-
Posts
25650 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by terra
-
[quote name='salibinka']Ja jestem za, prosimy o wypowiedzi :) Terro, dziękujemy :)[/QUOTE] Czy mam czekać jeszcze na wypowiedzi czy wyróżniać?
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
terra replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Jakie piękne stadko, szkoda, że Bajutek nie kocha kociastych, nie wie co traci ;) -
Stowarzyszenie Na Rzecz Zwierząt Koty Psy I My - Wodzisławskie zwierzaki.
terra replied to szafra's topic in Już w nowym domu
[quote name='szafra']Terra dziękuję Ci za ogłoszenia :loveu:. Sagan pojechał do swojego domku w dzień wywózki :multi:. Wrócił za to do punktu jamnik czarny, którego właściciele już raz odbierali. Wałęsał się po osiedlu całymi dniami i nocami. Jego Państwo nie przejmują się psem wcale :shake:. Jest młody, piękny i nie chciałabym, żeby wrócił do schronu !!!!!!!!!! Jest to pies już raz adoptowany ze schroniska - chyba z Rybnika. Jak można tak robić ??? Takich właścicieli to bym .... :mad:.[/QUOTE] Bardzo się cieszę, że Sagan ma domek. :) Jamniorek jeśli młody, może ma szansę na normalny dom. Cholerka, takie traktowanie zwierzaka powinno być karalne, albo należałoby każdorazowo obciążać kosztami pobytu i odłowienia psa, właściciela. Może zacząłby pilnować pieska. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
OMG! To jakaś czarna seria. Dobrze, że szczęśliwie się zakończyło. -
Bezia czekała 13 mcy - wczoraj pojechała do ds :).
terra replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Biedna suczynka, z bazarku kwiatowego będzie ponad 100 zł. dla Bezi, -
Piękna suńka. Osobiście widzę w niej dużo z rasy Rhodesian ridgeback [LIST=1] [/LIST]
-
Jest osoba zainteresowana i wzruszona losem Kajtusia. Oferuje bdt z opcją ds. To ogłoszenie z gumtree, więc całego maila mogę przesłać dalej, ale poproszę na pw adres mailowy na jaki wysłać, bo tak jak pisałam padł mi komputer i nie mam żadnych danych adresowych. Wiem, że Kajtuś ma dt i gdyby nie on, to może jakaś inna bieda skorzysta.
-
Stowarzyszenie Na Rzecz Zwierząt Koty Psy I My - Wodzisławskie zwierzaki.
terra replied to szafra's topic in Już w nowym domu
Biedne kociątko, mam nadzieję, że ktoś szybciutko go przygarnie. Może komuś uciekły te psiaki, trzeba dać wiadomość na jakimś regionalnym portalu, może ktoś ich szuka. Dzisiaj odświeżyłam ogłoszenie Sagana, czy wiadomo co z nim? Pojechał do domu, czy do Mysłowic? -
O, to jakaś telepatia, bo przed chwilą zastanawiałam się jak przetrwała zimę u Ciebie zeszłoroczna fuksja :hmmmm: To czekam na zdjątko, będę podziwiać, jak się uda wstawić.
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Ja też zaglądam do Polci, ale o tym nie piszę a nic mądrego nie mam do powiedzenia ;) Bardzo się cieszę , że biała kicia ma domek, mam nadzieję, że już taki na zawsze. Mnie też czasem nachodzi pytanie, czy warto było hakować kilka lat, żeby zarabiać tyle, aby nie umrzeć pod płotem, podczas gdy fachowcy po 3 latach zawodówki zarabiają 5 razy tyle :roll: Polska rzeczywistość -
Bezia czekała 13 mcy - wczoraj pojechała do ds :).
