu jamnik czarny, którego właściciele już raz odbierali. Wałęsał się po osiedlu całymi dniami i nocami. Jego Państwo nie przejmują się psem wcale :shake:. Jest młody, piękny i nie chciałabym, żeby wrócił do schronu !!!!!!!!!! Jest to pies już raz adoptowany ze schroniska - chyba z Rybnika. Jak można tak robić ??? Takich właścicieli to bym .... :mad:.[/QUOTE] Bardzo się cieszę, że Sagan ma domek. :) Jamniorek jeśli młody, może ma szansę na normalny dom. Cholerka, takie traktowanie zwierzaka powinno być karalne, albo należałoby każdorazowo obciążać kosztami pobytu i odłowienia psa, właściciela. Może zacząłby pilnować pieska.
  4. OMG! To jakaś czarna seria. Dobrze, że szczęśliwie się zakończyło.
  5. Biedna suczynka, z bazarku kwiatowego będzie ponad 100 zł. dla Bezi,
  6. Piękna suńka. Osobiście widzę w niej dużo z rasy Rhodesian ridgeback [LIST=1] [/LIST]
  7. Jest osoba zainteresowana i wzruszona losem Kajtusia. Oferuje bdt z opcją ds. To ogłoszenie z gumtree, więc całego maila mogę przesłać dalej, ale poproszę na pw adres mailowy na jaki wysłać, bo tak jak pisałam padł mi komputer i nie mam żadnych danych adresowych. Wiem, że Kajtuś ma dt i gdyby nie on, to może jakaś inna bieda skorzysta.
  8. Biedne kociątko, mam nadzieję, że ktoś szybciutko go przygarnie. Może komuś uciekły te psiaki, trzeba dać wiadomość na jakimś regionalnym portalu, może ktoś ich szuka. Dzisiaj odświeżyłam ogłoszenie Sagana, czy wiadomo co z nim? Pojechał do domu, czy do Mysłowic?
  9. O, to jakaś telepatia, bo przed chwilą zastanawiałam się jak przetrwała zimę u Ciebie zeszłoroczna fuksja :hmmmm: To czekam na zdjątko, będę podziwiać, jak się uda wstawić.
  10. Ja też zaglądam do Polci, ale o tym nie piszę a nic mądrego nie mam do powiedzenia ;) Bardzo się cieszę , że biała kicia ma domek, mam nadzieję, że już taki na zawsze. Mnie też czasem nachodzi pytanie, czy warto było hakować kilka lat, żeby zarabiać tyle, aby nie umrzeć pod płotem, podczas gdy fachowcy po 3 latach zawodówki zarabiają 5 razy tyle :roll: Polska rzeczywistość
  11. [quote name='Aimez_moi']A tluszczaki tez trzeba usuwac?[/QUOTE] To zależy, bywają naciekające, że lepiej usunąć.
  12. Ale ciocia phase zrobiła ogłoszeń :crazyeye::loveu: Teraz tylko czekać na ten właściwy tel. który pokocha Tuptusia na zabój.
  13. [quote name='Livka']Coś u Miśka cichutko :roll: Wzywamy ciocię [B]terra ;) - [/B]mogłabyś znowu wyróżnić ogłoszenia Misia, tak jak ostatnio ?[/QUOTE] Proponuję wyróżnić na tablicy tak jak ostatnio i morusku. Tu cennik, o ile znowu coś dalej nie zmieni się. Dość skuteczny ten morusek, może warto spróbować? [TABLE] [TR] [TD] [/TD] [TD="width: 50"][/TD] [TD="class: ogloszenie_dane, width: 300"]Wyświetlenie ogłoszenia na stronie głównej[/TD] [TD="class: ogloszenie_dane, width: 100"]od 10 zł[/TD] [TD="class: ogloszenie_dane, width: 100"]Zobacz przykład »[/TD] [/TR] [/TABLE] [COLOR=#4D4D4D][FONT=Arial][/FONT][/COLOR] [TABLE] [TR] [TD] [/TD] [TD="width: 50"][/TD] [TD="class: ogloszenie_dane, width: 300"]Wyświetlenie ogłoszenia na każdej stronie[/TD] [TD="class: ogloszenie_dane, width: 100"]od 15 zł[/TD] [TD="class: ogloszenie_dane, width: 100"]Zobacz przykład »[/TD] [/TR] [/TABLE] [COLOR=#4D4D4D][FONT=Arial][/FONT][/COLOR] [TABLE] [TR] [TD] [/TD] [TD="width: 50"][/TD] [TD="class: ogloszenie_dane, width: 300"]Wyświetlenie ogłoszenia na górze listy[/TD] [TD="class: ogloszenie_dane, width: 100"]od 3 zł[/TD] [TD="class: ogloszenie_dane, width: 100"]Zobacz przykład »[/TD] [/TR] [/TABLE] [COLOR=#4D4D4D][FONT=Arial][/FONT][/COLOR] [COLOR=#4D4D4D][FONT=Arial][TABLE] [TR] [TD] [/TD] [TD="width: 50"][/TD] [TD="class: ogloszenie_dane, width: 300"]Ogłoszenie wyróżnione kolorem tła[/TD] [TD="class: ogloszenie_dane, width: 100"]od 1 zł[/TD] [TD="class: ogloszenie_dane, width: 100"]Zobacz przykład »[/TD] [/TR] [/TABLE] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4D4D4D][FONT=Arial][/FONT][/COLOR] [TABLE] [TR] [TD] [/TD] [TD="width: 50"][/TD] [TD="class: ogloszenie_dane, width: 300"]Klikalny link w szczegółach ogłoszenia (bezterminowo)[/TD] [TD="class: ogloszenie_dane, width: 100"][COLOR=silver]2 zł[/COLOR] [/TD] [TD="class: ogloszenie_dane, width: 100"]Zobacz przykład » [/TD] [/TR] [/TABLE]
  14. Zaglądam do Koralika i trzymam kciuki, żeby ktoś się w nim zakochał i dał mu dom.
  15. Miejmy nadzieję, że to tylko tłuszczaki. Beziu nie daj się, teraz musisz być zdrowa.
  16. Biedny Faficzek, ale mam nadzieję, że niedługo odnajdzie go jego człowiek.
  17. Witam się z Tuptusiem i miziam za uszkiem.
  18. [quote name='handzia']Gwiazdeczka pojechała już do swojego domku, sama ją w sobotę zawiozłam do Warszawy :) Bardzo dziękuję za te ogłoszenia. Złotek też jest już w domu.[/QUOTE] Super, bardzo się cieszę, że maleństwa już we własnych domkach :)
  19. Aż trudno uwierzyć, że takich ludzi ziemia nosi. Ale mam nadzieję, że powiedzenie, co posiejesz, to zbierzesz, tutaj się spełni. Wierzę, że Jogi znajdzie kochającego człowieka.
  20. Mam nadzieję, że to nic poważnego. Beziu trzymaj się maleńka. Nieustająco zapraszam na bazarek dla Bezi i Tuptusia. Link w podpisie.
  21. Odwiedzam Tuptusia i nieustająco zapraszam na bazarek. Link w podpisie.
  22. [quote name='Randa']A to Lalunia... około 3 miesięcy, uciekła, kiedy jej rodzeństwo było topione... [/QUOTE] Jak to topione? To ile te szczeniaki miały, że na własnych nogach uciekały przed kaźnią? Brak słów i włos się jeży. Suńka jest cudowna. [quote name='Randa']2-letni Jogi. Psiak wyrzucony zimą w stanie skrajnego wyczerpania na cmentarzu, z dredami do ziemi, skołtuniony. Teraz z niego straszny miziak, żywe srebro... koty, psy, ludzie - wszystkich kocha [/QUOTE] Cioteczki, sprawdzałyście czipa i tatuaż temu psiaczkowi?
×
×
  • Create New...