terra replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aimez_moi']A tluszczaki tez trzeba usuwac?[/QUOTE] To zależy, bywają naciekające, że lepiej usunąć. -
Tuptuś teraz kochany w swoim domku w Krk :). dziękujemy
terra replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Ale ciocia phase zrobiła ogłoszeń :crazyeye::loveu: Teraz tylko czekać na ten właściwy tel. który pokocha Tuptusia na zabój. -
[quote name='Livka']Coś u Miśka cichutko :roll: Wzywamy ciocię [B]terra ;) - [/B]mogłabyś znowu wyróżnić ogłoszenia Misia, tak jak ostatnio ?[/QUOTE] Proponuję wyróżnić na tablicy tak jak ostatnio i morusku. Tu cennik, o ile znowu coś dalej nie zmieni się. Dość skuteczny ten morusek, może warto spróbować? [TABLE] [TR] [TD] [/TD] [TD="width: 50"][/TD] [TD="class: ogloszenie_dane, width: 300"]Wyświetlenie ogłoszenia na stronie głównej[/TD] [TD="class: ogloszenie_dane, width: 100"]od 10 zł[/TD] [TD="class: ogloszenie_dane, width: 100"]Zobacz przykład »[/TD] [/TR] [/TABLE] [COLOR=#4D4D4D][FONT=Arial][/FONT][/COLOR] [TABLE] [TR] [TD] [/TD] [TD="width: 50"][/TD] [TD="class: ogloszenie_dane, width: 300"]Wyświetlenie ogłoszenia na każdej stronie[/TD] [TD="class: ogloszenie_dane, width: 100"]od 15 zł[/TD] [TD="class: ogloszenie_dane, width: 100"]Zobacz przykład »[/TD] [/TR] [/TABLE] [COLOR=#4D4D4D][FONT=Arial][/FONT][/COLOR] [TABLE] [TR] [TD] [/TD] [TD="width: 50"][/TD] [TD="class: ogloszenie_dane, width: 300"]Wyświetlenie ogłoszenia na górze listy[/TD] [TD="class: ogloszenie_dane, width: 100"]od 3 zł[/TD] [TD="class: ogloszenie_dane, width: 100"]Zobacz przykład »[/TD] [/TR] [/TABLE] [COLOR=#4D4D4D][FONT=Arial][/FONT][/COLOR] [COLOR=#4D4D4D][FONT=Arial][TABLE] [TR] [TD] [/TD] [TD="width: 50"][/TD] [TD="class: ogloszenie_dane, width: 300"]Ogłoszenie wyróżnione kolorem tła[/TD] [TD="class: ogloszenie_dane, width: 100"]od 1 zł[/TD] [TD="class: ogloszenie_dane, width: 100"]Zobacz przykład »[/TD] [/TR] [/TABLE] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4D4D4D][FONT=Arial][/FONT][/COLOR] [TABLE] [TR] [TD] [/TD] [TD="width: 50"][/TD] [TD="class: ogloszenie_dane, width: 300"]Klikalny link w szczegółach ogłoszenia (bezterminowo)[/TD] [TD="class: ogloszenie_dane, width: 100"][COLOR=silver]2 zł[/COLOR] [/TD] [TD="class: ogloszenie_dane, width: 100"]Zobacz przykład » [/TD] [/TR] [/TABLE]
-
Stowarzyszenie Na Rzecz Zwierząt Koty Psy I My - Wodzisławskie zwierzaki.
terra replied to szafra's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za domki dla szczylków. -
Koralik - Z domu na ulicę, z ulicy do schrona, co dalej?!
terra replied to kalina5648's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Koralika i trzymam kciuki, żeby ktoś się w nim zakochał i dał mu dom. -
Bezia czekała 13 mcy - wczoraj pojechała do ds :).
terra replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Miejmy nadzieję, że to tylko tłuszczaki. Beziu nie daj się, teraz musisz być zdrowa. -
Biedny Faficzek, ale mam nadzieję, że niedługo odnajdzie go jego człowiek.
-
Tuptuś teraz kochany w swoim domku w Krk :). dziękujemy
terra replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Witam się z Tuptusiem i miziam za uszkiem. -
[quote name='handzia']Gwiazdeczka pojechała już do swojego domku, sama ją w sobotę zawiozłam do Warszawy :) Bardzo dziękuję za te ogłoszenia. Złotek też jest już w domu.[/QUOTE] Super, bardzo się cieszę, że maleństwa już we własnych domkach :)
-
Tuptuś teraz kochany w swoim domku w Krk :). dziękujemy
terra replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Cudny Tuptulek :) -
Bezia czekała 13 mcy - wczoraj pojechała do ds :).
terra replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że to nic poważnego. Beziu trzymaj się maleńka. Nieustająco zapraszam na bazarek dla Bezi i Tuptusia. Link w podpisie. -
Tuptuś teraz kochany w swoim domku w Krk :). dziękujemy
terra replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam Tuptusia i nieustająco zapraszam na bazarek. Link w podpisie. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
I ja zaglądam do Polci :) -
[quote name='Randa']A to Lalunia... około 3 miesięcy, uciekła, kiedy jej rodzeństwo było topione... [/QUOTE] Jak to topione? To ile te szczeniaki miały, że na własnych nogach uciekały przed kaźnią? Brak słów i włos się jeży. Suńka jest cudowna. [quote name='Randa']2-letni Jogi. Psiak wyrzucony zimą w stanie skrajnego wyczerpania na cmentarzu, z dredami do ziemi, skołtuniony. Teraz z niego straszny miziak, żywe srebro... koty, psy, ludzie - wszystkich kocha [/QUOTE] Cioteczki, sprawdzałyście czipa i tatuaż temu psiaczkowi?